Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja nie umniejszałby roli mediów czy social mediów w m.in. podbijaniu ceny zawodnika, albo jego kontraktu. Przetłumaczyć artykuł czy post na twitterze albo innym facebooku można bez problemu, choćby za pomocą googlowego translatora. I jeśli jakiś klub interesuje się danym piłkarzem to na pewno takie informacje do niego docierają. Inna sprawa że najważniejsze negocjacje i tak przebiegają potem między dyrektorami sportowymi czy tam prezesami i menedżerami, ale artykuły czy wywiady zawsze jakimś echem się odbijają.

Trochę z innego powodu, ale pokazuje że obecnie wszystko dociera do zainteresowanych, przekonał się niedawno o tym Piątek, po wywiadzie w TVP Sport. Zaraz doszło to do kibiców Milanu co powiedział, mimo że mówił to po Polsku dla polskiej telewizji.

Komentarz

• Z tym, że ta informacja nie brzmi też jak jakiś wymysł. Nie jest trudno sobie wyobrazić, że wpłynęła za Karbownika oferta na 5 mln euro, a w obliczu tego za ile poszedł Szymański i jak gra aktualnie Karbownik to chyba nie jest też dla nikogo szokiem, że taka oferta została odrzucona.
      Jeżeli ja, śledząc rynek transferowy właściwie tylko w kontekście Legii wiem, że ktoś musiałby upaść na głowę, żeby go teraz puścić za 5 baniek to chyba profesjonalni scouci też to wiedzą i nie potrzebują do tego tekstu na twitterze.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Nic nie podważając: akurat Piekarski ma osobisty interes w tym, żeby potwierdzać wysokie ofert wpływające za Karbownika, niezależnie od tego czy faktycznie one były.
        Oczywiście ze ma, ale ma tez z tylu głowy współpracę z Legia która ma zawodników z jego stajni. Musi liczyć się z klubem bo inaczej zepsuje sobie relacje. W jego interesie jak i klubu współpraca ma wyglądać profesjonalnie i lojalnie.
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Najprostszą metodą podania "w świat" ceny minimalnej to kontrolowane przecieko-wymysły które do niczego nie zobowiązują ani klubu ani menadżera piłkarza. Nie można powiedzieć wprost taka a taka to cena minimalna bo za chwilę możemy chcieć dwa razy więcej, a w biznesie lepiej nie zmieniać w kółko zdania co do ceny zbycia.
          Reasumując, szkoda czasu na dyskusje, wiemy, że Piekario nie przyjmie oferty niższej niż 5 baniek i z przyjemnością przytuli dwa razy więcej w imieniu Legii biorąc sobie sowitą prowizję w najbliższym okienku letnim, byle tylko Karbo wytrzymał ciśnienie i nic się nie stało złego ze strony zdrowia.
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
            Jeżeli ja, śledząc rynek transferowy właściwie tylko w kontekście Legii wiem, że ktoś musiałby upaść na głowę, żeby go teraz puścić za 5 baniek to chyba profesjonalni scouci też to wiedzą i nie potrzebują do tego tekstu na twitterze.
            A wręcz przeciwnie. Wiadomo że zainteresowanego kontrahenta interesuje kupienie piłkarza jak najniższym kosztem. Takie twitterowe dywagacje pokazują że poniżej pewnej kwoty mogą się wypchać w obecnej chwili.

Komentarz

• Nie wiem czy nasz skauting nie może poszukać w drugiej lidze hiszpańskiej piłkarzy ofensywnych czy jak zwykle ''nie mamy pieniędzy''. Wkurza takie pi*rzenie.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Nie wiem czy nasz skauting nie może poszukać w drugiej lidze hiszpańskiej piłkarzy ofensywnych czy jak zwykle ''nie mamy pieniędzy''. Wkurza takie pi*rzenie.
                masz kogoś na oku?

Komentarz

Nie wiem czy nasz skauting nie może poszukać w drugiej lidze hiszpańskiej piłkarzy ofensywnych czy jak zwykle ''nie mamy pieniędzy''. Wkurza takie pi*rzenie.
                  A na jaką pozycję mielibyśmy sprowadzać tu jakiś wynalazek z zaplecza ligi hiszpańskiej? To nie Football Manager, żeby ściągać każdego kto wpadnie w oko

E: Z racji tego, że temat ma w nazwie fantazje i marzenia, to zastanawiam się ile kosztowałoby nas ściągnięcie niejakiego Sporara ze Slovana Bratysława. 25 lat, sprawdzony w lidze słoweńskiej i słowackiej... Nie wiem ile ostatecznie chcemy wyciągnąć za Niezgodę, ale jako zastępstwo chyba by się nadał
                  Ostatnio edytowany przez Somebody; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Z drugiej ligi hiszpańskiej czyli Segunda División to ciężko. Pisał jakiś czas temu chyba Piotr Koźmiński na tt że polskie kluby w tej chwili stać co najwyżej na piłkarzy z Segunda División B, czyli 3 ligi hiszpańskiej.
                    Nie ma w tym nic dziwnego, skoro nawet na Węgrzech są kluby co lepiej płacą.

Komentarz

• Co sądzicie o Boharze?
                      Ma bardzo dobre staty, jest skuteczny.
                      Przydałby się tym bardziej, jeśli odejdzie niesforny Węgier.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Co sądzicie o Boharze?
                        Ma bardzo dobre staty, jest skuteczny.
                        Przydałby się tym bardziej, jeśli odejdzie niesforny Węgier.
                        Casus Rakelsa...jednorundowiec wg mnie.
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                          nie do końca. Ubiegły sezon miał niezły.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            Jak już to półtorasezonowiec

Ogólnie to niczym wielkim się nie wyróżnia, poza tym, że jak dojdzie do sytuacji to zachowuje zimną głowę, a to już dla skrzydłowego w tej lidze sukces.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Bohar to już obecnie i tak po za zasięgiem Legii.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Teraz to nie Bohar, tylko niech oni myślą jak bezboleśnie zastąpić Niezgode i kogoś z dwójki Karbownik/Majecki.

Komentarz

Pracuję...
                                X