Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie jedzie (a raczej nie pojechał) został w Warszawie. Ciekawe czy coś to oznacza np. zachęta do przeprowadzki?

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
      może? skasowałbym ten "?". w mojej wiedzy on chce go wypchnąć od jesieni i sugeruję to na forum od pewnego czasu.
      To w tym momencie zaczynam czuć wielkie wqurwienie. TOP 3 naszej ligi zostanie odpalony ?
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Nastukamy się różnych teorii, a jeszcze wyjdzie, że jakaś drobna kontuzja
        Poczekajmy na komunikaty.

Komentarz

• Zobaczycie, że nie dalej jak na jesieni odbije się nam czkawką dawanie tak autorytarnej władzy Sa Pinto. Carlitos jest jaki jest, ale potencjał ma żeby rok w rok strzelać w okolicy 20 bramek. Oddawać go za w sumie niezbyt wygórowana kwotę to duży błąd... ba skreślenie Niezgody jeszcze większy... pytanie jakiego gagatka zapropunuje w zamian.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
            Nastukamy się różnych teorii, a jeszcze wyjdzie, że jakaś drobna kontuzja
            Poczekajmy na komunikaty.
            Komunikat "Pinto odpala Carlitosa"?

Ty to widzę ładnie klęczysz przed RSP. I jak ja jeszcze bardziej jestem jego zwolennikiem niż przeciwnikiem, tak robi się to po prostu niesmaczne
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Komunikat "Carlitos przechodzi do NYC", "Carlitos przesunięty do zespołu rezerw", lub informację z treningu, że trenował indywidualnie, lub odpowiedź na pomeczówce, może Sa Pinto nie obrazi się za to pytanie .

O potencjalnym transferze powiedzieliśmy już chyba wszystko co się dało i powoli zaczynamy wchodzić w narrację PSu

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                może? skasowałbym ten "?". w mojej wiedzy on chce go wypchnąć od jesieni i sugeruję to na forum od pewnego czasu.
                Czy wiadomo co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Bo mimo przeciętnej rundy jak na Carlitosa, to jednak widziałem u nas gorszych napastników...

Komentarz

• Wg tt RSP chce mieć w pełni skoncentrowanych zawodników w Płocku, dlatego Carlitos został. Decyzja o pozostaniu/ odejściu ma zostać przez niego podjęta w poniedziałek. Podobno chce zostać.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Wg Janekx89 za Carlitosa miałby przyjść ktoś z 2 Bundesligi
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                      Wg tt RSP chce mieć w pełni skoncentrowanych zawodników w Płocku, dlatego Carlitos został. Decyzja o pozostaniu/ odejściu ma zostać przez niego podjęta w poniedziałek. Podobno chce zostać.
                      Tak myślałem ze to przypadek jak Rado i Berg.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                        Wg Janekx89 za Carlitosa miałby przyjść ktoś z 2 Bundesligi
                        Odpalamy transfermarkta i mamy dwóch dużych, silnych, pasujących do koncepcji Sa Pinto napastników z kontraktami do lata

https://www.transfermarkt.pl/lukas-h.../spieler/59054
                        https://www.transfermarkt.pl/pierre-.../spieler/73013

Hamburger mocno celuje w awans więc bardziej prawdopodobny byłby ten pierwszy...

Komentarz

• Nie wiem jakim cudem bylibyśmy w stanie wyciągnąć podstawowego napastnika z Bochum (i to z liczbami), ale gdyby taka wymiana miałaby się odbyć z korzyścią finansową i delikatnym załataniem dziury w kasie to byłbym za. Natomiast jeżeli ma przyjść ktoś na odbudowanie to według mnie decyzja trenera jest błędna.

Komentarz

• Zamieszczone przez paether Zobacz posta
                            Odpalamy transfermarkta i mamy dwóch dużych, silnych, pasujących do koncepcji Sa Pinto napastników z kontraktami do lata

Hamburger mocno celuje w awans więc bardziej prawdopodobny byłby ten pierwszy...
                            Wcześniej pisało się o zainteresowaniu jakimś austriackim napastnikiem. Może więc to nie Beric tylko Hinterseer...

Komentarz

• Zamieszczone przez paether Zobacz posta

Lasogga to zdecydowanie za wysokie progi na nasze nogi.

Komentarz

• Czyste spekulacje, ale gdyby rzeczywiście Austriak miał przyjść za Carlitosa to niech leci do Stanów.

Generalnie jeśli ktoś dobry jest na oku to bym sprzedał. Te 2,5-3mln to naprawdę dobre pieniądze jak za już niemłodego zawodnika, który nie jest jakimś wielkim wirtuozem trudnym do zastąpienia. Porównanie Carlitosa do Sa jest absurdalne.

Komentarz

Pracuję...
                                X