Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Osobom co piszą o Pazdanie, że nawet w kryzysie formy był najpewniejszym punktem obrony, pragnę przypomnieć, jak raptem kilka miesięcy temu, nie zdarzał się nawet jeden mecz, gdzie nie popełniał błędu, który określa się mianem co najmniej kardynalnego, a po którym traciliśmy gola.
    Łysy w formie to zdecydowanie najlepszy obrońca ligi, ale przez te co półroczne "ostatnie chwile na transfer, bo zegar tyka" coraz dłużej zajmuje mu powrót, nie tyle co do dobrej formy, co do właściwego poziomu koncentracji. Jednak niektórzy (o ironio krytykujący kolejnych trenerów za to samo) patrzą tylko na zasługi i nie widza nawet ewidentnych błędów, jak chociażby wsadzenia na minę Astiza w niedawnym meczu. Popieram całkowicie Bonharta:
    Meczy juz ten Pazdan, co runda to samo... Opieranie na nim obrony kompletnie nie ma sensu skoro gosc ciagle siedzi na walizkach.
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• graliśmy taki piach w obronie ostatnio, że zaczęliśmy wierzyć w powrót Pazdana na białym koniu. Wrócił i marzenia legły w gruzach.
      Niby trochę lepiej dowodzi linią obrony, ale babole walą wszyscy równo

Pytanie czy będzie ktoś nowy na jego miejsce. Czy zostaną sami Remy, Philips, Astiz, Wieteska, Żyro?

Komentarz

• Jak trzon zespołu gra piach, to trudno żeby Wiereska, Żyro czy ktokolwiek inny z „młodych” ciągnął grę. Jak liderzy odzyskają (kiedy?) formę to i uzupełnienia i młodzi będą się lepiej prezentować. Mało jest takiej młodzieży co od razu z buta wchodzi i rozdaje karty. Fala fajnego, młodego pokolenia była parę lat temu i nie widać szans ze się powtórzy ..

Komentarz

• Niech Remy wraca do gry, bo bardzo go brakuje na środku.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
            Kurka...tak oglądam te mecze, patrzę na Wieteskę z tą jego łatką "mnóstwa błędów" i jakoś tego mnóstwa nie mogę sobie przypomnieć. Co innego Astiz - ten to rzeczywiście już dużo baboli walnął.
            Już w momencie gdy był wypożyczony do Górnika mówiło się że popełnia dużo błędów w obronie, a większość pochwał zbierał za strzelone bramki, co raczej nie jest głównym zadaniem obrońcy. Po przyjściu do nas bramek póki co nie strzela, a nie zauważyłem żeby poprawił grę obronną w porównaniu do poprzedniego sezonu.
            Zamieszczone przez księciuniu
            Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

Kurka...tak oglądam te mecze, patrzę na Wieteskę z tą jego łatką "mnóstwa błędów" i jakoś tego mnóstwa nie mogę sobie przypomnieć. Co innego Astiz - ten to rzeczywiście już dużo baboli walnął.
              O to to. Może mi ktoś wskazać te błędy Wieteski? Bo przyglądam się jego grze dosyć mocno i za ***** nie widzę.
              Zamieszczone przez Bary89
              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Dostał łatkę i chuk. Ja pamiętam jedną obcinke przy linii końcowej w meczu chyba z Trnava...i tyle.
                Ale połowa tutaj obecnych dalej będzie walić ogólnikami a na pytanie o konkret odpowie kolejnym ogolnikiem. Także krytykujący grę obronną Wieteski użytkowniku - wskaż forumce proszę te babole, które są dowodem (tu cytuje i podkreślam pierwsze słowo) na "mnóstwo popełnianych błędów".

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                  O to to. Może mi ktoś wskazać te błędy Wieteski? Bo przyglądam się jego grze dosyć mocno i za ***** nie widzę.

W meczu z Piastem pod koniec meczu (chyba przy 1:1) traci piłkę będąc ostatnim obrońcą i dwóch zawodników Piasta wychodzi na bramkową sytuację. Nie każdy błąd kończy się bramką

Komentarz

• Piasta nie oglądałam rzeczywiście. Natomiast słowem klucz jest tu "mnóstwo", co bardziej np. do Astiza pasuje po początku sezonu.

Komentarz

Dostał łatkę i chuk. Ja pamiętam jedną obcinke przy linii końcowej w meczu chyba z Trnava...i tyle.
                      Ale połowa tutaj obecnych dalej będzie walić ogólnikami a na pytanie o konkret odpowie kolejnym ogolnikiem. Także krytykujący grę obronną Wieteski użytkowniku - wskaż forumce proszę te babole, które są dowodem (tu cytuje i podkreślam pierwsze słowo) na "mnóstwo popełnianych błędów".
                      Ja swoją opinię wyciągam na podstawie ilości bramek straconych przez Górnika, gdzie Wieteska był uważany za najlepszego obrońcę. Dla mnie to nie jest ogólnik tylko realna liczba pokazująca jak spisują się zawodnicy tworzący linię obrony.

Nasza obrona spisywała się w tym samym czasie znacznie lepiej (35 straconych bramek wobec 54 Górnika), tylko co z tego jeśli po sprzedaniu Pazdana z z zawodników tej formacji grających w tamtym sezonie zostaną nam tylko Remy i Astiz. Czerwińskiego i Dąbrowskiego już wcześniej sprzedaliśmy ściągając za nich szrot w postaci Mauricio.
                      Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

Ja mam słabą pamięć, ale "Plusy i minusy po meczu z..." są pisane na świeżo po meczu i rzetelnie. Na 8 występów 4 razy przy nazwisku Wieteska -, raz +, 3 razy neutralnie.

https://legionisci.com/news/74982_Pl...Dudelange.html

https://legionisci.com/news/74811_Pl...partakiem.html

https://legionisci.com/news/74696_Pl...zu_z_Arka.html

https://legionisci.com/news/74727_Pl...Cork_City.html

https://legionisci.com/news/74845_Pl..._z_Korona.html

https://legionisci.com/news/74878_Pl...partakiem.html

https://legionisci.com/news/74928_Pl..._z_Lechia.html

https://legionisci.com/news/75010_Pl...z_Piastem.html

Ja powiem tak: sto razy wolę młodych Polaków typu Wieteska niż kolejnych Pasquato czy Philippsów.

Wieteska grał na razie słabo, ale cała drużyna gra słabo. Generalnie na bezrybiu i rak ryba. Wieteska popełniał masę błędów w Górniku i nagle tego przecież nie wyeliminuje. Potrzeba czasu. A może zawsze będzie się obcinał.

Ale tak jak pisałem wcześniej - wolę, żeby grał elektryczny Wieteska niż kolejne wynalazki Mioducha.

Komentarz

• To przecież zostałeś poproszony o podanie realnej liczby błędów Wieteski w dotychczasowych meczach Legii. Nie chodzi tylko o błędy zakończone strata bramki.

Rozumiem też że mecze Górnika w zeszłym sezonie też oglądałeś wszystkie ze szczególnym uwzględnieniem Wieteski, czy może jednak opierasz się na obiegowej opinii? Czu cały zespół grał bardzo dobrze w obronie i tylko Wietes walił babole zawalając pracę kolegów?

Na ten moment na podstawie realnych wydarzeń boiskowych występy i Wieteski i Żyro napawają optymizmem, a podstawowe problemy w obronie znajdują się w zgoła odmiennych fragmentach gry.
                          Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

To przecież zostałeś poproszony o podanie realnej liczby błędów Wieteski w dotychczasowych meczach Legii. Nie chodzi tylko o błędy zakończone strata bramki.

Rozumiem też że mecze Górnika w zeszłym sezonie też oglądałeś wszystkie ze szczególnym uwzględnieniem Wieteski, czy może jednak opierasz się na obiegowej opinii? Czu cały zespół grał bardzo dobrze w obronie i tylko Wietes walił babole zawalając pracę kolegów?

Na ten moment na podstawie realnych wydarzeń boiskowych występy i Wieteski i Żyto napawają optymizmem, a podstawowe problemy w obronie znajdują się w zgoła odmiennych fragmentach gry.
                            Myślisz, że siedzę z notesem i zapisuję każdy błąd który popełni? Nie mam takiej pamięci, żeby zapamiętywać każde zagranie danego gracza, co jednak nie przeszkadza według mnie w posiadaniu własnej opinii. Jak już mówiłem, zwracam uwagę na ilość straconych bramek przez Górnika, przypominam sobie opinie które wtedy pojawiały się o nim i patrzę na nasze obecne mecze. Dla mnie jest póki co strasznie niepewny, a czym się to kończy w pucharach to chyba każdy wie.

Też jestem sceptyczny co do jakości ewentualnego nowego obrońcy i naprawdę wolałbym żeby został Pazdan. Młodzi niech się ogrywają w pucharze i mniej ważnych meczach.

Komentarz

• Bartold - mamy okres wakacyjny, zawsze wtedy gramy piach (a w tym roku kompletny), są zawirowania, zmiany taktyki, raz czwórka, raz trójka obrońców, ciągłe rotacje itd. - nie jest to najlepszy okres dla analizy.

Poczekajmy niech się to wszystko ustabilizuje i jeśli Wietes wywalczy miejsce w podstawie, to ocenimy zimą.

Jeżeli miałbym bawić się w proroka to uważam, że bedzie to przecietna jesien w wykonaniu Wieteski, ale obym sie mylil.

Komentarz

• Pazdan pewnym punktem? Chociażby czerwoną dla Astiza to on dostał.
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X