Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest też info na legia.net, że przechodzi testy medyczne

Komentarz

• Na pewno jest lepszy od Kirkesova pod względem piłkarskim. O doświadczeniu już nie wspominam bo ma kosmicznie większe w porównaniu z grajkiem Piasta. Oby tylko zdrowie mu dopisało, bo dwa razy zerwał więzadła krzyżowe ,ostatni raz w 2016 roku. A i słynne problemy z plecami (Niezgoda) nie są mu obce.

Komentarz

• Kadra wygląda fajnie, ale zalecam spokój. Teraz trzeba to wszystko poukładać. Pytanie teraz czy Vuko będzie wstanie to zrobić?

Komentarz

• Jest potwierdzenie na Legia.net https://legia.net/news/ivan-obradovi...-w-legii/74536
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Grubo. Oby pozamiatał na tej lewej stronie.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
              Nie wiem, czy ten cały Bartkovy z twittera jest wiarygodny, ale przed kilkoma minutami zapodał info, że nowym piłkarzem Legii będzie Obradović.
              90minut.pl potwierdza
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                Kadra wygląda fajnie, ale zalecam spokój. Teraz trzeba to wszystko poukładać. Pytanie teraz czy Vuko będzie wstanie to zrobić?
                Martwi mnie jedynie atak. Wiem, wiem.. odwieczny problem każdej drużyny, ale patrząc jaką mamy siłę rażenia to wygląda to średnio.

- Sanogo, który się uczy kopać lewą nogą i grać głową
                - Kante, który odchodzi/ przychodzi/ dobrze trenuje/ źle trenuje
                - Niezgoda, z całą sympatią do tego chłopaka ale on jest z porcelany
                - Carlitos bedzie, albo nie bedzie. Sam zresztą nic nie zrobi
                - Jak kogoś pominąłem to dajcie znak, nie ogarniam tych nowych

Cytując klasyka "na Ekstraklasę starczy", ale jak pokazał ubiegły sezon nie zawsze ta reguła się sprawdza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                  - Jak kogoś pominąłem to dajcie znak, nie ogarniam tych nowych
                  Kulenovica, ale jeśli utrzyma dyspozycję z wiosny, to za wiele to on do zespołu nie wniesie. Ja tam wierzę w tego chłopaka, ale przysłowiowym game changerem to w tym sezonie raczej nie będzie

Komentarz

• No zobaczymy, oby zdrowotnie dał radę. Martwi trochę, że on grając w mocnym belgijskim zespole w sezonie 17/18, kiedy grał jeszcze więcej (1500min) , nie zapisał się ani razu w punktacji kanadyjskiej..

No ale.. "na naszą ligę wystarczy"
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                      Grubo. Oby pozamiatał na tej lewej stronie.
                      Oby przeszedł testy medyczne.
                      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Too good to be here ...

Kucharski ale żeś mnie teraz zaimponował ...
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                          Oby przeszedł testy medyczne.
                          Dokładnie.

Komentarz

• Asysta z Manchesterem United. (0:14)

Komentarz

• Widać dogadali się co do długości kontraktu, bo z tego co wcześniej było w mediach pisane to nie o kasę się rozbijało, a o długość kontraktu.
                              Przy okazji Piast zamknął sobie najprawdopodobniej drogę do "dogodnych" wypożyczeń jak to miało miejsce w przypadku Jodłowca.

Komentarz

• Jeśli mu się będzie chciało (wiek) i będą go omijać kontuzje super nabytek.
                                Legia to życie

Komentarz

Pracuję...
                                X