Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    podobno czasem przyjeżdżał na mecze czarnej.

Ale.. ale uważam, że to co mówisz księciuniu to "delikatna" nadinterpretacja. Ja tam nie widzę jakiejś wielkiej miłości do klubu, identyfikowania z barwami, kibicami, wchodzenia głębszego w świat kibicowski, ich sympatie i antypatie. Bardziej tu mamy do czynienia z szacunkiem, zainteresowaniem losami klubu, który go zauwazył, dał mu szansę i pozwolił zrobić jakąś "karierę".

Lojalny Wszołek, wobec klubu, dzieki któremu wypłynął na świat (nawey jeżeli to czarna k) >>>>>> każdy śmieć, który po wygraniu meczu/tytułu obraża Legię, żeby przypodobać się kibicom swojej drużyny.

może gość nie zasługuje na naszą sympatię (niech ją zdobędzie profesjonalnym podejściem do gry w barwach (L), zaangażowaniem, po prostu dobrą grą), ale myślę, że tez nie zasługuje, żeby od początku po nim jechać i tak naprawdę działać na własną szkodę, bo taką będzie zaszczuwanie nowego grajka z jednym z największych kontraktów w drużynie.
    Jak dla mnie pytanie, czy obrażał Legię.

Bo, że komus innemu kibicuje?
    Sagan też kibicował ŁKSowi. TSW Mąka - wiadomo komu. Łapiński deklaruje, że Widzew jest mu bliski (no Łapa to w Legii nie pograł...)
    Przez 30 lat (od powiedzmy 10 roku życia) kiedy świadomie interesuję sie piłka nożną Polonia zaistniała jak meteor przez kilka lat i zniknęła w otchałaniach niższych lig - skąd się pojawiła.
    U mnie podrzędny klub z Muranowa emocji nie budzi. Nie ten poziom. Żaden rywal.
    Dla mnie równie dobrze Wszołek mógłby być kibicem Huragana Wołomin, Wichru Kobyłka, czy FC Lesznowola i samo to nie wzbudziłoby u mnie emocji.
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
      Jak dla mnie pytanie, czy obrażał Legię.

Bo, że komus innemu kibicuje?
      Sagan też kibicował ŁKSowi. TSW Mąka - wiadomo komu. Łapiński deklaruje, że Widzew jest mu bliski (no Łapa to w Legii nie pograł...)
      Przez 30 lat (od powiedzmy 10 roku życia) kiedy świadomie interesuję sie piłka nożną Polonia zaistniała jak meteor przez kilka lat i zniknęła w otchałaniach niższych lig - skąd się pojawiła.
      U mnie podrzędny klub z Muranowa emocji nie budzi. Nie ten poziom. Żaden rywal.
      Dla mnie równie dobrze Wszołek mógłby być kibicem Huragana Wołomin, Wichru Kobyłka, czy FC Lesznowola i samo to nie wzbudziłoby u mnie emocji.

im więcej tutaj się gada o tym klubiku tym bardziej sprawiamy że on w jakimkolwiek sensie istnieje.

Komentarz

• Jeżeli jest już tyle marudzenia na jego temat, to najlepsze co może zrobić to wejść z drzwiami do składu i wykręcać liczby, bo to co robią nasze skrzydła woła o pomstę do nieba. Gorszy raczej nie będzie.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta

im więcej tutaj się gada o tym klubiku tym bardziej sprawiamy że on w jakimkolwiek sensie istnieje.
          Oczywiście - abstrahując od przydatności czysto sportowej...
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Już prawie wszystko zostało powiedziane ... przecież do Legii nie muszą przychodzić piłkarze, którzy jej kibicują.
            Wystarczy, że pojadę klasykiem, jeśli będą dla Legii zapierdalać.

Kogo sobie w kocha (czy raczej mówi że kocha) ten czy inny piłkarz, dla mnie osobiście nie ma znaczenia.

Inna sprawa, czy Wszołek będzie wartością dodaną ??? Tu bardziej szukał bym problemu.
            Never Surrender

Komentarz

• Piłkarsko się bardzo broni, gość rozegrał ponad 150 spotkań w europie. jesli ktoś twierdzi, że to zbędny transfer to chyba się na piłce nie zna. A czy jest za polonią, chicago bulls czy wałęsą lata mi kolo chvja, bo to tylko piłkarz jeden z setek jakie tu byly przez ostatnie 15 lat i jak zagra dobrą runde to za rok go już tu nie będzie.
              OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                Jeżeli jest już tyle marudzenia na jego temat, to najlepsze co może zrobić to wejść z drzwiami do składu i wykręcać liczby, bo to co robią nasze skrzydła woła o pomstę do nieba. Gorszy raczej nie będzie.
                Zanim wejdzie z drzwiami do składu, to pewnie najpierw z miesiąc sanatorium, czyli treningi wyrównawcze, potem uraz pachwinki i może w listopadzie wyjdzie na ogony.

Komentarz

• A Wszolek juz podpisał? Bo testy juz były, a na oficjalnych profilach wciąż cisza...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    A Wszolek juz podpisał? Bo testy juz były, a na oficjalnych profilach wciąż cisza...
                    Testy u nas 2 dni trwają, ostatnio.

Komentarz

• Ok podsumujmy.

W tym okienku z ofensywnych piłkarzy odeszli:
                      Carlitos
                      Hamalainen
                      Kulenovic
                      Kucharczyk
                      Radovic
                      Szymanski

Przyszli:
                      Kante
                      Lucostam
                      Novikovas
                      Wszolek

W lipcu czytałem na forum o "udanym okienku transferowym".

Czy na podstawie zestawienia powyżej, ktoś z tych autorów z lipca może mi powiedzieć czego oczekujemy od Vukovica?

Tak na trzeźwo w czym nasza ofensywa jest lepsza niż Lecha, Lechii, Cracovii?

Kolejne okienko, w którym Legia została cholernie wyraźnie osłabiona. Najłatwiej napisać, że wina Vukovica. Owszem idealny nie jest, w ofensywie jesteśmy mizerni ale popatrzmy kim Vuko gra... Kogo ma... Brak rozgrywającego, brak poważnego napastnika.

Pora zacząć akceptować sytuację, że przynajmniej do końca roku tak to będzie wyglądać.

Obawiam się, że Klopp, Mourinho, Zidane nie są zainteresowani praca w Legii.
                      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• No została osłabiona i co? Czego się spodziewałeś po Mioduchu? Nie zmienia to jednak faktu, że musimy przestac wmawiać sobie, że mamy trenera. Bo nie mamy. W dodatku gościa, który usprawiedliwi każdy głupi ruch transferowy i ma swoje dziwne odjazdy z ignorowaniem niektórych zawodników i wyjściowymi jedenastkami.

Komentarz

• Carlitosa i Kucharczyka wypchnął z Legii sam Vukovic, wiec jeśli traktujemy ich brak w kategoriach osłabienia, to należałoby uznać, że nasz trener dokonał w tym okienku sabotażu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                            Carlitosa i Kucharczyka wypchnął z Legii sam Vukovic, wiec jeśli traktujemy ich brak w kategoriach osłabienia, to należałoby uznać, że nasz trener dokonał w tym okienku sabotażu.
                            Rozumiem też, że Kulenovica z Legii wypchnely gimbusy ze wschodniej z plakatami Carlitosa nad łóżkiem?
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Rozumiem też, że Kulenovica z Legii wyochnely gimbusy że wschodniej z plakatami Carlitosa nad łóżkiem?
                              a może te co.najmniej pół Żylety, które wygwizdało Sandro i skandowało "Carlitos" po meczu, w którym nie wszedł na boisko?
                              You'll take my life but I'll take yours too
                              You'll fire your musket but I'll run you through
                              So when you're waiting for the next attack
                              You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• może zamiast Wszołka, który przy Vuko zapewne i tak będzie tylko cieniem samego siebie kasę przeznaczyć w końcu na trenera?

seria stażystów na ławce i sromotne porażki niczego nie nauczyły Mioduskiego?
                                Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                                Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                                To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                                Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                                Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                                Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                                W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                                A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

Pracuję...
                                X