Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A gdzie my znajdziemy darmowego skrzydłowego, który wykreci podobne liczby?
    Łatwo powiedzieć, żeby sobie szedl. Tak samo jak Ci co pisali ze oddanie Gui to żadna strata. Widzimy jaka to żadna strata....

Marudzacy Kuchy jest lepszy niż te pacholku, które się pojawiły w Legii lub pojawia typu Agra.

Jedno jest bardzo ciekawe: forum zalewalo się potem z podniecenia jak to Pinto obiecał, że weźmie w styczniu pizdeczki za mordy. Wtedy normalnie pojawiła się radość jakby nam się Mourinho objawił a jak o zapierdalaniu powiedział Vukovic to jakaś wielka krytyka. Czym się różni jedno od drugiego? Jaka była różnica pomiędzy braniu za mordy pizdeczek w styczniu przy Pinto od zapierdalania przy Vuko?
    Różnica jest taka, że ludzie mieli nadzieję, że poza zapierdalaniem dodana zostanie chociażby taktyka(w roku 2018 pod RSP widać było w tej materii znaczącą poprawę). Tutaj takich nadziei nie ma bo obecny trener to ktoś, kto gdyby przyszedł z zewnątrz zostałby przez ciebie, słusznie nazwany wuefistą i amatorem. Jaka jest różnica między Klafuriciem/Jozakiem a Vukoviciem w kwestii trenerki(a nie tego ile się lat kręci przy klubie), że jednych nazywałeś wuefistami a drugiego nie?

Komentarz

• Kuchy ma naprawdę bogate CV, te wszystkie zdobyte trofea, do tego przyzwoite statystyki i pokaźna liczba rozegranych meczy. Absolutnie nie dziwi mnie zainteresowanie ze strony Turków. Moim zdaniem nie powinniśmy się z nim rozstawać, jest graczem bardzo zasłużonym dla naszego klubu, jeszcze kilka lat może pograć na obecnym poziomie, a do tego w miarę regularnie zdobywa bramki i asysty. Nie należy patrzeć tylko przez pryzmat ostatniego półrocza, cała ofensywa mocno kulała. Zastępstwa też za bardzo nie mamy, oprócz kiepskiego Veso.
      Zamieszczone przez księciuniu
      Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

Łatwo powiedzieć, żeby sobie szedl. Tak samo jak Ci co pisali ze oddanie Gui to żadna strata. Widzimy jaka to żadna strata....

Marudzacy Kuchy jest lepszy niż te pacholku, które się pojawiły w Legii lub pojawia typu Agra.

Jedno jest bardzo ciekawe: forum zalewalo się potem z podniecenia jak to Pinto obiecał, że weźmie w styczniu pizdeczki za mordy. Wtedy normalnie pojawiła się radość jakby nam się Mourinho objawił a jak o zapierdalaniu powiedział Vukovic to jakaś wielka krytyka. Czym się różni jedno od drugiego? Jaka była różnica pomiędzy braniu za mordy pizdeczek w styczniu przy Pinto od zapierdalania przy Vuko?
        Nigdzie nie napisałem, że znajdziemy kogoś lepszego. W obecnej sytuacji finansowej, braku pionu sportowego i "braku szczęścia Mioduskiego" przyjdzie pewnie jakiś kolejny wyrób Pasquato'podobny.

Natomiast Vuković, który związany jest z nami od lat i od lat jest w szatni publicznie zarzucił m.in Kucharczykowi brak zaangażowania w decydującym momencie i #### wie co jeszcze. Bez wyjaśnienia tej sytuacji najgorszym co można teraz zrobić Legii i Kuchemu to przedłużyć z nim kontrakt tak jakby nic się nie stało. Mleko się wylało i trzeba to posprzątać.

Komentarz

• Spocony i podniecony czekam wreszcie na informacje" Kucharczyk odchodzi z Legii"

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
            Taka różnica, że styczeń to czas na zapierdalanie i przygotowanie fizyczne na cały rok. Natomiast konferencja po przejebanym mistrzostwie to nie jest czas na mówienie o zapierdalaniu, a czas na przyznanie, że zjebał ostatnie 4 mecze. Jednym słowem wzięcie odpowiedzialności za ostatnie wyniki, a nie szukanie sobie alibi.
            Ok, kapuje.

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Różnica jest taka, że ludzie mieli nadzieję, że poza zapierdalaniem dodana zostanie chociażby taktyka(w roku 2018 pod RSP widać było w tej materii znaczącą poprawę). Tutaj takich nadziei nie ma bo obecny trener to ktoś, kto gdyby przyszedł z zewnątrz zostałby przez ciebie, słusznie nazwany wuefistą i amatorem. Jaka jest różnica między Klafuriciem/Jozakiem a Vukoviciem w kwestii trenerki(a nie tego ile się lat kręci przy klubie), że jednych nazywałeś wuefistami a drugiego nie?
            Nie nazywam Vukovica wuefista z jednego banalnego powodu. Swoją obecnością w tym klubie wiele lat, poświęceniem kompletnie na to nie zasłużył. Dokładnie tak samo jak Magiera.
            Mnie po prostu mocno dziwi jak wielu z łatwością przychodzi obrazanie teraz Vukovica czy wcześniej Magiery. O Radovicu, Kucharczyku czy Malarz to nawet nie wspominam, bo to mamy na bieżąco. Dla mnie to chore.

Nawet jak się Vukovic okaże jeszcze gorszy niż Pinto, Klafuric czy Hasi to nigdy nie powiem o nim wuefista.

Czy to nie Ty pod koniec zeszłego roku pisałeś "dajmy Pinto przepracowac okres przygotowawczy i oceniamy"? To teraz mogę tak samo napisać o Vuko.

Owszem na razie nie blysnal. Natomiast tak jak pisałem to nie jego wina jaka jest sytuacja w klubie.
            Żeby Pinto zastąpił Klopp to efekt byłby taki sam. To są skutki zarządzania klubem przed kudlatego, to są efekty polityki sportowej z ostatnich dwóch lat.

Było w miarę oczywiste, że Mioduski ze swoimi komptenejcjami strategicznymi, wizja, strategia i legijnym dna wybierze Vuko. Przecież kogo miałby Mioduski znaleźć wspólnie z Kucharskim?
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Novikovas - umowa do końca roku.

Trener od damskiej piłki Klaufurić wstrząsnął drużyną, wszystko poukładał i zrobił mega finisz okraszony dubletem. Mimo tego, że zdobył więcej niż Magiera to cały czas był wuefistą. Vuković koncertowo spierdolił rundę mistrzowską, choć zawodników ma nie gorszych i w dodatku dobrze przygotowanych. Oczywiście na wuefistę nie zasłużył.
              Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Moim zdaniem Kuchy (chociaż go nie trawię) powinien zostać w Legii. Jeżeli tam nie ma konfliktu na noże między nim a Vuko to powinni sobie wszystko solidnie wyjaśnić, zawrzeć porozumienie, z którego Kuchy byłby rozliczany.
                W obecnej sytuacji finansowej nie stać nas na jakiegoś mega skrzydłowego, a Kucharczyk jakieś liczby jednak daje. Niech gra, ale nie za zasługi tylko za postawę na treningach i na boisku.
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                  Natomiast konferencja po przejebanym mistrzostwie to nie jest czas na mówienie o zapierdalaniu, a czas na przyznanie, że zjebał ostatnie 4 mecze. Jednym słowem wzięcie odpowiedzialności za ostatnie wyniki, a nie szukanie sobie alibi.
                  Gwoli ścisłości:
                  Zamieszczone przez Vukovic
                  Zrobiłem bardzo dużo, ale w końcówce przestaliśmy punktować. to była konsekwencja moich błędów, ale nie tylko moich
                  Zamieszczone przez Vukovic
                  Popełniałem błędy, podejmowałem błędne decyzje personalne
                  Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Mam propozycję do zarządu:
                    - oddajcie wszystkich za frajer i grajcie juniorami

a nie, czekaj, jesteśmy na dobrej drodze by oddać kolejne pół składu
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Pierwsze wzmocnienie, wraca Kopczyński [emoji12] Nawet w Nowej Zelandii nie chcą go dłużej u siebie [emoji6]
                      Oczywiście Novikovas byłby wzmocnieniem zespołu, można go tanio pozyskać.
                      Po Kucharczyku płakał nie będę, nic na siłę.

Komentarz

• Witam trwa wyprzedaż piłkarzy Piasta może będzie promocja jak w Biedronce,dawać Valencie i tak sobie pomyślałem Boruc do końca czerwca ma podpisany kontrakt a deklarował nie raz że chce u nas grać swój człowiek,Leśny już by po niego leciał na wyspy a loczek to chyba nie pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
                          Witam trwa wyprzedaż piłkarzy Piasta może będzie promocja jak w Biedronce,dawać Valencie i tak sobie pomyślałem Boruc do końca czerwca ma podpisany kontrakt a deklarował nie raz że chce u nas grać swój człowiek,Leśny już by po niego leciał na wyspy a loczek to chyba nie pozdrawiam.
                          Boruc dostanie kontrakt na kolejny sezon w Premiership.
                          Wyprzedaż piłkarzy Piasta? Najpierw trzeba mieć jakiekolwiek pieniądze w budżecie transferowym, by o nich pomyśleć.
                          Kolejny to Sedlar bardzo dobra runda, koniec umowy z Piastem.
                          Kirkesov lewy obrońca jeden z lepszych na swojej pozycji w ekstraklasie.
                          Konczkowski i Valencia obaj niezwykle przydatni w ofensywie.
                          Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
                            Witam trwa wyprzedaż piłkarzy Piasta może będzie promocja jak w Biedronce,dawać Valencie i tak sobie pomyślałem Boruc do końca czerwca ma podpisany kontrakt a deklarował nie raz że chce u nas grać swój człowiek,Leśny już by po niego leciał na wyspy a loczek to chyba nie pozdrawiam.

Boruc? Może przyjść ale na kogoś cywilnego w klubie. Miałby grac za Majeckiego czy siedzieć na ławce?
                            Starzynski niby do Lechii - szkoda ze Miodek nie walczy.
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Boruc? Może przyjść ale na kogoś cywilnego w klubie. Miałby grac za Majeckiego czy siedzieć na ławce?
                              Starzynski niby do Lechii - szkoda ze Miodek nie walczy.
                              Nie oczekuj ode mnie odpowiedzi ja tylko zasugerowałem,pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Mam propozycję do zarządu:
                                - oddajcie wszystkich za frajer i grajcie juniorami

a nie, czekaj, jesteśmy na dobrej drodze by oddać kolejne pół składu
                                Najlepszych juniorów też oddają za frajer (Walukiewicz, Ojrzyński, Cielemęcki)

Będzie kim grać, bo wszyscy menadżerowie w Europie aż się ślinią na myśl o najbliższym okienku transferowym w Legii. Będzie okazja wcisnąć wiele niemot piłkarskich za grube pieniądze i na długie kontrakty. Drugiego takiego frajera nie ma w Europie. Pasquato, Mauricio, Agra, Philipps, Rocha, Antolić, Sadiku, Hildeberto, Eduardo, Iloski, Kudrjavcevs - nie ma to jak przemyślana polityka transferowa. Same transfery tych "geniuszów" piłki kopanej kosztowały około 4 mln Euro plus wielomilionowe pensje.

A zgadnijcie ile Legia zarobiła na sprzedaży Hlouska, Czerwińskiego, Mączyńskiego, Szwocha, Brozia, Pazdana, Rzeźniczaka, Michalaka, Guilherme? Całe 275 tys euro - za Czerwińskiego ...

Tyle samo zapłaciła Jodłowcowi na zesłaniu do Piasta i Dąbrowskiemu za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu.

Komentarz

Pracuję...
                                X