Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Apele nic nie zdziałają. Najlepiej użyć opcji ignoruj.
    Dokładnie. Uzywam, polecam.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
      Apele nic nie zdziałają. Najlepiej użyć opcji ignoruj.
      Opcja ignoruj nie działa, bo oni się cytują nawzajem.

Komentarz

• Ja tam trzymam pozycję Kijka. Zawsze jestem za słabszymi i zaszczutymi

A to, że się nie zgadzam z wielbieniem Bogusia to inna kwestia.

Komentarz

• Mi się trochę nie chcę ale ostrzegam - inne mody szykują się na Was. Własciwie to podziękujcie Sylwestrowi i Nowemu Rokowi, że możecie tu jeszcze pisać ale najbliższego weekendu wielu z Was nie przetrwa
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            Mi się trochę nie chcę ale ostrzegam - inne mody szykują się na Was. Własciwie to podziękujcie Sylwestrowi i Nowemu Rokowi, że możecie tu jeszcze pisać ale najbliższego weekendu wielu z Was nie przetrwa
            W sumie rzeź niewiniątek wiążę się tematycznie ze Świętem Trzech Króli
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
              Mi się trochę nie chcę ale ostrzegam - inne mody szykują się na Was. Własciwie to podziękujcie Sylwestrowi i Nowemu Rokowi, że możecie tu jeszcze pisać ale najbliższego weekendu wielu z Was nie przetrwa
              Ojtam, nie dramtyzujmy. Raptem kilku
              Generalnie to słabo się banuje z telefonu, w dodatku jak się ręce trzęsą, ale już od jakiegos czasu obiecuję sobie że się poświęcę, tak jak w przypadku niejakiego Mario.
              Z mojej strony macie czas do jutra na ogarnięcie się. Pozdrawiam noworocznie
              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Kuchy dementuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

A to, że się nie zgadzam z wielbieniem Bogusia to inna kwestia.
                  No bez przesady. Nigdzie nie ma wielbienia bardziej uczciwa i realna ocena dokonań.

#teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                    Generalnie to słabo się banuje z telefonu, w dodatku jak się ręce trzęsą, ale już od jakiegos czasu obiecuję sobie że się poświęcę, tak jak w przypadku niejakiego Mario.
                    Ty to jednak jesteś niezły wariat

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                      Zwłaszcza, że my kasy nie mamy na jakieś szaleństwa.
                      Ale kogoś zawsze można niedrogo znaleźć.Odidja i Nikolic przychodzili za darmo...
                      #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                        Ale kogoś zawsze można niedrogo znaleźć.Odidja i Nikolic przychodzili za darmo...
                        To "za darmo" kosztowało mniej więcej 1,5 miliona euro na starcie.

Komentarz

• Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
                          To "za darmo" kosztowało mniej więcej 1,5 miliona euro na starcie.
                          No,wiadomo,że tak całkiem za darmo to nic nie ma.Zawsze się płaci jakieś prowizje czy kwoty za podpis.Ale to i tak znacznie taniej,niż płacić to wszystko+niemałą kwotę odstępnego. skąd to info o 1,5 miliona?
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                            No,wiadomo,że tak całkiem za darmo to nic nie ma.Zawsze się płaci jakieś prowizje czy kwoty za podpis.Ale to i tak znacznie taniej,niż płacić to wszystko+niemałą kwotę odstępnego. skąd to info o 1,5 miliona?
                            Gdzieś tam się przewijało, że Vadis prawie milion, Niko pół. No oczywiście, z tym że jak się płaci odstępne to i kwota za podpis dla samego zawodnika jest znacznie mniejsza.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                              Kuchy dementuje.

Lubię to

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                                A nie będzie prościej zrobić Kijka modem na jakieś 20-30 minut?
                                Albo mnie na 600 sekund?
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X