Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Rzekomo dla Carlitosa została otwarta arabska droga, nie wiem na ile to prawda, ale znów ponoć, Aco wcale z tej opcji nie jest zadowolony i ja już niewiele rozumiem w tej sytuacji.
    Aco nie zadowolony? Niech zacznie wstawiać Carlosa do składu. Będzie miał po problemie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
      Aco nie zadowolony? Niech zacznie wstawiać Carlosa do składu. Będzie miał po problemie.
      Chce go upokarzać cały czas jak w meczu z rendżersami.
      edit: literówka.

Komentarz

• Carlitos odchodzi, kierunek Bliski Wschód. Ciekawe kto za niego.

Komentarz

• Pozbywamy się gościa, który spokojnie strzeli 15 bramek i dorzuci 10 asyst w sezonie, bo trener woli defensywnego napastnika, który w 7 kolejnych meczch nie strzelił gola i potykał się o własne nogi.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
            Pozbywamy się gościa, który spokojnie strzeli 15 bramek i dorzuci 10 asyst w sezonie, bo trener woli defensywnego napastnika, który w 7 kolejnych meczch nie strzelił gola i potykał się o własne nogi.
            Pewnie nie zapierdalal i nie miał Legijnego DNA. Dobrze ze kuplenovic zapierdala.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
              Carlitos odchodzi, kierunek Bliski Wschód. Ciekawe kto za niego.
              Kulenovic
              (L)egionowo

Komentarz

• No to nasza siła ognia będzie zajebista. Kulenović, Kante który też szału nie robi, Jarek który ogarnia ale nie ma zdrowia i kłoda Sanogo (na dodatek też kontuzjowany)
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Potrzebujemy dwóch napastników i to na już. Obaj muszą mieć nazwiska z końcówką -ić, bo inaczej murawy nie powąchają.

Komentarz

Ciekawe kto za niego.
                    Strach się bać.

Komentarz

• Naszą siłę w ofensywie pokazuje ten mecz..., tysiące podań ale nie ma napastnika z przodu i przegrywamy z amatorami(tak amatorami bo ŁKS to jak pisałem jeden z najgorszych zespołów w tej lidze, co pokazuje ten mecz gdzie Karbownik czy Praszelik kręcą ich obrońcami niemiłosiernie, ale co z tego jak nie ma napastnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
                        Naszą siłę w ofensywie pokazuje ten mecz..., tysiące podań ale nie ma napastnika z przodu i przegrywamy z amatorami(tak amatorami bo ŁKS to jak pisałem jeden z najgorszych zespołów w tej lidze, co pokazuje ten mecz gdzie Karbownik czy Praszelik kręcą ich obrońcami niemiłosiernie, ale co z tego jak nie ma napastnika.
                        Ten mecz grają rezerwowi. Wszystko co się teraz liczy to czwartkowy mecz w Glasgow. Mecz o awans do fazy grupowej LE. Jeśli się nie uda to możecie jechać po Vuko do woli [emoji6]

Komentarz

Ten mecz grają rezerwowi. Wszystko co się teraz liczy to czwartkowy mecz w Glasgow. Mecz o awans do fazy grupowej LE. Jeśli się nie uda to możecie jechać po Vuko do woli [emoji6]
                          Po pierwszej połowie mam nadzieję,że na stałe dołączy Vukovic do kadry na spotkania Karbownika, chłopak ma mega potencjał. Jedyny plus tego spotkania

Komentarz

Po pierwszej połowie mam nadzieję,że na stałe dołączy Vukovic do kadry na spotkania Karbownika, chłopak ma mega potencjał. Jedyny plus tego spotkania
                            Spokojnie [emoji23]

Komentarz

Spokojnie [emoji23]
                              jak najbardziej jest spokojnie, ale widać,że potrafi zrobić różnicę, jeżeli mamy kogoś takiego to powinniśmy go promować, a nie gadka, że za młody, ji jedyną szanse dostaje wtedy gdy pozostali muszą odpocząć, w sam raz na końcówki.

Komentarz

jak najbardziej jest spokojnie, ale widać,że potrafi zrobić różnicę, jeżeli mamy kogoś takiego to powinniśmy go promować, a nie gadka, że za młody, ji jedyną szanse dostaje wtedy gdy pozostali muszą odpocząć, w sam raz na końcówki.
                                I pyk wygrywają.

Komentarz

Pracuję...
                                X