Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Legia.net twierdzi,że odejście Carlitosa pewne.
    Pewne.

Komentarz

• Jeśli zostaniemy ze szklanym Niezgodą(mam nadzieję, że limit pecha wyczerpany na kilka lat) i beznadziejnym Kante to będzie kompromitacja totalna. Jeżeli tak będzie, to mam nadzieję, że zamiast Kante będzie grał Rosołek.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
        Jeśli zostaniemy ze szklanym Niezgodą(mam nadzieję, że limit pecha wyczerpany na kilka lat) i beznadziejnym Kante to będzie kompromitacja totalna. Jeżeli tak będzie, to mam nadzieję, że zamiast Kante będzie grał Rosołek.
        Zostaniemy,okienko już zamknięte.Amatorka pełną gębą,sprzedać wszystkich najlepszych zawodników,a potem będzie zdziwienie,że nie ma sukcesów.No chyba,że Mioduskiemu na sukcesach nie zależy i tylko kasa się liczy.Ciężkie czasy nas czekają z tym "prezesem"...
        #MioduskiOut

Komentarz

• 450 000 wcześniej + 750 000 teraz = 1 200 000 EUR

To chyba najdroższy transfer w historii między polskimi klubami?
          Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• No to jak zostanie tylko Jarek i Kante to będzie wesoło... Sanogo do gry najwcześniej w lutym. No chyba, że z Novikovasa zrobią napastnika. Niemniej jednak zostawiać drużynę z dwoma napastnikami na całą rundę to plan dość szalony...
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ale nam napastnik niepotrzebny.

Komentarz

• Dawać tego Rosołka. Oby znowu nie jakiś szrotowaty zaciąg emerytów po przejściach. Może taka mentalność Legii, że młodych swoich zauważa jak się finanse nie spinają. Kiedyś tak do składu wszedł Kosecki, Żyro, Wolski, to może teraz Karbownik, Praszelik, Rosołek.

Komentarz

• Dojdzie ktoś bez przygotowania, niczym dojdzie do siebie będzie grudzień. Pomyślunek naszych dyrektorów nie zna granic.
                  Niezgoda się przewróci za chwile, wypadnie na dwa miesiące i w ataku będzie grał?

Komentarz

• Jarek jest dobrym napastnikiem ale niestety przez pryzmat poprzednich lat ciężko uwierzyć, że przez cały sezon przejdzie bez kontuzji. W razie czego zostajemy z Kante, który w najlepszym sezonie w ekstraklasie nie strzelił więcej niż 10 goli. Sprzedawanie Carlitosa w momencie kiedy nie możemy nikogo za niego kupić idealnie pokazuje jak wygląda Legia za rządów Dariusza.
                    Te 3 lata jego prezesowania "pozwalają" myśleć że jeszcze parę lat i skończymy na poziomie jakiegoś Zagłębia Lubin.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
                      Jarek jest dobrym napastnikiem ale niestety przez pryzmat poprzednich lat ciężko uwierzyć, że przez cały sezon przejdzie bez kontuzji. W razie czego zostajemy z Kante, który w najlepszym sezonie w ekstraklasie nie strzelił więcej niż 10 goli. Sprzedawanie Carlitosa w momencie kiedy nie możemy nikogo za niego kupić idealnie pokazuje jak wygląda Legia za rządów Dariusza.
                      Te 3 lata jego prezesowania "pozwalają" myśleć że jeszcze parę lat i skończymy na poziomie jakiegoś Zagłębia Lubin.
                      Jeśli już na nim nie jesteśmy. Przecież liga wyrównana...
                      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez d.a.r.o. Zobacz posta
                        Dawać tego Rosołka. Oby znowu nie jakiś szrotowaty zaciąg emerytów po przejściach. Może taka mentalność Legii, że młodych swoich zauważa jak się finanse nie spinają. Kiedyś tak do składu wszedł Kosecki, Żyro, Wolski, to może teraz Karbownik, Praszelik, Rosołek.
                        Obradović lubi to!

W klubowej kasie pustki, od dawna wiadomo o sytuacji finansowej - a nadal polityka transferowa idiotyczna. To co zarobimy na Carlitosie, wydamy na pensje dla szrotu typu Agra czy Philipps (tak, on żyje i pobiera co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy eurosków).
                        O Obradoviciu nie wspominam, bo każdy by chciał mieć taką opiekę medyczną. A mówią, że w Polsce nie można. Można! Facet odpoczywa, leczy się, a wszystko na koszt Legii. Ba! Jeszcze za podpis na umowie zgarnął grube pieniążki, a rocznie 400 tys euro wpadnie. Żyć nie umierać

Komentarz

• Skoro Vuko zrobił z Carlitosa ławkowicza, to normalną sprawą jest, że człowiek ambitny nie będzie siedział sezonu na ławce i czekał na kontuzję kolegi. Mioduski tylko na tej operacji skorzysta, bo kasa wejdzie i nie będzie musiał jej wydawać, bo mamy po okienku.
                          Ewentualnie wezmą jakąś kalekę za sam podpis i znowu będzie to co zawsze.
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                            Obradović lubi to!

W klubowej kasie pustki, od dawna wiadomo o sytuacji finansowej - a nadal polityka transferowa idiotyczna. To co zarobimy na Carlitosie, wydamy na pensje dla szrotu typu Agra czy Philipps (tak, on żyje i pobiera co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy eurosków).
                            O Obradoviciu nie wspominam, bo każdy by chciał mieć taką opiekę medyczną. A mówią, że w Polsce nie można. Można! Facet odpoczywa, leczy się, a wszystko na koszt Legii. Ba! Jeszcze za podpis na umowie zgarnął grube pieniążki, a rocznie 400 tys euro wpadnie. Żyć nie umierać
                            I tego ja nie jestem w stanie zrozumieć.

Tego, że gość jest na kontrakcie i siedzi w rezerwach. A mógłby być dobrym wzmocnieniem kadry I zespołu. Ba, ja bym był w stanie postawić palec, że w tym dobrze zorganizowanym taktycznie systemie Vuko, gdzie każdy wie co ma robić i pracuje w defensywie, on byłby być może nawet najlepszy w środku pola, tak jak to było na koniec sezonu z Klafem, aczkolwiek nie oczekuję że ktoś się zgodzi, bo 90% cierpi na sklerozę.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• "Carlitos opuszcza Legię! 3 mln euro i jego następca już w drodze "

https://ekstraklasatrolls.pl/news,2068.html
                              Ostatnio edytowany przez SZ_E; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Świetny portal do wrzucania w tym temacie...
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X