Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Podobno Zagłębie Lubin chciało wypożyczyć Niezgodę, ale Legia go nie puściła. Gdyby Niezgoda miał iść u nas w odstawkę i miał gdzieś grać, to chyba jeden z lepszych kierunków. Albo RSP jednak coś w nim zauważył i chce mu dać szansę na przekonanie do siebie, albo chcemy go po prostu sprzedać i czekamy na ofertę.
    https://twitter.com/krzych_l/status/...321963522?s=19
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
      Podobno Zagłębie Lubin chciało wypożyczyć Niezgodę, ale Legia go nie puściła. Gdyby Niezgoda miał iść u nas w odstawkę i miał gdzieś grać, to chyba jeden z lepszych kierunków. Albo RSP jednak coś w nim zauważył i chce mu dać szansę na przekonanie do siebie, albo chcemy go po prostu sprzedać i czekamy na ofertę.
      https://twitter.com/krzych_l/status/...321963522?s=19
      Albo nikt nie jest tak głupi żeby zostawiać w kadrze tylko 2 napastników.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
        Albo nikt nie jest tak głupi żeby zostawiać w kadrze tylko 2 napastników.
        Tutaj założyłem, że pewnikiem jest nowy napastnik. Swoją drogą ciekawe, czy jakiegoś ściągną, bo mówi sie o tym w ostatnim czasie.
        | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Za sport.pl

Na Łazienkowskiej nikt o kwocie transferu głośno mówić nie chce, ale w środę po południu usłyszeliśmy, że sprawa jest poważna. Że Amerykanie są bardzo zdeterminowani, by pozyskać Carlitosa - Mamy ofertę na stole, ale nie wywieramy presji. Decyzja w dużej mierze należy teraz do samego Carlitosa. Jeśli będzie chciał odejść, to odejdzie. My jesteśmy na to przygotowani. W razie jego odejścia mamy przygotowanych kilka innych opcji rezerwowych - słyszymy w Legii.

Carlitos dostał od Legii czas do namysłu. Ale wcale aż tak dużo tego czasu nie ma, bo okno transferowe w Stanach zamyka się 13 lutego. Legia tego czasu ma trochę więcej, bo kupować piłkarzy może do końca miesiąca.
          Carlitos do Legii trafił przed sezonem z Wisły Kraków. Najlepszy strzelec ekstraklasy kosztował niewiele, bo tylko 450 tys. euro. W umowie znalazły się jednak różne zapisy - m.in. taki, że jeśli Legii uda się awansować do europejskich pucharów, na konto Wisły trafi albo 150 tys. euro (w przypadku fazy grupowej Ligi Europy), albo nawet 500 tys. euro (w przypadku fazy grupowej Ligi Mistrzów).

W Krakowie nikt jednak tych pieniędzy nawet nie powąchał, bo Legia latem szybko opadła z pucharów. Ale to nie znaczy, że pod Wawelem na transferze Carlitosa jeszcze nie zarobią. Wisła zagwarantowała sobie bowiem także 30 proc. z kolejnego transferu. A dokładniej od różnicy między kwotami transferowymi. Co oznacza tyle, że jeśli Legia zarobi 2,5 mln euro, Wisła dostanie 30 proc. z kwoty 2,05 mln, bo wcześniejszy transfer opiewał na 450 tys. Biała Gwiazda może zatem zarobić dodatkowe 600 tysięcy euro, czyli około 2,5 miliona złotych.
          You'll take my life but I'll take yours too
          You'll fire your musket but I'll run you through
          So when you're waiting for the next attack
          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
            jeżeli nasz scouting "istnieje" naprawdę, a nie tylko na papierze, to spokojnie powinni mieć kilka nazwisk do 500tys euro, które są w stanie zapewnić podobny poziom. I to nawet rozwojowych nazwisk.. (oczywiście zawsze istnieje ryzyko nie trafienia transferu)
            A ty sobie siedzisz całymi dniami przed komputerkiem i oczywiście najlepiej wiesz jacy są do pozyskania piłkarze i za ile Rzuć chociaż jedno nazwisko kogo byś widział za Carlitosa. Takiego rozwojowego grajka za 500 tys., tylko żeby był podobny poziom

Komentarz

• Biorąc pod uwagę to, że w poważnych ligach okienko się skończyło to nikt teraz nie będzie chciał oddawać zawodnika.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Biorąc pod uwagę to, że w poważnych ligach okienko się skończyło to nikt teraz nie będzie chciał oddawać zawodnika.
                Ale sporo klubów będzie chciało oczyścić kadrę z mało przydatnych graczy, a my nie celujemy w topowe drużyny tylko średniaki lub dół tabeli poważniejszych ligach. Tak było z zaciągiem z ligue 1.
                Zresztą sprzedaż naszego czołowego napastnika, jednego z nielicznych w tej drużynie z dobrą technika i zmysłem do gry kombinacyjnej tuż przed startem ligi to czyste szaleństwo.
                Komuś ewidentnie zależy na przegraniu mistrzostwa w tym roku.
                Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Biorąc pod uwagę to, że w poważnych ligach okienko się skończyło to nikt teraz nie będzie chciał oddawać zawodnika.
                  Ja bym kupował nawet z ligi niepoważnej. Ważne żeby przyszedł typ, który co sezon strzelał ~15 goli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                    Ja bym kupował nawet z ligi niepoważnej. Ważne żeby przyszedł typ, który co sezon strzelał ~15 goli.
                    Nie ma takiego w Ekstraklasie.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Nie ma takiego w Ekstraklasie.
                      A Sobiech? Przecież Magiera polecał

Komentarz

• A ja powiem coś niepoprawnego politycznie i zgoła bez sensu. Hamalainenowi kończy się kontrakt i naprawdę nie zdziwię się jak zagra bardzo dobrą rundę, stawiam że najlepsza w Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                          Dla mnie to banał co napisałeś (w sensie, że myślę tak samo ), ale tym bardziej dziwi mnie, że ten imho podstawowy warunek dla napastnika, nie jest specjalnie rozpatrywany w kontekście Legii.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Odejście Carlitosa tuż przed początkiem rundy, może nas kosztować mistrzostwo. Spójrzcie na jego liczby

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                              Odejście Carlitosa tuż przed początkiem rundy, może nas kosztować mistrzostwo. Spójrzcie na jego liczby
                              Mamy sporą kadrę a jako napastnik może grać Hama, Kuchy , Agra, Rado i ten nowy Portugalczyk. Trener ma w czym wybierać. Na naszą ligę wystarczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
                                Mamy sporą kadrę a jako napastnik może grać Hama, Kuchy , Agra, Rado i ten nowy Portugalczyk. Trener ma w czym wybierać. Na naszą ligę wystarczy.
                                K&*$@... przytaczac przyklad Rado na ataku... od rana zalamka

Komentarz

Pracuję...
                                X