Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Sprzedawać to prawda, ale popatrzcie z drugiej strony jeśli teraz mamy za Szymańskiego kwotę 7 mln euro, to ile mielibyśmy za 2 lata , 20 mln?. Wiem trzeba sprzedawać bo dziura do zasypania.
    Nie wiem jaki on by musiał się rozwinąć i jakie statystyki osiągać, żeby ktoś za piłkarza z tej ligi 20 mln euro zapłacił. Raczej nierealne w tym momencie są kwoty nawet powyżej 10 mln euro. A raczej patrząc na te nasze talenty to większe prawdopodobieństwo, że dostaniemy za niego takiego pieniądze jak za Żyro, Koseckiego czy Łukasika, czyli nic. Borysiuk, Furman, Wolski i Janczyk (tutaj to bardziej problemy poza sportowe) też szybko zostali zweryfikowani na zachodzie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Pismaki i twittery juz sie wycofuja. Zadna oferta jeszcze nie wplynela a 7 baniek to raczej oczekiwania Legii niz to co daja ruscy

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
        Sprzedawać to prawda, ale popatrzcie z drugiej strony jeśli teraz mamy za Szymańskiego kwotę 7 mln euro, to ile mielibyśmy za 2 lata , 20 mln?. Wiem trzeba sprzedawać bo dziura do zasypania.
        dopoki Szymanski nie nabierze 20kg masy miesniowej i nie bedzie ciagnac solo gry Legii to z kazdymi kolejnymi urodzinami bedzie tracic na wartosci.

Komentarz

• Konrad Witkowski
          ‏ @Kon_Witkowski
          38m38 minutes ago

Sebastian Szymański odbiera wizę do Rosji. Istnieje duża możliwość, że ma to związek z transferem do CSKA. 🤔
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
            W swoim mniemaniu. Dla mnie jesteś samozwanczym zwycięzca.
            Jest takie określenie K. Które tutaj pasuje idealnie "rzekomo przemądrzały"
            Ostatnio edytowany przez kOZA555; [ARG:4 UNDEFINED].
            Kasper Hämäläinen #1

Komentarz

• Wygląda na to że wakat po Szymańskim będzie łatany.
              Łukasz Chrobot
              ‏

@bazyL82
              Obserwuj Obserwuj @bazyL82
              Więcej
              Legia Warszawa złożyła zapytanie do Lechii Gdańsk o Rafała Wolskiego a do Leicester o Bartosza Kapustkę ! W tym drugim przypadku był sygnał od managera zawodnika !

10:06 - 25 sie 2018

Komentarz

• Skrzydłowego też potrzebujemy, aż dziwne, że nie pytali o Zyro.

Ah ten nasz skauting.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Wolski to nic dziwnego; dostatecznie wiele podobieństw by nasz pion sportowy liczył na historię Borysiuk 2.0

Komentarz

• I Pinto chce tych gości u siebie ? Można spróbować.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Cytujcie jakiegoś idiotę...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Marcino Już sobie wyobrażam te nazwiska w notesie Pinto.
                        Prędzej to wygląda tak:
                        - Potrzebuję kreatywnego pomocnika.
                        - Możemy ściągnąć Wolskiego, lub Kapustkę.
                        - Kto to? Pierwsze słyszę.
                        - Pierwszy ma zerwane wiązadła, a drugi od 2016' nie zszedł z ławki rezerwowych. Ale przez to są dość tani i nas stać. Kogo wybierasz?

Komentarz

• Prawdą jest że Kuchy ma ofertę z Rosji?

Komentarz

• pojawił się o tym tweet; ale bardziej wiarygodny był retweet mówiący o tym że spotkanie dotyczyło przedłużenia kontraktu.

Komentarz

• Mam nadzieję że Kuchy nie myśli że jak powie że odejdzie to wywalczy lepszy kontrakt.

Komentarz

• Co jak co, ale akurat Kuchego nie podejrzewałbym o tak skomplikowane myśli.
                                Choć przez te lata zrobił takie liczby że mimo wszystko jakieś oferty na stole mieć musi.

Komentarz

Pracuję...
                                X