Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    W tym okienku zainkasowali prawie 50 mln euro ze sprzedaży dwóch zawodników. Mają co wydawać.
    Spora część z tej kasy ma pójść na stadion.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
      Zdecydowanie lepiej.
      Co do samego transferu to jeżeli ktoś za niego daje 7mln to nie ma nad czym się zastanawiać. Moim zdaniem kariery wielkiej nie zrobi ani u nas ani gdziekolwiek indziej bo potrafi grać tylko jedna noga. A w futbolu na najwyższym poziomie to nie wystarcza. W grze jeden na jeden jest przewidywalny jak techno w trendzie-zawsze pójdzie na lewa nogę.
      .. i prawdopodobnie nigdy nie urośnie na tyle, by mógł sobie w jakiś sposób wynagrodzić ta ułomność, o której wspomniałeś. Fizyczność będzie odgrywała w najbliższym czasie, coraz większa rolę u piłkarzy ofensywnych, po prostu przestanie brakować dla chucherek miejsca. Piłka przyspiesza, mamy obecnie wariację "futbolu totalnego", gra na jeden kontakt, to już na świecie standard (oczywiście nie u nas), jest coraz mniej miejsca dla klasycznych dryblerów. Naturalną koleją rzeczy jest to, że wkrótce Ci dryblerzy nie będą sobie kompletnie mogli pozwolić na zabawy w kiwanie, bo za tym potencjalnie wyminiętym, będzie dwóch kolejnych. Do tego VAR w przeciągu kilku lat zapewne jeszcze dalej wyewoluuje, a za symulki w końcu pojawią się kary - zalążek tego mamy już w Anglii. Piłka nożna, sędziowanie pójdą w kierunku "odmiany" wyspiarskiej.

Szymańskiego sprzedawać jak najprędzej, bo mimo, ze chłopaka lubię i nic do niego nie mam, to w nadchodzącym futbolu, go po prostu nie widzę. Już niedługo o wiele bardziej będzie opłacało się utrzymać na nogach, niż od razu padać, a jak sobie wyobrażacie go walczącego bark w bark z... kimkolwiek? Wujek google podaje, że waży 58 kg, to mniej niż ja ważyłem pewnie w 6 (?) klasie podstawówki, będąc niższym od niego, a powyżej takiego bmi 25, nigdy nie wyszedłem.
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Ktoś tu mowil, że CSKA nie da za Szymańskiego 5 mln euro. Hehe ....

Nie będę podawał ksywy tego kogoś ...wystarczająco dużo razy ostatnio go zaoralem.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Nie wiem, mało mnie to interesuje. Ale dla Legii taki zastrzyk gotówki to istny tlen.
          Zamieszczone przez Bary89
          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Po pierwsze : Ruscy mają prawie 40 mln jurków na plus!
            Po drugie : Jeżeli prawda to 7 mln to Szymi będzie 5 najdroższym piłkarzem sprowadzonym przez CSKA
            Po trzecie : Niech go wszystkie moce błogosławią, niech wiedzie ci się jak najlepiej.
            Po czwarte : Dobry wybór, poszedłby na "zachód" jak jojo by wrócił i tyle byłoby, opinia że piłkarzy mamy chujowych itp itd. Tymczasem pójdzie do Ruskich, gdzie liga ma ten sam charakter co nasza(tylko co oczywiste maja lepszych piłkarzy) Na dodatek miałem okazje oglądać 2 mecze CSKA, chłopaki pogrywają sobie 3-5-2/4-1-4-1 w dość ofensywnym ustawieniu, każdy widział że Szymańskiego rzuca po każdej pozycji więc chłopaczyna sobie poradzi.
            Powodzenia i dzięki za bramki, zwłaszcza tą z Górnikiem

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            W sensie że za opłatę czy Mioduski z frekwencją 15k rozbudowuje stadion?

Komentarz

• Zamieszczone przez Piwosz1916 Zobacz posta
              Wizjoner czy co? Czy wypowiadasz się na podstawie analizy dotychczasowych poczynań Pinto w powszednich klubach?

7 baniek jurków? Odpalam samochód, skąd go zgarnąć na lotnisko?
              Czarnowidz i osoba w pełni zawiedzona działaniami wizjonera.

Komentarz

• Za 6-7 mln euro to oddałbym im jeszcze Mioducha w pakiecie.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  Za 6-7 mln euro to oddałbym im jeszcze Mioducha w pakiecie.
                  Ja to bym poszedł krok dalej i oddał ciebie. Taki spec od wszystkiego to dla klubu prawdziwa gratka.
                  Zamieszczone przez Bary89
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Skoro Szymański odchodzi za takie pieniądze to ja się pytam....

Czemu nikt nie chce Kucharczyka? 27 lat, 320 spotkań, 65 bramkek 55 asyst i nikt nawet miliona nie daję
                    Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Za 6-7 mln euro to oddałbym im jeszcze Mioducha w pakiecie.
                      I Radovica.
                      Janusz z Południowej

Komentarz

• Sprzedawać.
                        Lepszego kupca nie znajdziemy, znacznie podreperujemy budżet, a i sam Szymi ostatnio obniżył nieco loty.
                        Choć wiadomo, że to pojęcie złudne, gdy te loty obniżyła cała drużyna.
                        Jednakże lepiej Szymi jak Jarek (i oby nic nie było na rzeczy również).

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                          Ja to bym poszedł krok dalej i oddał ciebie. Taki spec od wszystkiego to dla klubu prawdziwa gratka.
                          Mioduski won
                          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• No i fajnie, ale na skrzydłach po pozbyciu się Michalaka i Szymańskiego został Kuchy i Veso. Nagy to żaden skrzydłowy, Hama nie nadaje się na żadną pozycję, ew Hlouska można przesunąć na skrzydło.

Komentarz

• Czyli oddajemy wcale niekluczowego zawodnika za pieniądze większe niż dostaliśmy za Vadisa, Prijovicia i Bereszyńskiego razem wziętych. Wiadomo inny wiek, ale patrząc przez pryzmat gry to nie odczujemy wielkiej straty

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Głupi ruch Szymańskiego odchodzić po zagraniu 3 dobrych meczy na krzyż w naszej buraczanej lidze. I to nawet nie 3 ostatnich.
                                a na co ma czekac? Legia w ostatnich latach bardzo dobitnie pokazala, ze nie jest w stanie przygotowac mlodego pilkarza do gry w mocniejszej lidze. Kto nie wyjechal to sie odbil. Dlatego tez jesli Szymanski mialby poczekac (zalozmy ambitnie, ze Legia moze sobie na to pozwolic), to po co? Zeby za rok albo dwa dostac zblizona oferte?

Komentarz

Pracuję...
                                X