Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli co transfermarktowi skauci już mogą przeglądać jaki to "portugalski kot" jest do wzięcia do ataku.

Nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek daje 2.5 mln euro za Carlitosa ale jeśli tak to nie ma się co zastanawiać. Ugrać jakieś trochę i sprzedać.

Kupować nawet nie trzeba. Miro pozamiata i ligę i hejterkow.

A w lecie za ten hajs konkretnie wjechać w jakies dwa sztosy do ataku.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• 11 goli, 4 asysty. Kim go zastąpicie na ostatniej prostej sezonu zasadniczego?
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
        Otóż to.
        A jak nie Rado, to Kucharczykiem.
        Albo Kulenovic będzie grał znacznie więcej i z doświadczeniem nabierze sporo jakości.

Carlitos ma na koncie tyle bramek, co wysmiewany, jak Magiera go tu ściągał, Sanogo. Bynajmniej nie powala swoją grą w LEgii.
        Jest tylko jedno ale......nie wiemy jak będzie wyglądał po tym konkretnym obozie przygotowawczym, który zaserwował im RSP w Portugalii.
        Nie wiemy, czy dajmy na to nabrana tam przez niego odpowiednia motoryka, wytrzymałość, zaangażowanie, zgranie nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Tak więc ten tego

Komentarz

• Pierwszy raz od dłuższego czasu wyjątkowa zgoda i to w temacie Carlitosa!
          Tak jest, nie patrzeć się w tył, tylko brać siano za niego i do drużyny co najwyżej wróci Stolarski, ponieważ Kuchy będzie musiał biegać z przodu ku mojej uciesze
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Sprzedać ! Kupić Mikitę i Janczyka (Magiera to lubi) 😂😂😂 a tak poważnie to jakiś mega żal tyle rozstrząsania bo wpłynęła oferta ... nie pierwsza i nie ostatnia, nie wierzę w sprzedaż na tym etapie sezonu. Tam się sezon zaczyna za miesiąc wiec Carlitos na pewno nie jest jedynym celem wiec pewnie nie rzuca wszystkixh aktywów żeby zagrać va bank.

Komentarz

• Skoro RSA nie traktował go jako głównego napastnika (nie wnikam dlaczego) to po dojściu IM nie widzę dla niego miejsca. Sprzedawać.
              Inna sprawa, że zaraz DM będzie chciał za niego ch.j wie ile i g.wno z tego będzie. Przyszedł do nas za 350 jak pamiętam? To nawet 2M to dobra oferta. Nie róbmy z niego gwiazdy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Sprzedawać i to szybko. Jest Niezgoda i Kulenovic na ligę wystarczy,
                Skoro w klubie brakuje kasy, a plan był taki że musimy kogoś puścić to ja nie widzę innej opcji.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                  Skoro w klubie brakuje kasy, a plan był taki że musimy kogoś puścić to ja nie widzę innej opcji.
                  Dokładnie. Tyle było głosów przed otwarciem okienka, że trzeba będzie sprzedać albo młodego Nagy`a, albo jeszcze młodszego Szymańskiego... trafia się taka okazja to trzeba korzystać.
                  |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                  Better Dead Than Red

Komentarz

• Jasne, że sprzedawać.
                    2,5 mln - bardzo dobra oferta.

Gość kupiony pół roku temu za 400tys.. Teraz mamy okazję go sprzedać zamiast kogoś młodego typu Nagy. Sprawa wydaje się jasna.

Carlitos i tak jak widać szykowany nie jest na pierwszego. I dobrze. Gość jest często irytujący.
                    Jeżeli RSP wierzy w swoje metody, że drużyna będzie grała dobrą, zespołową piłkę, to naprawdę taki gość nam potrzebny nie jest, bo będzie tylko denerwował nas i resztę kolegów.

Zostajemy z Kule i Niezgodą? No to dokupmy kogoś. Wiem wiem, zaraz wyjedzie to mityczne "Niezgoda nie pasuje do stylu RSP".
                    Tylko, że jeżeli czytamy, że jego koncepcja polega na grze skrzydłami, dośrodkowaniach i SFG, to ja się pytam kto lepiej się tu sprawdzi? Bo mi się wydaje, że jednak Jarek, który już strzelił parę bramek głową, potrafi się odnaleźć w polu karnym i jako bardzo szybki zawodnik też może nam dać sporo w pressingu.

Jeżeli jednak ma być gówniana gra i liczenie na indywidualne popisy, to faktycznie grajmy Carlosem Lopezem.
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Carlitos ma klauzulę 2,5 mln , więc decyzja należy do niego a nie do klubu.Byłby idiotą gdyby nie odszedł.Ostatnia szansa by zarobić większe pieniądze.Kulenowić z Niezgodą dadzą radę.W razie czego zawsze jest Kuchy.
                      Ostatnio edytowany przez urodzony w niedzielę; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: literówka

Komentarz

• jakbym widzial dyskusje gdy odchodzil Nikolic (zachowujac proporcje miedzy tymi dwoma zawodnikami), tylko ze tamten byl: stary, malo perspektywiczny napastnik na lige, wiecej sie nie zarobi, mamy Prijo/Vadisa/Kuchego itd.

A uznajac Carlosa za pewnego rodzaju rozczarowanie nadal jest to najlepszy strzelec Legii w tym sezonie, pod wzgledem asyst tez czolowka. W alternatywie mamy Niezgode, ktory nie moze dojsc do zdrowia oraz Kulenovica, ktory w tym sezonie zagral niewiele, bo raptem niecale 400 min.

Komentarz

• Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
                          Carlitos ma klauzulę 2,5 mln , więc decyzja należy do niego a nie do klubu.Byłby idiotą gdyby nie odszedł.Ostatnia szansa by zarobić większe pieniądze.Kulenowić z Niezgodą dadzą radę.W razie czego zawsze jest Kuchy.
                          Jesteś pewien

Komentarz

• Jeżeli chcemy w przyszłości zarobić coś na młodych to trzeba ich ogrywać. A kiedy jak nie teraz? Zostaje nam właściwie tylko liga i kilka meczów w Pucharze Polski - przy grze 1 napastnikiem ten trzeci nie dostanie żadnych szans. Sandro już udowodnił, że potrafi strzelać. Teraz niech pokaże regularność. A przy okazji naturalną koleją rzeczy Niezgoda będzie miał dużo większe szanse na grę i odbudowę, niż gdyby Carlitos był na ławie. Carlitos może i ma te 11 goli ale przez większą część sezonu grał strasznie irytująco.

W odwodzie zostają jeszcze na tę pozycję Kuchy, Rado i nawet ten nowy ze Sportingu.

Zresztą jeżeli faktycznie on ma taką klauzulę, to ta dyskusja sprzedać/nie sprzedać jest bezsensowna
                            You'll take my life but I'll take yours too
                            You'll fire your musket but I'll run you through
                            So when you're waiting for the next attack
                            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Widzę tutaj więcej księgowych aniżeli fanów piłki nożnej. Ja bym nie ryzykował, mistrzostwa za darmo nie dostaniemy. Później zabraknie 2 punktów i będą płacze. Kulenovic skręci kostkę schodząc ze schodów i co wtedy? Jarek też jest dla mnie wielką niewiadomą. Serio chcecie grać Radovicem na ataku? Widzicie co on robi od początku sezonu? Prosto kopnąć piłki nie potrafił i nagle zacznie seryjnie zdobywać bramki? Najlepiej to wszystkich sprzedać i ostrożnie kupować, w myśl zasady "jedzmy łyżką, a nie chochlą".

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Bartkovy @bartkovy_01
                                NYC rzeczywiście jest zainteresowane Carlitosem (nawet bardzo), ale Legia oczekuje więcej niż 2,5 mln euro. Informacje o klauzuli są nieprawdziwe.
                                Info o klauzuli z tt, ale źródło takie sobie
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X