Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Nastukamy się różnych teorii, a jeszcze wyjdzie, że jakaś drobna kontuzja
    Poczekajmy na komunikaty.
    haha, dobry jesteś! szacunek za niczym nieskażoną wiarę w Legię i osoby tam pracujące. Też bym tak chciał

Info latające po TT? Sprzeczność sama w sobie. Podobnie jak było z Radoviciem.
    RSP nie zabiera go, bo nie jest skoncentrowany, a Carlitos nie chce odejść i potwierdza to wpisem na Instagramie + oczywiście klub go nie wypycha

logika się kłania...
    Prawda jest prosta i brutalna: RSP nie zabiera go, by dać czytelny sygnał zawodnikowi (odejdź) i klubowi (dawać innego napastnika). Ot cała filozofia. Zobaczymy co dalej się wydarzy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
      haha, dobry jesteś! szacunek za niczym nieskażoną wiarę w Legię i osoby tam pracujące. Też bym tak chciał

RSP nie zabiera go, bo nie jest skoncentrowany, a Carlitos nie chce odejść i potwierdza to wpisem na Instagramie + oczywiście klub go nie wypycha

logika się kłania...
      Prawda jest prosta i brutalna: RSP nie zabiera go, by dać czytelny sygnał zawodnikowi (odejdź) i klubowi (dawać innego napastnika). Ot cała filozofia. Zobaczymy co dalej się wydarzy.
      Zgadzam się z tym tokiem rozumowania. RSP robi błąd, ale jak mu wszystko wolno to korzysta.
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Do Płocka nie pojechał również Mateusz Wieteska.

Też jest wypychany?

Komentarz

logika się kłania...
          Nic dodać nic ująć

Komentarz

logika się kłania...
            Rolą kibica jest wierzyć. W sumie nawet Klafuriciowi praktycznie do końca wierzyłem Nie mając wtyków w klubie plotki trochę dłużej pozostają plotkami. Do momentu gdy fakty walną Ciebie młotkiem w łeb .

W przypadku Sa Pinto - podoba mi się to jak jest konkretny i jak wku*iają go rozmowy nie na temat.
            Wygodniej jest mi czekać na rozwój wypadków, niż zakładać najbardziej pesymistyczny scenariusz.

Komentarz

Rolą kibica jest wierzyć. W sumie nawet Klafuriciowi praktycznie do końca wierzyłem Nie mając wtyków w klubie plotki trochę dłużej pozostają plotkami. Do momentu gdy fakty walną Ciebie młotkiem w łeb .

W przypadku Sa Pinto - podoba mi się to jak jest konkretny i jak wku*iają go rozmowy nie na temat.
              Wygodniej jest mi czekać na rozwój wypadków, niż zakładać najbardziej pesymistyczny scenariusz.
              Po dzisiejszym treningu nie sądzę, że zostanie, a jeżeli nawet to może być 4 wyborem. Woytek idealnie to podsumował.

Komentarz

• Wg Legia.net była ostra dyskusja Carlitosa z RSP. Chyba więc sprawa rozstrzygnięta.
                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• qinio, gabro - dacie linka? nie widzę tego na legia.net

Komentarz

qinio, gabro - dacie linka? nie widzę tego na legia.net
                    https://m.legia.net/news/carlitos-zo...arszawie/73090

Komentarz

qinio, gabro - dacie linka? nie widzę tego na legia.net
                      Twitta wrzucił P kamieniecki. W samym artykule jest krótkie zdanie i nic więcej ale dość wymowne. Ponadto sam dziennikarz użył innego okreslenia tej rozmowy, która również wskazywała by na to, że nie była przyjemna.
                      https://twitter.com/PKamieniecki/sta...79304475787271

Komentarz

• No to chyba po Carlitosie. Jeżeli zostanie to zapewne przyklei się do ławki.

Pytanie na ile to fochy Carlitosa, który po transferze do Legii zachowywał się jakby był najważniejszym piłkarzem w klubie, czy frustracja bo nie rozumiał dlaczego przegrywa rywalizację. Pierwsza opcja zupełnie mnie nie zdziwi.
                        Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• crolick - dzięki. to chyba dopisali w aktualizacji i przeoczyłem.

Tak czy inaczej czekamy na rozwój wypadków.

Ciekawe czy to bardziej sprawa transferu, czy machanie ******* i pokazywanie piłkarzowi na gwiazdorskim kontrakcie, gdzie jego miejsce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            Wg tt RSP chce mieć w pełni skoncentrowanych zawodników w Płocku, dlatego Carlitos został. Decyzja o pozostaniu/ odejściu ma zostać przez niego podjęta w poniedziałek. Podobno chce zostać.
                            "Według tt" czyli według kogo? Bartkovy czy Kubuś ?
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zakładam, że wygramy Mistrzostwo. W związku z tym, zakładam, że trener zostanie na kolejny roku. W zwiazku z tym nie ma sensu trzymać gracza, który trenerowi nie leży za którego coś można zarobić i który od początku kiedy tu jest bardziej irytuje niż cieszy.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Carlitos w Legii już nie zagra. Szkoda.
                                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Pracuję...
                                X