Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja na miejscu Buksy mając do wyboru USA, Rosje czy Belgie też bym wybrał USA.
    Nie dość że więcej zarobi to dodatkowo jednak leci do fajnego kraju który myślę że fascynuje wiele osób, a On nie dość że będzie tam mieszkał, dobrze zarabiał to i robi to co lubi, a piłka nożna zyskuje tam na coraz większej popularności i goni takie NBA czy NHL które notują co roku spory spadek oglądalności, więc gdzies tam potencjalnie może w przyszłości jeszcze więcej zarabiać jak się tam sprawdzi, tym bardziej że ma już prawie 24 lata i w Rosji, Belgii czy np dole tabeli Serie A musiałby mocno odpalić bo inaczej sezon i powrót do ekstraklasy a jednak w USA może mu być trochę łatwiej strzelać.

USA to też do końca nie jest piłkarska emerytura, w 3 ostatnich sezonach kluby z USA sprzedawały piłkarzy do takich klubów jak City, Besiktas, Augsburg, Frankfur, Bayern, RB Lipsk, Braga czy Newcastle.

A co do Niezgody to fakt faktem że gdy popatrzy się na np liczby obu Panów i tylko rok różnicy między nimi to miejmy nadzieje że chociaż nie zostanie przyjęta oferta niższa niż za Bukse.
    Ostatnie 3 sezony
    Buksa 64 mecze (4531 min) 23 bramki i 10 asyst
    Niezgoda 58 meczów (3371 min) 28 bramek i 5 asyst
    W zasadzie pojedynek 3 sezony vs 2 sezony bo poprzedni Jarek może spisać na straty.

Z Niezgodą problem dla potencjalnego kupca jest taki że to chłopak który może się znowu wysypać i pieniądze pójdą w błoto, ale jeżeli jest zdrowy to powinien być gwarancją dwucyfrowej liczby bramek.

Martwi mnie fakt że jeżeli dojdzie do odejścia Jarka i dostaniemy np te 4.5 mln to w jednym sezonie na 3 napastnikach zarobimy +/- 8mln E a pewnie nawet 10% tej kwoty nie pójdzie na sprowadzenie nowego napastnika a to będzie obowiązek, sam Kante nie da rady tym bardziej że ciężko powiedzieć jak może być z jego formą, to że teraz wygląda świetnie i strzela bramki nie zmienia faktu że niedawno był na wylocie bo wydawał się zbyt słaby.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      No spoko jeśli kierunek USA jest ok a Rosją na emeryturę to dla mnie chyba odwrotnie ale ok. Oby się tam wybił bo potencjał ma spory.
      Akurat sprawa Buksy pokazuje myślenie naszych ,, diamencików" kasa musi się zgadzać, a to że przepadnę? ki tam z tym.
      Niezgoda zagrał póki co jedną dobrą rundę, wypychanie go na siłę to debilizm. Natomiast na miejscu zawodnika bym się dobrze zastanowił, wreszcie zaczął grać, jedna runda bez kontuzji u niego to już naprawdę bardzo długo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        1.25 mln $/rok czaisz?
        amerykański sen

Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
        Akurat sprawa Buksy pokazuje myślenie naszych ,, diamencików" kasa musi się zgadzać, a to że przepadnę? ki tam z tym.
        Niezgoda zagrał póki co jedną dobrą rundę, wypychanie go na siłę to debilizm. Natomiast na miejscu zawodnika bym się dobrze zastanowił, wreszcie zaczął grać, jedna runda bez kontuzji u niego to już naprawdę bardzo długo.
        Niezgoda zdrowy i na kolejny sezon w Legii to gwarancja bramek we wszystkich rozgrywkach, można nawet pokusić się, że trafią się chłopakowi powołania do kadry i gdzieś może wpisze sobie w CV parę minut. Sprzedawać zawodnika, który tak dużo nam daje, a jego wartość rośnie ? To już jest faktycznie działanie na szkodę firmy.
        Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
          sądzę, że na tym "poziomie" on jest na przedmotywowany, że szczerze wierzy i że w Realu da radę ... poza tym 4,5 dla Pogoni ... siedmiocyfrowa kwota dla niego nikt by się nie oparł
          Przykłady sa różne. Do mnie przemawia Szymański który jest nadal młody, a w Legii nawalił meczy przed wyjazdem i ciekawe w jakim to % dziś procentuje ?

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
            Z drugiej ligi hiszpańskiej czyli Segunda División to ciężko. Pisał jakiś czas temu chyba Piotr Koźmiński na tt że polskie kluby w tej chwili stać co najwyżej na piłkarzy z Segunda División B, czyli 3 ligi hiszpańskiej.
            Nie ma w tym nic dziwnego, skoro nawet na Węgrzech są kluby co lepiej płacą.
            Węgrzech, Słowacji,w zasadzie wszędzie w naszym regionie.U nas wciąż 1 milion to absolutny max.A raczej był.bo za Mioduskiego na takie szaleństwo bym nie liczył.
            QUOTE=Marcino;1668870] Sprzedawać zawodnika, który tak dużo nam daje, a jego wartość rośnie ? To już jest faktycznie działanie na szkodę firmy.[/QUOTE]
            Jakby to prezesa obchodziło.Ważne, że kasa się będzie zgadzać.Już naprawdę nie ma się co łudzić, że kwestie sportowe są dla Mioduskiego priorytetem.Wcisnać jakiegoś młodego choćby na siłę do składu, trochę wypromować,jak najszybciej opchnąć.Proces powtórzyć.Witamy w korpo...
            Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
            #MioduskiOut

Komentarz

• Jeżeli do końca 2020 nie utrzymamy chociaż jednego z naszych trzech małolatów (licząc Niezgodę) to będzie to strasznie przykre.
              Rozumiem, że trzeba sprzedawać i pogodziłbym się z transferem jednego z nich, ale to co się ostatnio dzieje to jakiś dramat. Każdy kto kopnie dwa razy prosto piłkę wyjeżdża na zachód, wschód, nawet do Kazachstanu. I po co? Po to, żeby przykryć straty po kontraktowaniu lamusów z całego świata.
              Gdyby polskie kluby działały tak, że wezmą takie 5 mln euro i przynajmniej 2-3 zainwestują dalej to byłby w tym jakiś sens. A tak to czeka nas dalszy powolny upadek. Lada moment w rankingu UEFA będziemy za Luksemburgiem. I to nie jest jakieś wyolbrzymienie tylko autentycznie tam będziemy.
              Mioduski zgarnie 15 mln euro, pokryje deficyt i lecimy dalej z tworzeniem nowych strat, żeby za dwa lata Mosór i Włodarczyk je pokryli.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                Jeżeli do końca 2020 nie utrzymamy chociaż jednego z naszych trzech małolatów (licząc Niezgodę) to będzie to strasznie przykre.
                Ale na co liczysz? Przecież to oczywiste, że teraz Niezgoda, w lato Majecki (chyba, że tez juz teraz ale zostanie na pół roku u nas) i max w lato Karbownik bo w zimie już będzie za późno (kontrakt do czerwca 2020) lato to będzie ostatni czas na sprzedaż.

Ale w zamian będą portugalskie koty Rocha 2.0 itd..
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Martins za ocean ?
                  Jesteście na tak ?

Czasem irytuje, ale kto na jego miejsce ?
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zbigniew Szulczyk @ZSzulczyk
                    Jeśli Marek Citko mówi o zainteresowaniu Niezgodą ze strony Dynamo Moskwa,to zapytam,kto to potwierdził?
                    Zwolniony trener,p.o.trenera Novikov, zwolniony dyrektor sportowy,nowy dyrektor którego szukają,bank sponsor który już dał €40 m bez spodziewanego efektu?
                    https://twitter.com/ZSzulczyk/status...42539312365575
                    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Miszczowie TT raczej nie mają ostatnio dobrych info "z" klubu

Komentarz

• A kto to niby jest?
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Martins wciąż dla mnie przereklamowany. Kto za niego ? To chyba oczywiste, że Dominik Furman.

Komentarz

• Myślę że deal nienajgorszy.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Myślę że deal nienajgorszy.
                              Trochę inne pozycje. Ja myślę, że Martins jest mocno niedoceniany przez kibiców.
                              Mocno haruje w defensywie przez co Amtolić ma więcej swobody w rozegraniu i dlarego
                              Andre w ofensywie mniej widoczny, ale generalnie nie można się do niego przyczepić.
                              Nie jestem pewien może się mylę, ale wygląda tak jakby się zamienili pozycjami z chorwatem.
                              Portugalczyk wcześniej grał wyżej i dlatego był inaczej odbierany. Co do Furmana to jak dla mnie
                              tak czy siak może wracać, ale ja i tak nie mam nic do gadania. Gdzieś przeczytałem, że na pytanie
                              Izy Koprowiak czy zostanie do wiosny w Płocku odpowiedział cos w stylu no commenrs...

Komentarz

• Furman myślę, że przyjdzie prędzej, czy później i to będzie niezależny transfer od odejścia Martinsa, ale bardziej chodziło mi o to, że kasa z Martinsa może pójść na Furmana.

Martins jest całkiem spoko grajkiem, ale moim zdaniem nie należy do tych bez, których nie można się obyć. Presja przedłużenia aż 8 kontraktów może spowodować, że pozbedziemy się tych najmniej perspektywicznych.
                                Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X