Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Patrząc na to, co wyprawia ostatnio skauting Lecha, jeśli chodzi o środek obrony to lepiej go odpuścić i niech idzie do Poznania.
    Jak Wieteska odejdzie, niech gra Mosór. Różnicy na minus na pewno nie będzie. A jest jeszcze Lewczuk.

Komentarz

• Ta wymiana Wieteski na jakiegoś 30latka to dalszy ciąg konsekwentnej polityki odmładzania drużyny

(Tak też się cieszę, że Wieteska w końcu odejdzie. Natomiast niech Mioduski nie ******** bzdur na potrzeby medialne o jakimś odmładzaniu bo to bzdury takie same jak schodzenie z zarobkow)
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
        Jak Wieteska odejdzie, niech gra Mosór. Różnicy na minus na pewno nie będzie. A jest jeszcze Lewczuk.
        No z pewnością. 17-letni dzieciak z doświadczeniem w trzecioligowych rezerwach versus 24 latek z kilkudziesięcioma meczami na poziomie ekstraklasy.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Ta wymiana Wieteski na jakiegoś 30latka to dalszy ciąg konsekwentnej polityki odmładzania drużyny

(Tak też się cieszę, że Wieteska w końcu odejdzie. Natomiast niech Mioduski nie ******** bzdur na potrzeby medialne o jakimś odmładzaniu bo to bzdury takie same jak schodzenie z zarobkow)
          Od kiedy Janexx ma info ze srodka Legii? Ten Norweg to bzdura jakaś.
          Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

Ta wymiana Wieteski na jakiegoś 30latka to dalszy ciąg konsekwentnej polityki odmładzania drużyny

Kurde, nie jestem fanem Wietesa, ale wolę jego w składzie niż kolejny odpad zagraniczny co na pewno weźmie więcej kasy.
            Można odnieść wrażenie, że znowu Mioduskiemu się wizja zmieniła. Zero stabilizacji.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Lechowi chcą wcisnąć odpada i straszą Legią, to cała tajemnica
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                Od kiedy Janexx ma info ze srodka Legii? Ten Norweg to bzdura jakaś.
                Dla mnie nie ma znaczenia czy ten news jest prawdziwy czy nie. Chodzi o fakt, że Mioduski jak już się pokaże w mediach (bo ostatnio się schował. Będą sukcesy będzie Mioduski wiadomo) to głosy bzdury o odmładzaniu składu itd. A jak przychodzi co do czego do sprzedajemy najmłodszych a kupujemy starych. Nijak się ma to do faktu tej niby jego strategii.

Maja grać najlepsi. Nie mam z tym problemu bo Lewczuk konkretnie kilkoma meczami zaoral tego Wieteske... Natomiast konsekwencji w działaniach kodziarza zero.

#TeamVuko

Komentarz

Dla mnie nie ma znaczenia czy ten news jest prawdziwy czy nie. Chodzi o fakt, że Mioduski jak już się pokaże w mediach (bo ostatnio się schował. Będą sukcesy będzie Mioduski wiadomo) to głosy bzdury o odmładzaniu składu itd. A jak przychodzi co do czego do sprzedajemy najmłodszych a kupujemy starych. Nijak się ma to do faktu tej niby jego strategii.

Maja grać najlepsi. Nie mam z tym problemu bo Lewczuk konkretnie kilkoma meczami zaoral tego Wieteske... Natomiast konsekwencji w działaniach kodziarza zero.
                  Wywalili Rado, Malarza, Hamę. Najstarszych. Wzieli jedynie Lewczuka ktory i tak wygryzł młodego.
                  Reszta w kwiecie wieku: 24-28 lat przyszła. Plus naściągali Kostorzy, Muzyków itd. Jak to nie jest droga w odmłodzenie to ja nie wiem jak Ty to rozumiesz.

Komentarz

(bo ostatnio się schował. Będą sukcesy będzie Mioduski wiadomo)
                    To akurat na plus, bo tymi gadkami w stylu młodego Rutkowskiego się tylko kompromitował. Po tym jak w pierwszym wywiadzie po zatrudnieniu Vuko nazwał wywalenie Pinto elementem długofalowej strategii, straciłem nadzieję na to, że w mediach powie coś mądrego

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                      To akurat na plus, bo tymi gadkami w stylu młodego Rutkowskiego się tylko kompromitował. Po tym jak w pierwszym wywiadzie po zatrudnieniu Vuko nazwał wywalenie Pinto elementem długofalowej strategii, straciłem nadzieję na to, że w mediach powie coś mądrego
                      Już kiedyś o tym pisałem. A dla mnie prezes największego klubu sportowego w Polsce powinien być dla mediów zawsze. Niezależnie czy jest dobrze czy źle.

Zobacz nie orzexzytalismy z Mioduskim nawet pół wywiadu po przejebanym przez niego MP, po przejebanych pucharach. Nic.

Oczywiście gdybyśmy do tych pucharów awansowali to by wyskakiwal z każdej możliwej lodówki a to Newsweek, a to gazeta.pl u Kubiaka, bo do niego lata jako do pierwszego.
                      O Legii.net nie mówię L, bo tam Adamowicz by zadał pytania i sam sobie na nie odpowiedział.

Natomiast od pół roku prezes największego klubu w Polsce nie pisnal pół zdania nt. swojego bawienia się Legia Warszawa.

Jesli Ciebie nie ciekawi co ma do powiedzenia kudlaty to gratuluję.

#TeamVuko

Komentarz

Jesli Ciebie nie ciekawi co ma do powiedzenia kudlaty to gratuluję.
                        Szczerze mówiąc średnio, bo nie spodziewam się, żeby w którymś z wywiadów powiedział coś rewolucyjnego. Pewnie byłoby inaczej gdyby na rozmowę zaprosił go dziennikarz, który miałby jaja zadać mu niewygodne pytania i wyciągnąć z niego merytoryczne odpowiedzi, ale chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że to się akurat nie wydarzy. Nie przypominam sobie, żeby w Cafe Futbol czy Stanie Futbolu wytykano Bońkowi błędy, a po meczach kadry zarówno Borek jak i Stanowski od krytyki Brzęczka nie stronią. Mając w pamięci wywiad Mioduskiego dla Sport.pl wydaje mi się, że jego też nikt nie będzie specjalnie odpytywał

Komentarz

• Niech siedzi cicho i najlepiej niech się nie odzywa. Po **** ma pierdolić swoje bzdury? Zresztą w normalnych ligach prezesi robią swoje w gabinecie, zamiast biegać do mediów.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                            Wywalili Rado, Malarza, Hamę. Najstarszych. Wzieli jedynie Lewczuka ktory i tak wygryzł młodego. Reszta w kwiecie wieku: 24-28 lat przyszła. Plus naściągali Kostorzy, Muzyków itd. Jak to nie jest droga w odmłodzenie to ja nie wiem jak Ty to rozumiesz.
                            No nie do końca - Obradovic 31 lat.
                            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                              Oj tam oj tam

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta

a sorry - gość nie gra to o nim zapomniałem.
                                Tylko to nie jest gal anonim, a piłkarz z bardzo dobry CV. Tylko mu nogę urwało jak Vadisowi.

Komentarz

Pracuję...
                                X