Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ile Ty masz lat?
    To już zażartować nie wolno?
    Może sam lepiej spytaj siebie ile masz lat i jak to ma się do tych idiotyzmów przez ciebie wypisywanych.
    Zdradzisz w końcu tajemnicę mieszania Mauricio?
    Panie wszystkowiedzący, gdzie piłkarze się stołują, gdzie dymają i robią zakupy.

Spytam więc i ja: ile ty masz lat? I kim ty jesteś?
    A może to ty śledzisz zawodników, a potem wysyłasz info do prasy..?
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

6 mln
      Bardzo ciekaw jestem tłumaczeń Mioducha jak się to wypożyczenie ma do cytatu, który i ja i Woytek wystawialiśmy kilka dni temu
      To, ze mialo nie byc kolonii portugalskiej to raz

Ale polecam sprawdzić, co pan Dariusz mowil o wypozyczeniu Necida (kwestionujac sens takich wypozyczen, bo "nawet jak odpali to nic nam to nie da"), a teraz robi dokladnie to samo

Ja juz dawno przywyklem, ze Mioduch mowi co innego, a robi co innego i to co za Lesnego bylo be teraz jest git, ale moglby juz skonczyc pierdolic te kocopoly w wywiadach, bo tylko sie osmiesza .

Komentarz

• Dwie rzeczy mi w tym nie pasują. Pierwsza to ledwie półroczne wypożyczenie chłopa który raczej nie grał zbyt dużo. Czyli jak dojdzie do jako takiej formy to już będzie musiał wracać.
        Druga rzecz to kolejny Portugalczyk.. mieliśmy tyle przykładów na to że takie eksperymenty się nie bronią a oni swoje..
        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Może uznali, że ten grajek ma tak duże umiejętności, że warto go mieć chociaż na te 4 miesiące. Może przychodzi na niezwykle korzystnych warunkach.
          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Powie , że sytuacja na pozyskanie pojawiła się nagle, było trzeba szybko decydować, nie mogliśmy nie skorzystać z tak promocyjnej okazji pozyskanie takiego zawodnika.
            😂😂

Komentarz

• Ja nie wiem, czasami mam wrażenie, że ważniejsze jest rozkładanie na czynniki słów Mioduskiego, Leśnodorskiego czy kogo tam jeszcze zamiast zastanowienia się, czy to potencjalne wzmocnienie czy nie.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ja osobiście takie wypożyczenia mam kompletnie w dupie. Skoro wiadomo, że chłopa tu za 4 miesiące nie będzie to albo zrobi mega różnice, będzie miał przeciętnie 17 odbiorow, 22 udane dryblingi, 2 asysty i gola co mecz albo dać mu mapę mazowasza i niech zwiedza okolice jak by choć raz zagrał kosztem np Szymańskiego to był by skrajny debilizm ...

Komentarz

• Przecież oczywiste jest, że on tu przychodzi aby grac praktycznie niezależnie od formy. Jeszcze z Płockiem nie zagra ale potem już zobaczycie, że bankowo. Teraz zwyczajnie zaczyna się układać to szukanie Kuchemu prawej obrony.

Podsumujmy "polska drużyna" ( (c) by Mioduski ) bardzo możliwe, że na wiosnę w pomocy będzie wyglądać

---------- Cafu - Martins ---------
                  Medeiros - Szymański - Agra.

Jeśli dla kogoś to nie jest przegięcie to ja już nie wiem czy da się bardziej kleczec
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                    Ja osobiście takie wypożyczenia mam kompletnie w dupie. Skoro wiadomo, że chłopa tu za 4 miesiące nie będzie to albo zrobi mega różnice, będzie miał przeciętnie 17 odbiorow, 22 udane dryblingi, 2 asysty i gola co mecz albo dać mu mapę mazowasza i niech zwiedza okolice jak by choć raz zagrał kosztem np Szymańskiego to był by skrajny debilizm ...
                    Czemu debilizm? Moim zdaniem powinni grać najlepsi zawodnicy w danym momencie, wiec jak wygra rywalizację z Szymańskim to nie widzę powodu dla którego miałby nie grać. Nikt za zasługi nie powinien grać w pierwszym składzie kosztem lepszego zawodnika czego przykładem jest Arek Malarz który został odstawiony mimo iż w tamtym sezonie był w fenomenalnej formie i wybronił nam kilka ważnych punktów.
                    ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Haha pozyskali zawodnika którego nie wykupimy bo nas nie stać. Zakładając, że natłucze bramek i asyst to i tak "nic nam to nie da". Bo najważniejszy w życiu fanatyka powinien być Excel!
                      Z jednej strony te same osoby wyszydzają Mioduskiego, przypominając mu, że Leśnego (lub jak ktoś woli cieplej "Bogusia") w klubie już nie ma od dawna, z drugiej każdą decyzję jaka zapada komentują przywołując BL. Niezła schizofrenia.
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Przecież oczywiste jest, że on tu przychodzi aby grac praktycznie niezależnie od formy. Jeszcze z Płockiem nie zagra ale potem już zobaczycie, że bankowo. Teraz zwyczajnie zaczyna się układać to szukanie Kuchemu prawej obrony.

Podsumujmy "polska drużyna" ( (c) by Mioduski ) bardzo możliwe, że na wiosnę w pomocy będzie wyglądać

Jeśli dla kogoś to nie jest przegięcie to ja już nie wiem czy da się bardziej kleczec
                        A teraz wskaż zawodnika za Sa Pinto, który gra niezależnie od formy. Bo rozumiem, żeby rzucać takimi twierdzeniami to trzeba mieć jakieś podstawy. Więc?
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Przecież oczywiste jest, że on tu przychodzi aby grac praktycznie niezależnie od formy. Jeszcze z Płockiem nie zagra ale potem już zobaczycie, że bankowo. Teraz zwyczajnie zaczyna się układać to szukanie Kuchemu prawej obrony.

Obronę i bramkarza pominąłeś, bo nie pasowało do teorii?

Przegięcie z meczu z Realem.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ja będzie wyraźnie lepszy to niech se gra ... ale jak będzie porównywalny to nich się buja ! Kiedyś Polacy jak jechali na zachód to twierdzili, ze przy rywalizacji musieli być dużo lepsi od miejscowych chlopakow i taka politykę rozumiem. Na co pompować kogoś bez przyszłości ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              A teraz wskaż zawodnika za Sa Pinto, który gra niezależnie od formy. Bo rozumiem, żeby rzucać takimi twierdzeniami to trzeba mieć jakieś podstawy. Więc?
                              Bardzo proszę:
                              Szymanski.

Bardzo słaba jesień, baaaardzo. A grał mimo, że kompletnie nie zaslugiwal. I tak samo będzie teraz zapewne z całą tą w/w piątka.

Szkoda tylko Nagy, który po bardzo dobrej jesieni usiądzie zapewne na ławie.
                              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Te wypożyczenie obroni się przy trzech warunkach: jest za darmo, pensję płaci Sporting oraz gdy zawodnik okaże się portugalskim kocurem.

Komentarz

Pracuję...
                                X