Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Nie, według koncepcji trenera będziemy szukać wysokiego drewniaka którego jedyną umiejętnością jest przytrzymanie piłki przez chwilę.
    Obawiam się,że na szukanie już o wiele za późno.Chyba,że z góry mamy wytypowanych jakichś kandydatów do sprowadzenia na taką okoliczność.Ale nie liczyłbym na to.
    Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
    Jak RSA znajdzie "konkretnego" zastępce to pożegnamy się z Carlitosem bez względu na narzekania. Tyle.
    Jak znajdzie,to nie będzie problemu.Ale po prostu nie za bardzo w to wierzę,jest już za późno.Skończyłoby się tak,jak po sprzedaży Niko.Prowizorką w ataku przez całą rundę...
    Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
    #MioduskiOut

Komentarz

• Moim zdaniem jeśli ktoś daje za niego 2,5 bańki to sprzedawać bez zastanowienia! Najwyżej będziemy grać Rado w ataku
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        Moim zdaniem jeśli ktoś daje za niego 2,5 bańki to sprzedawać bez zastanowienia! Najwyżej będziemy grać Rado w ataku
        Otóż to.
        A jak nie Rado, to Kucharczykiem.
        Albo Kulenovic będzie grał znacznie więcej i z doświadczeniem nabierze sporo jakości.

Carlitos ma na koncie tyle bramek, co wysmiewany, jak Magiera go tu ściągał, Sanogo. Bynajmniej nie powala swoją grą w LEgii.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Jasne, że na wariata będzie ciężko kogoś ogarnąć ale z drugiej strony miałem na myśli bardziej konkretne osoby, które jestem pewien RSA ma w kajecie. Jedyny minus jaki widzę to zamknięte okna w krajach z których są ew. następcy z kajetu RSA.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
            Oraz Chukwu, Necid oraz Eduardo. Mi chodziło o zawodników do ataku.
            Jak dla mnie zaden z wymienionej trojki sie nie sprawdzil.

To, ze ci chodzilo o zawodnikow do ataku to nie wiedzialem, niestety nie czytam w twoich myslach

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
              Jak dla mnie zaden z wymienionej trojki sie nie sprawdzil.

To, ze ci chodzilo o zawodnikow do ataku to nie wiedzialem, niestety nie czytam w twoich myslach
              Celowo dałem ich przykład, żeby pokazać że w ostatnich zimowych okienkach ewidentnie nie umiemy znaleźć napastników. Ale faktycznie, zapomniałem dopisać w tamtym poście że chodziło konkretnie o atak, mój błąd.
              Zamieszczone przez księciuniu
              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
                Jasne, że na wariata będzie ciężko kogoś ogarnąć ale z drugiej strony miałem na myśli bardziej konkretne osoby, które jestem pewien RSA ma w kajecie. Jedyny minus jaki widzę to zamknięte okna w krajach z których są ew. następcy z kajetu RSA.
                A to nie jest tak, że jeśli we Francji jest okno zamknięte, to my od nich możemy kogoś wziąć, a tylko oni nie mogą ściągać i rejestrować graczy?

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
                  Jedyny minus jaki widzę to zamknięte okna w krajach z których są ew. następcy z kajetu RSA.
                  To ze tam sa zamkniete okna transferowe oznacza ze nie moga zglaszac nowych zawodnikow a nie sprzedawac...

Komentarz

• Jeśli oferta jest realna to Carlitosa w Legii już nie ma. Płakać nie będę, bo chłop mimo umiejętności miał z głową coś jednak nie teges.

Komentarz

• Sprzedawać i to szybko. Jest Niezgoda i Kulenovic na ligę wystarczy,
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Sprzedawać i to szybko. Jest Niezgoda i Kulenovic na ligę wystarczy,
                        No nie wiem. Przy całej sympatii do Jarka, to jednak nie jest on pewniakiem w tej rundzie. Ja tam zdecydowanie bardziej bym się cieszył mimo wszystko z Carlitosa w odwodzie, niż z 2,5 banki, która to na moje życie wpływ będzie mieć zerowy. Zresztą liczę po prostu, że Lopez jeszcze odpali. Potencjał ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          No nie wiem. Przy całej sympatii do Jarka, to jednak nie jest on pewniakiem w tej rundzie. Ja tam zdecydowanie bardziej bym się cieszył mimo wszystko z Carlitosa w odwodzie, niż z 2,5 banki, która to na moje życie wpływ będzie mieć zerowy. Zresztą liczę po prostu, że Lopez jeszcze odpali. Potencjał ma.
                          Mnie się wydaję że sam piłkarz będzie chciał odejść, szansa na o wiele większą kasę. Z niewolnika nie ma pracownika. Sprzedawać!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Pytanie tylko jakie plany ma trener. Bo z tego co można wyczytać, to Kulenovic jest 1 a Carlitos zbytnio trenerowi nie pasuję do układanki taktycznej.

a no i wolę Jarka
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jeśli ta plotka transferowa i kwota 2,5 mln euro są prawdziwe to Mioduski powinien ZARYZYKOWAĆ (Leśniodorski lubi to) i sprzedać hiszpana natychmiast.
                              Ryzyko jest takie, że zostanie w ataku z młodziutkim Kulenovicem i nie w pełni zdrowym Niezgodą, aaalee….
                              Gdyby Kulenovic grał dobrze i strzelał to automatycznie by się promował na rynku i jego wartość szła by do góry. Niegoda chyba jest (?) przygotowany na zagranie tych 30-40 minut jako zmiennik więc jakaś asekuracja jest.
                              Gdyby jednak Kule miał „nie dźwignąć”, a Jarek był daleki od formy to trzeba będzie improwizować.
                              Ale „kto nie ryzykuje, ten nie pije szmpana!”
                              Taka kasa za Carltosa to na prawdę dobra okazja.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Tyle głosów żeby sprzedawać, bo mamy tak naprawdę niesprawdzonego Kulenovicia i przygotowującego się do gry Niezgodę. Oj chyba niektórzy zapomnieli jak to jest nie mieć prawdziwego napastnika na tydzień przed rozpoczęciem ligi
                                Zamieszczone przez księciuniu
                                Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

Pracuję...
                                X