Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Jach został wypożyczony z angielskiego Crystal Palace FC do mistrza Mołdawii - Sheriffa Tiraspol. Naprawdę nie można było pokusić się o niego ?
    Można było. Celem tak Jacha jak i Crystal Palace jest wypożyczenie go do klubu w którym będzie obserwował jak grają Remy i Jędrzejczyk. Pewnie by nawet dopłacili do takiego biznesu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Można było. Celem tak Jacha jak i Crystal Palace jest wypożyczenie go do klubu w którym będzie obserwował jak grają Remy i Jędrzejczyk. Pewnie by nawet dopłacili do takiego biznesu.
      Dokładnie. Po co nam Jach w sytuacji, kiedy mamy Remy, Jedze i Wieteske? Jakoś nie było słychać aby jakikolwiek klub z Polski go chciał. Zwyczajnie ten jego wyjazd był z dupy i całkowicie się na tym sportowo przejechał. Chociaż kto by odrzucił ofertę z CP...

Natomiast w naszej sytuacji, trzech powyżej + Astiz obecność Jacha zbędna.

Jak coś to pisałem o testach medycznych Medeirosa w poniedziałek zanim to było modne
      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• gdzies lata jakieś info, czy z opcją kupna?
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Dokładnie. Po co nam Jach w sytuacji, kiedy mamy Remy, Jedze i Wieteske? Jakoś nie było słychać aby jakikolwiek klub z Polski go chciał. Zwyczajnie ten jego wyjazd był z dupy i całkowicie się na tym sportowo przejechał. Chociaż kto by odrzucił ofertę z CP...

Natomiast w naszej sytuacji, trzech powyżej + Astiz obecność Jacha zbędna.

Jak coś to pisałem o testach medycznych Medeirosa w poniedziałek zanim to było modne
          Gdzieś latało info, że Lech go chciał ale on nie chciał wracać do Polski.

Komentarz

• Przyszedł portugalski kot do ofensywy. Jak się u nas odbuduje to będzie drugim Vadisem
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
              Przyszedł portugalski kot do ofensywy. Jak się u nas odbuduje to będzie drugim Vadisem
              Raczej kotka wymiary dobrej piłkarki 😂

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
                Odnośnie tego kota z Portugalii.

1. Nie ma go w Legii.
                2. Nie ma go w Legii.
                3. Nie ma go w Legii.

Piłkarz o którym tylko się plotkuje w kontekście Legi, którego nie ma klubie, nikt z klubu oficjalnie nie potwierdził zainteresowania. Nie znamy szczegółów domniemanej transakcji. Ale ty już wiesz jak to wygląda.

i 4. Tego kota nie ma w Legii.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

EDIT:
                Dopisałem po jednym i do każdego "Legi"
                Nie jest Ci głupio jest robić z siebie takiego debila?
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                  Nie jest Ci głupio jest robić z siebie takiego debila?
                  Nie.

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
                    Nie.

Pan każe, sługa musi.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Trafił ktoś na info czy mamy opcję wykupu i jaka to ewentualnie kwota?
                      Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że Genoa miała 10 baniek ojro

Komentarz

• Podobno 5-6 mln +20% od następnego transferu.

Ciekawe ile płacimy za to wypożyczenie...

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
                          Podobno 5-6 mln +20% od następnego transferu.

Ciekawe ile płacimy za to wypożyczenie...
                          Jeżeli to prawda to może mieć i 150 milionów wpisane 😂😂

Komentarz

• 6 mln
                            Bardzo ciekaw jestem tłumaczeń Mioducha jak się to wypożyczenie ma do cytatu, który i ja i Woytek wystawialiśmy kilka dni temu.

Zobaczymy, który dziennikarz będzie miał jaja zapytać Mioduskiego o to.
                            Co się takiego zmieniło, że coś co za Leśnego było źle teraz dokładnie w tej samej sytuacji jest dobre.

#TeamVuko

Komentarz

• W niedzielę rano Iuri Medeiros wylądował w Warszawie, więc można się spodziewać, że najpóźniej jutro Legia potwierdzi pozyskanie tego zawodnika. Zdaniem portugalskich mediów, jeżeli w czerwcu mistrzowie Polski zdecydują się wykupić piłkarza, będą musieli zapłacić 6 mln euro, a także zagwarantować Sportingowi 20% od następnego transferu.
                              Tak czytasz i zastanawiasz się czy to jeszcze trzyma ten alkohol z wczoraj czy co...
                              Budzisz się w nowej rzeczywistości, gdzie Twój klub płaci bez problemu po 5 mln euro za grajków.. to zbyt piękne
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Ile Ty masz lat?

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X