Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zobaczymy jak się zaadaptuje do naszej ligi. Może, podobnie jak Agra, będzie potrzebował pół roku...
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Mi sie prywatnie wydaje ze jest to najlepsze okienko transferowe Legii na polskim rynku od x czasu
      oby to wszytko odpaliło
      Ja bym jeszcze sprowadził do Legii Filipa Starzynskigo

Komentarz

• Podejrzewam inwestycję w przypadku Brazylijczyka, jest w miarę młody i po dodatkowym szlifie kto wie za ile pójdzie dalej, pewnie liczą na x10 ... trochę ryzykowne ale nie moja kasa i nie mój biznes.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
          Zobaczymy jak się zaadaptuje do naszej ligi. Może, podobnie jak Agra, będzie potrzebował pół roku...
          nie pamiętam z kim był to wywiad, ale czytałem taką opinię, że przeskok młodego Polaka z innego miasta do Warszawy to zazwyczaj około pół roku klimatyzacji. więc w przypadku obcokrajowców może być podobnie. zresztą Agra przychodził w trudnym momencie, braku chemii między drużyną A trenerem. i postrzegany przez wszystkich jako człowiek trenera musiał więcej na siłę udowadniać, co aklimatyzacji nie ułatwia
          Ostatnio edytowany przez emil83; [ARG:4 UNDEFINED].
          You'll take my life but I'll take yours too
          You'll fire your musket but I'll run you through
          So when you're waiting for the next attack
          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Wiem, że gorąco i klimatyzacja wszystkim w głowie, ale w tym przypadku lepiej byłoby użyć słowa aklimatyzacja 😉
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              Podejrzewam inwestycję w przypadku Brazylijczyka, jest w miarę młody i po dodatkowym szlifie kto wie za ile pójdzie dalej, pewnie liczą na x10 ... trochę ryzykowne ale nie moja kasa i nie mój biznes.
              Jest ryzyko jest zabawa, to tak jak ruskie zainwestowły w Szymiego i kto wie, może inwestycja się zwróci.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                Wiem, że gorąco i klimatyzacja wszystkim w głowie, ale w tym przypadku lepiej byłoby użyć słowa aklimatyzacja ��
                powiedz to autokorekcie
                poprawiam

Komentarz

• Psioczyłem na transfery, ale teraz na spokojnie przyznam że podoba mi się ta polityka. Nie bierzemy hurtem, nie kupujemy byle kogo. Kto miał odejść - odszedł. Budżet odciążony. Jest adaptacja młodzieży. Są na horyzoncie kolejne nazwiska do pozyskania. Wiadomo też, że Legia będzie polować na okazje, a te będą na koniec.

ps. sparingi są obiecujące, dawno tak dobrze nie zaczęliśmy.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Kto zacz nie wiem. Czy dobry czy słaby. Ale przecież to jest jakaś schizofrenia by raz narzekać gdzie skauting bo biorą z ligi, by potem narzekać, że biorą jakiegoś nieznanego typa. Chyba, że skauting to wyskautowanie typa co jebnął 10 bramek i 12 asyst w Czechach czy innej Serbii.
                    Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Atmosfera sportowa wokół Legii jest taka, że narzekanie będzie na wszystko. I trzeba powiedzieć, że Mioduski, Kucharski itp. na to sami zapracowali. Co nie znaczy, że polecałbym trochę lodu w ferowaniu opinii z pozycji fotela przed komputerem bo wychodzi, ze forum jak zawsze potrafi ocenić, kto jest szrotem a kto nie.
                    1916 % racji

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                      A skąd góry wiadomo że to ogór?
                      Z gorszych drużyn wyciągaliśmy Edsona, Rogera czy choćby Guilherme
                      Szczególnie Edsona, który był zawodnikiem Sportingu Lisbona 😉 Wcześniej przez dwa sezony czołowy lewy obrońca ligi, a jeszcze wcześniej występy w Olympique Marseille 😁 Sorry, ale obecnie o takich transferach można pomarzyć

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                        Szczególnie Edsona, który był zawodnikiem Sportingu Lisbona �� Wcześniej przez dwa sezony czołowy lewy obrońca ligi, a jeszcze wcześniej występy w Olympique Marseille �� Sorry, ale obecnie o takich transferach można pomarzyć
                        On ze Sportingu przychodził na takiej zasadzie, jak Hildeberto z Benfici.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          On ze Sportingu przychodził na takiej zasadzie, jak Hildeberto z Benfici.
                          Zupełnie inna sytuacja. Hildeberto był wychowankiem Benfici, ale w najwyższej lidze w Portugalii nawet nie zaistniał. Natomiast Edson po dwóch świetnych sezonach w Leirii (w sezonie 04/05 najlepszy strzelec, asystent i piłkarz zespołu - grając na lewej obronie!) został ściągnięty do Sportingu. Tam nie wygrał rywalizacji, a niechcąc tracić czasu na ławce po pół roku przeniósł się do Legii. Zasługa Piekarskiego, który go namówił na transfer.

Hildeberto to raczej jak Guilherme.

Komentarz

• Tak było. Trzeba dodać ze transfer Edsona i Rogera zbudowały Piekarskiego który w tym czasie zaczynał menadżerkę i był praktycznie bankrutem po karierze piłkarskiej. Można posłuchać o tym w podcaście u Olka Wandzla.
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• no to się machnąłem z Edsonem. Po kilkunastu latach pamięć już nie ta.
                              Dajmy w miejsce Edsona Prijovica i będzie lepiej pasowało

Komentarz

• https://twitter.com/piotrmuhammad/st...272502272?s=21

Gość z tt poskładał trochę zagrań Luquinhasa

Piotr Kozminski na tt:

Zapytałem portugalskiego kolegę zajmującego się Aves: Luquinhas jest ultra ofensywny, z każdą piłka mocno do przodu. Atuty to szybkość i technika, kompletnie nieprzewidywalny dla rywala gdy ma piłkę. Musi poprawić wykończenie. Dobry piłkarz, mlody, więc powinien być coraz lepszy.
                                Ostatnio edytowany przez TheFatOne; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X