Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Serio, kompletnie nie rozumiem jak można mówić o kompromitacji. Wykorzystali okres transferowy do przyciągnięcia uwagi i tyle.
    Zresztą wystarczy popatrzeć na twittera, ilu transferowych onanistów zapłakało się na śmierć.
    I według Ciebie wkurw i rozpacz "transferowych onanistów", czyli potencjalnych klientów to sukces marketingowy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      I według Ciebie wkurw i rozpacz "transferowych onanistów", czyli potencjalnych klientów to sukces marketingowy?
      Potencjalny klient dostał informację o karnetach. Jeśli ktoś ma się wkurwiać, bo nie dostał transferu to ja nie mam pytań.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Potencjalny klient dostał informację o karnetach. Jeśli ktoś ma się wkurwiać, bo nie dostał transferu to ja nie mam pytań.
        No ale z Twojej wcześniejszej wypowiedzi wnioskuję, że jednak się wkurwiają? (Nie posiadam Twittera)

Komentarz

Serio, kompletnie nie rozumiem jak można mówić o kompromitacji. Wykorzystali okres transferowy do przyciągnięcia uwagi i tyle.
          Zresztą wystarczy popatrzeć na twittera, ilu transferowych onanistów zapłakało się na śmierć.
          Po prostu .
          Jak pójdziesz do roboty , będziesz w czymś nieudolny , później tą nieudolność obrócisz w żart to uważasz że szef z klientem docenią Twoją pomysłowość?
          Bo ja np ten chwycik marketingowy odebrałem jako:
          „Taki chvj , a nie transfery. Kupuj karnet”.
          Oczywiście , gdybyśmy godnie zaprezentowali się w Europie , częściej porywali grą w lidze , a na trybuny wypełniałyby się przynajmniej w tych 20 tysiącach taki zabieg byłby na miejscu. Ale napewno nie teraz. Kibice (klient) oczekują dobrej gry, wyników i transferów , a w zamian tego dostają nędzny żarcik.

Komentarz

• Ja tego tak nie odebrałem, ot zwykła informacja o karnetach w formie takiej a nie innej. Skoro ty tak to interpretujesz to twoja sprawa.

Komentarz

• Jak sam widzisz. Wiele osób odebrało to w sposób negatywny a tak nie powinno być.

Komentarz

• Generalnie to na tle ostatnich okienek widać czym kończy się branie zawodników w wieku 28-30+ i podpisywanie z nimi kontraktów na 2 czy 3 lata. Gość przychodzi do Legii i jest syty. To jest jego sufit. Wyżej nie podskoczy. No i jak nie wypali albo wypali połowicznie to wisi później na kontrakcie... pozbyć się go trudno. Zarobić na takim nie ma szans. Czasem wydaje się że lepiej ogarnąć kogoś nawet słabszego ale młodego i z potencjałem, że się rozwinie niż podchodzącego pod 30-stke kopacza.
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Niezgoda zostaje.

Komentarz

Całkiem niezly hyt maketingowy
                    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
                      Niezgoda zostaje.
                      I to jest dobra wiadomość

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Ale wiecie, że w poważnej piłce to w transferach mimo wszystko chodzi o to aby coś za danego piłkarza dostać. Ktoś potrafi wskazać ile dostaliśmy za tych trzech ? ( Eduardo nie liczę bo wiadomix)

A tu jakis szal bo "zeszli z listy płac".
                        A to podobno Leśny nie potrafił sprzedawać Mioduski miał to zmienić. I zmienił, bo oddaje za darmo

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                          A to podobno Leśny nie potrafił sprzedawać Mioduski miał to zmienić. I zmienił, bo oddaje za darmo
                          Niezależnie czy to Mioduski czy Leśnodorski, obaj popełniają te same błędy. Jakie? W punkt opisał to Bootleg.
                          Na takich gościach nie da się zarobić.

Komentarz

• Bootleg trafił w punkt.
                            Mamy trzy możliwości, albo kupujemy gości na których już nie zarobimy, albo gości młodych na których jest szansa zarobić. Oba rozwiązania są ryzykowne. Jeśli jednak będziemy grać w pucharach co sezon (faza grupowa) każda opcja jest dobra. Problem zaczyna się gdy pucharów brak, w takim wypadku opcja z młodymi jest lepszym rozwiązaniem, bo zawsze kogoś można sprzedać. No ale grając młodymi większe ryzyko że pucharów nie będzie. Jednak biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe przy zakupie zawodników, starsi zawodnicy nie gwarantują pucharów również.
                            Podsumowując najlepszą opcja jest trzecia opcja, czyli model który chyba wprowadza Sa Pinto, mieszanka doświadczenia z młodością .
                            Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Przerost formy nad treścią w kwestii karnetów? Tak, ale bez przesady. Marketingowo wykorzystali jak mogli
                              Natomiast 3/4 komentarzy na TT pod tymi karnetami, to gorzej niż poziom dna. Na TT hoduje się jakieś jakiś dziwny typ człowieka - ze skrajności w skrajność, brak miejsca na szarość, refleksję.
                              Legia jest jednak sama sobie winna, bo wybrała taki styl "dokarmiania" tej grupy, więc niech teraz sobie radzi z tym wyimaginowanym problemem po raz n-ty. Tak czy inaczej - przykro się na to patrzy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Ale wiecie, że w poważnej piłce to w transferach mimo wszystko chodzi o to aby coś za danego piłkarza dostać. Ktoś potrafi wskazać ile dostaliśmy za tych trzech ? ( Eduardo nie liczę bo wiadomix)

A tu jakis szal bo "zeszli z listy płac".
                                Wg mnie bilansowo jesteśmy na sporym plusie. Odeszło parę sporych kontraktów, które raczej nie miały szans na grę. A patrząc na forme ww to raczej nikt się po nich nie pchał z walizką petrodolarów.

Bootleg słusznie napisane. Dodatkowo każda drużyna się wypala po okresach sporych sukcesów. Czeka nas spora rewolucja w kadrze, (a właściwie to trwa już od czasu zatrudnienia SP). Sporo kontraktów się kończy. Trzeba liczyć, że zastaną stare koty którym się chce i jeszcze mogą a odstającym podziękujemy.

Okres transferowy w poważnym footballu się skończył. Zatem przyszedł czas na ligi pokroju naszych. mam nadzieję, że kogoś jeszcze sprowadzimy i to szybko. Pieniędzy w kasie nie ma zbyt dużo zatem trzeba liczyć na okazyjne perełki. Kto jest teraz odpowiada za transfery? Tylko Sa Pinto?

Komentarz

Pracuję...
                                X