Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A co chcesz skracać? Przecież Hołownia jest w Legii obecnie..

Wymiana mówiącego po polsku Adama i Kuchego na Portugalców.

Ja się pytam po ki uj jest tam Kucharski? Po co ten cały "komitet"? Ja rozumiem życzenia trenera, ale takie ruchy powinno się blokować. Albo przychodzi zagraniczny gość, który z miejsca wzmocni pierwszą jedenastkę albo niech zastępstwem będzie młody Polak jak Hołownia. Jak do poprzednich można mieć wątpliwości, tak Rocha to po prostu jeden wielki ogór i tyle.

Naprawdę nie wierzę co się dzieje. Oni kompletnie się nie uczą. Popełnią błędy, niby wyciągają wnioski, popierdolą w wywiadach, zrobią przewrót na stołkach - przychodzi okienko i co? I znowu to samo.

https://www.transfermarkt.pl/anastas...l/spieler/5336
    o z takim kotem przegrywa rywalizację, ten nasz mistrzunio.
    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie chce mi się wierzyć, że po raz kolejny powtarzany jest ten sam schemat. Miodek chyba nie uczy się jednak na błędach. Kadra się powiększa, a potem zastanawiamy się jak zwolnić kontrakty. Słabo.

Komentarz

• Nie widzę w tym żadnej logiki

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          A co chcesz skracać? Przecież Hołownia jest w Legii obecnie..

Wymiana mówiącego po polsku Adama i Kuchego na Portugalców.

Ja się pytam po ki uj jest tam Kucharski? Po co ten cały "komitet"? Ja rozumiem życzenia trenera, ale takie ruchy powinno się blokować. Albo przychodzi zagraniczny gość, który z miejsca wzmocni pierwszą jedenastkę albo niech zastępstwem będzie młody Polak jak Hołownia. Jak do poprzednich można mieć wątpliwości, tak Rocha to po prostu jeden wielki ogór i tyle.

Naprawdę nie wierzę co się dzieje. Oni kompletnie się nie uczą. Popełnią błędy, niby wyciągają wnioski, popierdolą w wywiadach, zrobią przewrót na stołkach - przychodzi okienko i co? I znowu to samo.

https://www.transfermarkt.pl/anastas...l/spieler/5336
          o z takim kotem przegrywa rywalizację, ten nasz mistrzunio.
          Stary zajmij się czymś pożytecznym w życiu a nie non stop marudzisz.

PS. Nie odpisuj
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
            Dawidziuk na TT podał inicjały. Czyli Agra i Rocha oraz jakis Polak w drodze.
            Żaden polak nie w drodze.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Stary zajmij się czymś pożytecznym w życiu a nie non stop marudzisz.

PS. Nie odpisuj
              Najlepiej napisać nieprawdę i "nie odpisuj". A więc ja sprostuję i Ty już możesz nie odpisywać:
              Nie marudzę non stop, tylko teraz po prostu jestem negatywnie nastawiony do tych transferów, bo najzwyczajniej w świecie wyglądają słabo, nie tylko pod względem klasy sportowej zawodników, ale także kilku innych o których wspominaliśmy. Chyba nie trzeba być bacznym obserwatorem, żeby widzieć, że dopiero co się spierałem z Kijkiem mocno, który właśnie mówi, że "wszystko be", więc coś tu nie gra skoro "ja non stop marudzę" również (podpowiem: wtedy byśmy grali w jednej drużynie)

No ale to tyle tytułem sprostowania - idę zająć się czymś pożytecznym!

ps. Orze..Ogór wylądował
              Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Hołownia ma zostać wypożyczony. I dobrze, bo chłopak nie ma szans w rywalizacji z Hlouskiem, ale ma jeszcze szanse na wyjazd na Euro we Włoszech. Co do Rochy to nie ma się co spodziewać fajerwerków, ale pewnie dostanie na początek miejsce w jedenastce. Zobaczymy czy rywalizacja podziała mobilizująco na Hlouska.
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• nie za dużo tych PORTUGALSKICH KOTÓW ?
                  Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Żaden polak nie w drodze.
                    No wiem wiem......niestety

Komentarz

• Po prostu mamy taki przebojowy i prężenie działający skauting...

Ciekawe czy kolejne wywiady prezesa informujace jak to znowu musiał dorzucić ze swoich do kasy już w czerwcu czy dopiero sierpen.
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Orzechy przeciw dolarom, że najdalej w grudniu 2019 będziemy się zastanawiać jak się ich pozbyć... nie mówiąc o tym, że za moment będziemy mieli kolejną wieżę Babel. Nie tędy droga. Było ogarnąć na lewą obronę Bartkowskiego z Wisły, dokupić jednego konkretnego skrzydłowego i tyle. Dołączyć ewentualnie do składu jednego z młodych np. Nawotkę
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jak do Lechii przychodzili Steven Vitoria czy Joao Nunez to jak o nich mówili? A jak się prezentują? Na papierze 90% transferów do Ekstraklasy to ogórki. Może więc poczekać do kilku spotkań, zamiast zgrywać dyrektorów sportowych?

Nawotka, Hołownia... My chcemy być średniakiem w lidze czy co? Nawotką mamy puchary atakować?
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Już lepiej było Sadloka. Po cholerę nonamy z zagranicy.
                            Oczywiście z chęcią odszczekam

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Jak do Lechii przychodzili Steven Vitoria czy Joao Nunez to jak o nich mówili? A jak się prezentują? Na papierze 90% transferów do Ekstraklasy to ogórki. Może więc poczekać do kilku spotkań, zamiast zgrywać dyrektorów sportowych?

Nawotka, Hołownia... My chcemy być średniakiem w lidze czy co? Nawotką mamy puchary atakować?
                              tak z ciekawości to jak się prezentują Vitoria czy Nunes? co masz na myśli?
                              domyślam się, że w zamyśle jest "dobrze/bardzo dobrze", ale chyba to nadużycie i to niedrobne.
                              Vitoria przez 2,5 roku rozegrał 30 meczów i w żadnym sezonie nie był podstawowym stoperem. Także w tym, w którym na razie rozegrał 500 minut.
                              Nunes to stoper, który po sprzedaży Stolarskiego został przestawiony na PO i o dziwo spisuje się solidnie, ale nic więcej, więc nie do końca rozumiem o czym mówisz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Jak do Lechii przychodzili Steven Vitoria czy Joao Nunez to jak o nich mówili? A jak się prezentują? Na papierze 90% transferów do Ekstraklasy to ogórki.
                                Akurat Vitoria to drewno i ogór jak Vujadinović
                                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Pracuję...
                                X