Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Radziu1916 Zobacz posta
    No i fajnie, ale na skrzydłach po pozbyciu się Michalaka i Szymańskiego został Kuchy i Veso. Nagy to żaden skrzydłowy, Hama nie nadaje się na żadną pozycję, ew Hlouska można przesunąć na skrzydło.
    Kante może grać na skrzydle.
    Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
      Czyli oddajemy wcale niekluczowego zawodnika za pieniądze większe niż dostaliśmy za Vadisa, Prijovicia i Bereszyńskiego razem wziętych. Wiadomo inny wiek, ale patrząc przez pryzmat gry to nie odczujemy wielkiej straty
      Tak, to bardzo zastanawiające.
      Jednak młodość w cenie i nie tylko w biznesie futbolowym

Komentarz

• Szczerz wątpię, żeby talent Szymańskiego tak eksplodował, żeby zarobić na nim więcej niż 7 mln euro. Mamy przykłady z przeszłości (m.in. Żyro), że jak jest konkretna oferta to trzeba się nad nią mocno zastanowić, bo potem może być za późno. Zresztą za Dudę początkowo też były podobno wyższe oferty niż ta z Herthy później. I całe szczęście, że się ta Hertha znalazła, bo się tam zaraz posypał, a u nas z formą jechał coraz mocniej w dół.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Czarnowidz i osoba w pełni zawiedzona działaniami wizjonera.
          Obecnie głównym wizjonerem jest Ryszard Sa Pinto. Patrząc na jego dotychczasową karierę trenerską to, co jak co, raczej nie będzie się potulnie przyglądać jak będą mu sprowadzać jakiś szrot po taniości. Trochę więcej optymizmu. Ja wiem, że trudno o to ostatnimi czasy ale może nie będzie tak źle.

Przyszedł już przelew? Bo szampan w pogotowiu już się mrozi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Ktoś tu mowil, że CSKA nie da za Szymańskiego 5 mln euro. Hehe ....

Nie będę podawał ksywy tego kogoś ...wystarczająco dużo razy ostatnio go zaoralem.
            Człowieku, jakie ty masz nudne życie. Tak, to ja pisałem. Patrząc na to co prezentuje Szymański, kwoty wydawane przez CSKA i kierunek to te 5 baniek wydawało się nie do osiągnięcia. Ale niech ci ***** będzie, zaorałeś, łapa w gacie i możesz się cieszyć...
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
              I Radovica.
              I fatalnego

Komentarz

Nie będę podawał ksywy tego kogoś ...wystarczająco dużo razy ostatnio go zaoralem.
                W swoim mniemaniu. Dla mnie jesteś samozwanczym zwycięzca.
                edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Człowieku, jakie ty masz nudne życie. Tak, to ja pisałem. Patrząc na to co prezentuje Szymański, kwoty wydawane przez CSKA i kierunek to te 5 baniek wydawało się nie do osiągnięcia. Ale niech ci ***** będzie, zaorałeś, łapa w gacie i możesz się cieszyć...
                  Czekaj czekaj, nie zaorał a skleił cię na pizde. Chyba tak to leciało

Komentarz

Wydawanie na tego typa więcej niż 2-3 miliony to jakaś masakra

Jeśli Ruscy to naprawdę zrobią to ...... ich narodowość to naprawdę stan umysłu. Siedem baniek to jakiś turbo mega majstersztyk!

Może by Koseckiego wzięli za 20?

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Sprzedawać to prawda, ale popatrzcie z drugiej strony jeśli teraz mamy za Szymańskiego kwotę 7 mln euro, to ile mielibyśmy za 2 lata , 20 mln?. Wiem trzeba sprzedawać bo dziura do zasypania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                        Sprzedawać to prawda, ale popatrzcie z drugiej strony jeśli teraz mamy za Szymańskiego kwotę 7 mln euro, to ile mielibyśmy za 2 lata , 20 mln?. Wiem trzeba sprzedawać bo dziura do zasypania.
                        Albo byśmy za 2 lata wycisnęli góra 2 mln euro.
                        7 baniek za Szymańskiego to oferta, której odrzucić nie można. Po prostu.

Komentarz

Sprzedawać to prawda, ale popatrzcie z drugiej strony jeśli teraz mamy za Szymańskiego kwotę 7 mln euro, to ile mielibyśmy za 2 lata , 20 mln?. Wiem trzeba sprzedawać bo dziura do zasypania.
                          Bez kozery powiem pińcet
                          Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
                            W swoim mniemaniu. Dla mnie jesteś samozwanczym zwycięzca.
                            Najzabawniejsze jest to, że gość jeszcze niedawno pisał, że Moulin przychodził do nas jako noname, a teraz bredzi coś o zaoraniu.

Szkoda mi czasu, żeby pogrzebać i przywołać jeszcze bardziej jaskrawe opinie tego użytkownika.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

Królu złoty! dobrze, że jesteś. Chcemy więcej!
                              (L)

Komentarz

Na ten moment wygląda na to, ze jesteśmy na szczycie bańki, która zaraz pierdzielnie z hukiem.
                                Z tego, co czytałem, prawa do transmisji spotkań piłki nożnej w tym roku były tańsze niż poprzednio. A co za tym idzie za chwile (na jakiś czas - może krótki) nastąpi tąpnięcie na rynkach, zwłaszcza jesli chodzi o koszmarnie przepłacyanych kopaczy 3-ego sotru (a za takich neistety trzeba uznać graczy ekstraklasy)
                                Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X