Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Podstawowy gracz głównego rywala to tytułu to nie jest najgorsza opcja . Obeznany z mrozem , zaprawiony w ligowej młócce , tylko skąd brać dla niego żywe koguty ?
    Będą musiały wystarczyć mu "piąteczki"...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
      Podstawowy gracz głównego rywala to tytułu to nie jest najgorsza opcja . Obeznany z mrozem , zaprawiony w ligowej młócce , tylko skąd brać dla niego żywe koguty ?
      Gość do gry z kontry, nic poza tym. Przypomina mi się sytuacja, kiedy pół ligi zgrzewało się na Ntibazonkizę.
      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Nakoulma jak najbardziej tak. Zna ligę i dobry z niego zawodnik, ryzyko transferu praktycznie żadne, a spokojnie będzie można mówić, że Legię wzmocnił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Nakoulma jak najbardziej tak. Zna ligę i dobry z niego zawodnik, ryzyko transferu praktycznie żadne, a spokojnie będzie można mówić, że Legię wzmocnił.
          Jedyne ryzyko jest takie, że taki sam post można było napisać rok temu - tylko że z nazwiskiem Dwalishwili a nie Nakulma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
            Jedyne ryzyko jest takie, że taki sam post można było napisać rok temu - tylko że z nazwiskiem Dwalishwili a nie Nakulma.
            Czyli co, nikogo już z polskiej ligi nie brać? A co do Lado to dopóki miał siłę grał nieźle. Zajechali go, ale i tak trochę tych bramek strzelił.
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
              Nakoulma jak najbardziej tak. Zna ligę i dobry z niego zawodnik, ryzyko transferu praktycznie żadne, a spokojnie będzie można mówić, że Legię wzmocnił.
              W końcu mamy być jak niemiecki czołg z Monachium. Oni też regularnie osłabiają konkurentów podkupując im co jakis czas wyróżniających się zawodników.
              Jak dla mnie podstawa to zdominowanie śmiesznej ligi. Kasy na mega wzmocnienia z zagranicy nie ma, pozostaje zatem liczyć na okazjonalne osłabianie rywali.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                Gość do gry z kontry, nic poza tym. Przypomina mi się sytuacja, kiedy pół ligi zgrzewało się na Ntibazonkizę.
                Tacy też się przydają , na przykład taki Kosecki .

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                  Bezsensowny ruch z Nakoulmą...jeśli oczywiście te plotki to prawda. Świadczy to moim zdaniem o braku chęci ze strony "hiszpańskich" napadziorów do przejścia do Legii.
                  z tym, że Nakoulma gra na prawym skrzydle więc jego transfer nie wyklucza dokupienia napastnika

Komentarz

• Pytanie czy to jest gracz "wysoki, dobrze grający głową"? Takie podobno miał życzenie Berg. Ja sobie Nakoulmy strzelającego gole głową nie przypominam (chyba że mam ulotną pamięć). Typowym napastnikiem to też on nie jest, choć pewnie na upartego mógłby grać ale na upartego to w ataku moga grac i Kucharczyk i Ojama i Kosecki. Jeśli więc poważnie podchodzić do życzeń trenera to chyba nie za bardzo dostaje to czego chce. Wygląda to trochę na branie kogoś "na siłę".

Żeby nie było - uważam że napastnik jest nam potrzebny. Jednak Nakoulma mnie nie przekonuje, zwłaszcza w sytuacji że za dużo miejsca na swoje sprinty mieć nie będzie.
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jeszcze nie przyszedł, a już marudzenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                        Pytanie czy to jest gracz "wysoki, dobrze grający głową"? Takie podobno miał życzenie Berg. Ja sobie Nakoulmy strzelającego gole głową nie przypominam (chyba że mam ulotną pamięć). Typowym napastnikiem to też on nie jest, choć pewnie na upartego mógłby grać ale na upartego to w ataku moga grac i Kucharczyk i Ojama i Kosecki. Jeśli więc poważnie podchodzić do życzeń trenera to chyba nie za bardzo dostaje to czego chce. Wygląda to trochę na branie kogoś "na siłę".

Żeby nie było - uważam że napastnik jest nam potrzebny. Jednak Nakoulma mnie nie przekonuje, zwłaszcza w sytuacji że za dużo miejsca na swoje sprinty mieć nie będzie.
                        Nie wydaje mi się aby Nakoulma był rozpatrywany jako napastnik. Bardziej właśnie jako prawoskrzydłowy w miejsce Estończyka przesuniętego na szpicę...
                        Leśny już trochę prezesuje i ma swój styl. Wyczuł okazję to kupi Nakoulmę, podobnie jak Jodłę, Brzytwę, Lado, Brozia ... To dla BL czysty biznes. Tanio (okazyjnie) kupić przy okazji znacząco osłabić konkurencję
                        Mam nadzieję że napastnik przyjdzie niezależnie od tego

Komentarz

• I ja tak sądzę. Jakby przyszedł Nakoulma i jeden z tych napastników z Hiszpanii to byłoby naprawdę dobrze.
                          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Ciekaw jestem w jakiej formie jest Traore w Turcji.Gdyby udalo sie sprowadzic Nakoulne i Traore problem w linii ataku bylby rozwiazany

Komentarz

• Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
                              Ciekaw jestem w jakiej formie jest Traore w Turcji.Gdyby udalo sie sprowadzic Nakoulne i Traore problem w linii ataku bylby rozwiazany
                              Po ostatnich występach cena poza zasięgiem Legii.
                              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Ani jeden ani drugi nie jest napastnikiem.
                                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Pracuję...
                                X