Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polecam zobaczyć bramkę Piasta i to, co wyprawia Wieteska. Generalnie on co mecz ma jakiś wylew typu podanie do przeciwnika, obcinka itp. Bardzo słabo wygląda póki co. To już młody Żyro wygląda ciekawiej.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A tak wracając do Stolarskiego... Dla mnie dość niezrozumiały transfer ze strony Lechii. Oddali jedynego nominalnego prawego obrońcę. A w dodatku jednego z niewielu, na którym można by coś w przyszłości zarobić. Zamiast tego wzięli kolejnego skrzydłowego, dość średniawego. Nigdzie nie mogę się doczytać czy coś musieliśmy dopłacić do tej transakcji. Niewykluczone, że Lechia zagwarantowała sobie bardzo wysoki procent od kolejnej transakcji. Czyli to czego Mioduski tak pragnął
      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Polecam zobaczyć bramkę Piasta i to, co wyprawia Wieteska. Generalnie on co mecz ma jakiś wylew typu podanie do przeciwnika, obcinka itp. Bardzo słabo wygląda póki co. To już młody Żyro wygląda ciekawiej.
        Tak szczególnie szybkościowo.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zaraz zaraz Panowie w żadnym wypadku nie stwierdzilem, że Wieteska wjechał w skład Legii jak pitbull w kurnik. Zwyczajnie pragnąłem dowiedzieć się od użytkownika Bezioo, na jakiej podstawie twierdzi, że Wieteska popelnia "mnóstwo błędów w obronie". Dowiedzieliśmy się wspólnie tyle, że opiera swoją opinię na opinii z forumki...bo z kontekstu da się wyczytać, że nie za dużo obejrzał meczy Górnika w zeszłym sezonie.
          Ja opinie forumki też czytałem stąd przyglądam się grze Wieteski i stwierdzam, że w tej tragicznie grającej w obronie Legii nie robi mnóstwa (jeszcze raz podkreślam to słowo) baboli (o wiele więcej zrobił Astiz).

To w czym tragicznie wygląda Wieteska to jest wyprowadzenie piłki (słusznie zauważone przez chyba dwóch użytkowników - tu popełnił magiczne mnóstwo błędów), ale to nie jest element gry związany stricte z obroną. Jednak to co napisał baciek (ogólna degrengolada drużyny) jest argumentem na obronę Wieteski w tym temacie. Gra Żyry (akurat wyprowadzenie piłki u niego wyglądało zaskakująco dobrze) gra z kolei na niekorzyść Mateusza, bo pomimo degrengolady da się ładnie piłkę wyprowadzić.

A co ja myślę. Wolałbym, żeby został Pazdan i żeby obu młodych (uważam, że obaj rokują na podstawie tego mega trudnego okresu) przy nim się uczyło. Na straty prędzej spisalbym Inakiego. Jednak ten scenariusz to science-fiction niestety.

Edyta: oczywiście mówię o Pazdanie z czystą głową a nie sfochowanym za wykrzaczenie kolejnego transferu.
          Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Transfer Stolarskiego bardzo ciekawy, zawodnik pewnie liczy że pójdzie drogą Beresia. Natomiast ciągle powtarzam jak mantrę, potrzebny jest nam rozgrywający. Może Sa Pinto uruchomi swoje kontakty i kogoś jeszcze nam ściągnie. Z całym szacunkiem dla Rado ale jego rozgrywającym nazywać nie można.

Komentarz

• A może by tak, przesunąć Szymańskiego ze skrzydła na jego pozycję, czyli rozgrywającego?

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                A tak wracając do Stolarskiego... Dla mnie dość niezrozumiały transfer ze strony Lechii. Oddali jedynego nominalnego prawego obrońcę. A w dodatku jednego z niewielu, na którym można by coś w przyszłości zarobić. Zamiast tego wzięli kolejnego skrzydłowego, dość średniawego. Nigdzie nie mogę się doczytać czy coś musieliśmy dopłacić do tej transakcji. Niewykluczone, że Lechia zagwarantowała sobie bardzo wysoki procent od kolejnej transakcji. Czyli to czego Mioduski tak pragnął
                Z tego, co pamiętam, to Michalak zbierał lepsze recenzje w tamtym sezonie, niż Stolarski. Jest młodszy, do tego to zawodnik ofensywny. Z jakiej paki jeszcze mielibyśmy dopłacać? Prędzej widzę to w drugą stronę i strasznie się dziwię, że tak lekką ręką oddali kogoś takiego, jak Michalak.

Komentarz

• Szymański już jedną nogą w Rosji... Dmuchać na niego, by kontuzji nie złapał.

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
                    Szymański już jedną nogą w Rosji... Dmuchać na niego, by kontuzji nie złapał.
                    To już takie pewne? Wczoraj gdzieś czytałem, ze ruscy jakiegoś młodego pomocnika z Serbii sprowadzili...
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wczoraj na TT latało:

https://twitter.com/ZSzulczyk/status...10282204475394

Zbigniew Szulczyk
                      ‏ @ZSzulczyk

CSKA Moskwa załatwiło wszystkie formalności i zaprezentowało dzisiaj Nikolę Vlasica. 21 letni ofensywny pomocnik został wypożyczony z Evertonu do końca sezonu. Moim zdaniem,zakup Szymańskiego w tej sytuacji jest bardzo wątpliwy.
                      http://www.skysports.com/football/ne...n-from-everton
                      Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• @bartkovy_01
                        Obserwowany Obserwujesz @bartkovy_01
                        Więcej
                        Dzieje się ��. Według włoskich mediów - Cristian Pasquato kilka dni temu otrzymał ofertę z rezerw Juventusu, ale odmówił. Mało tego, aktualny zawodnik Legii może podobno wrócić do Rosji, a zainteresowany jest nim... Spartak Moskwa

Komentarz

• Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
                          @bartkovy_01
                          Obserwowany Obserwujesz @bartkovy_01
                          Więcej
                          Dzieje się ïż½ïż½. Według włoskich mediów - Cristian Pasquato kilka dni temu otrzymał ofertę z rezerw Juventusu, ale odmówił. Mało tego, aktualny zawodnik Legii może podobno wrócić do Rosji, a zainteresowany jest nim... Spartak Moskwa
                          To też już było sprostowane, ten cały Bartkovy kompromituje się każdym kolejnym twittem.

Zbigniew Szulczyk
                          ‏ @ZSzulczyk

Wczoraj @bartkovy_01 przekazał informację mediów włoskich jakoby Spartak Moskwa chciał Cristiana Pasquato. Media ros powołują się dzisiaj na nieokreślone źródło i wymieniają Krylia Sovietov,Jenisej i Ural. Kibice w komentarzach mają "używanie" i pytają,czy nie chce do Spartaka?
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Ten bartkovy udostępnił ostatnio swoje konto na TT do powszechnego dostępu. Oj będzie się działo w tym temacie
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Podobno po przyjściu Sa Pinto ze zdwojoną siłą wrócił temat Kosanovicia ze Standardu.
                              Co jest o tyle dziwne, że pod tym szkoleniowcem się nie przebił i poszedł na wypożyczenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
                                Podobno po przyjściu Sa Pinto ze zdwojoną siłą wrócił temat Kosanovicia ze Standardu.
                                Co jest o tyle dziwne, że pod tym szkoleniowcem się nie przebił i poszedł na wypożyczenie.
                                A co w tym dziwnego, pewnie Pinto uznał że gość I tak jest niebo lepszy niż nasze lebiegi
                                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Pracuję...
                                X