Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja tam nie zdziwię się że gdy przyjdzie jakaś dobra oferta za Niezgodę zimą to go sprzedadzą. I nie będę miał jakichś wielkich pretensji o to pod warunkiem że zostanie sprowadzony jakiś następca.
    Bo:
    1. Kante, coś tam potrafi, ale ma też problemy ze skutecznością co pokazywał też w Wiśle Płock
    2. Sanogo po kontuzji to wielka niewiadoma
    3. Rosołek, fajnie talent, młody ale jednak wątpie żeby pociągnął zespół do mistrzostwa
    4. Saganowski raczej kariery nie wznowi

Dlatego jednak w przypadku odejścia Niezgody przydałoby się kogoś ściągnąć na jego miejsce. Była mowa o tym bodajże Afgańczyku z 1 ligi. Ciekawy gość, coś tam strzela w tej 1 lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
      Dlatego jednak w przypadku odejścia Niezgody przydałoby się kogoś ściągnąć na jego miejsce. Była mowa o tym bodajże Afgańczyku z 1 ligi. Ciekawy gość, coś tam strzela w tej 1 lidze.
      Jeżeli mamy trochę kasy na boku, to moglibyśmy gościa spróbować i dorzucić w zamian jakiegoś juniora na wypożyczenie, ale wydaje mi się, że atakowanie dwójką Luquinhas & Afgan o średniej wzrostu 170 cm to nie jest taktyka, którą wiele ugramy. Twardo grających obrońców nie przepchnie, do wrzutek raczej też się nie nadaje, więc jako ciekawostkę można ściągnąć, ale to na pewno nie może być zastępstwo za Niezgodę

Komentarz

• Gdyby odpukać sprzedali Niezgodę to można byłoby pomyśleć np. o Świerczoku. W Ludogorcu miał momenty i myślę, że jest do wyjęcia. W naszej lidze powinien dalej strzelać.
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Myślę, że na Świerczoka trzeba by wydać mniej więcej tyle, ile dostaniemy za Niezgodę. Już widzę jak Miodek się rzuca na taką opcję.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Napastnika Polaka ciężko będzie sprowadzić, czy to z zagranicy czy z naszej ligi, w naszej lidze jest według mnie dwóch czy trzech ciekawych napastników: Klimala, Buksa i ewentualnie Bida (wygląda na perspektywicznego), wszyscy młodzi, ale nie do wyjęcia. Z zagranicy to już w ogóle raczej nie ma co marzyć, taki Świerczok, czy Stepiński to już jest opcja kosmiczna i nie realna. Trzeba szukać po niższych klasach rozgrywkowych, tak jak znaleźliśmy Niezgodę, ale najbardziej prawdopodobny scenariusz to ktoś z zagranicy.
            Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Myślę, że na Świerczoka trzeba by wydać mniej więcej tyle, ile dostaniemy za Niezgodę. Już widzę jak Miodek się rzuca na taką opcję.
              Świerczok w tym sezonie nie jest raczej pierwszym wyborem. Ludigorets ma chyba z 5 napastników. Myślę, że jest do wyjęcia.
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Niby tak, ale wg TM ma w 13 meczach 3 bramki i 3 asysty; udział w 21% bramek drużyny (do tego 5+1 w eliminacjach europejskich pucharów). A i Niezgoda przez część sezonu nie był pierwszym wyborem.
                Strzelam, że nawet w najlepszym wypadku poniżej 2 baniek go nie puszczą, a tyle Miodek nie da.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                  ... w naszej lidze jest według mnie dwóch czy trzech ciekawych napastników: Klimala, Buksa i ewentualnie Bida (wygląda na perspektywicznego), wszyscy młodzi, ale nie do wyjęcia. Z zagranicy to już w ogóle raczej nie ma co marzyć, taki Świerczok, czy Stepiński to już jest opcja kosmiczna i nie realna. Trzeba szukać po niższych klasach rozgrywkowych, tak jak znaleźliśmy Niezgodę, ale najbardziej prawdopodobny scenariusz to ktoś z zagranicy.
                  To już wolałbym, żeby mocno na Rosołka postawić. Podobny potencjał.
                  Musiolik mógłby być opcją.
                  Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                    To już wolałbym, żeby mocno na Rosołka postawić. Podobny potencjał.
                    Musiolik mógłby być opcją.
                    podobno Piatek w Milanie na aucie.
                    (jak szaleć to szaleć)
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Łoo karrrwa.
                      Klimala, Buksa, Felix, Rosołek, Afganczyk...
                      Ligo Europy drżyj! Za rok wracamy z mocnym...pierd...nięciem.

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
                        Łoo karrrwa.
                        Klimala, Buksa, Felix, Rosołek, Afganczyk...
                        Ligo Europy drżyj! Za rok wracamy z mocnym...pierd...nięciem.
                        Popatrz sobie na tytuł tematu, piszemy o ewentualnych alternatywach, lepsze to niż na..pierdalanka Kijka z resztą forum.
                        Może jakieś propozycje, najlepiej napisać Łoo karrwa

E. Kiedyś był Niezgoda wyciągnięty z Wisły Puławy, jeśli dobrze pamiętam. Kto o nim słyszał gdy go braliśmy ? Może się zdziwisz, ale piłkarze nie pojawiają się samoistnie z powietrza i wszyscy ich znają jakimś cudem, każdy piłkarz kiedyś był anonimem, którego można było skomentować: Łoo karrrwa
                        Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Gytkjaer w wywiadzie dla SE:

Rozważyłbyś ofertę Legii Warszawa?
                          - Nie, zdecydowanie nie. Być może powinienem powiedzieć coś w stylu „piłka jest nieprzewidywalna”, ale w Lechu czuję się dobrze i jeśli miałbym zostać w Polsce, to tylko w Poznaniu.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Odetchnąłem z ulgą!
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• LOL3K również

Komentarz

• Fińska kurva mówiła to samo, a to źle wróży
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X