Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Raczej bym stawiał na środku Jedze z Pazdanem (dopóki nie wróci Remy) a potem na lewą.
    raczej bym się nie spodziewał Pazdana w składzie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Cena leci w dół, ale z Bogiem i dzięki za dobre dni a o złych spróbuję zapomnieć.
      Jasne,tuż przed najważniejszymi meczami od wielu lat sprzedajmy kluczowego zawodnika.Bo w obronie przecież idzie nam świetnie..Moim zdaniem aż do wyjaśnienia sytuacji z pucharami klub nie powinien sprzedawać tak ważnych zawodników.
      Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
      #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
        Jasne,tuż przed najważniejszymi meczami od wielu lat sprzedajmy kluczowego zawodnika.Bo w obronie przecież idzie nam świetnie..Moim zdaniem aż do wyjaśnienia sytuacji z pucharami klub nie powinien sprzedawać tak ważnych zawodników.
        Teoretycznie masz rację ale czy jesteś pewny, że w meczach obecnego sezonu w których grał Pazdek obrona stała na wyższym poziomie niż w meczach których nie wystąpił? Bo ja jakoś nie jestem przekonany
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          raczej bym się nie spodziewał Pazdana w składzie.
          Na razie jest więc nie widzę powodów aby go pomijać.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Na razie jest więc nie widzę powodów aby go pomijać.
            A ja widzę. Forma.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• mimo, ze specjalnym fanem Pazdana nie jestem to uwazam, ze nawet sfochowany i rozkojarzony (jak co pol roku) jest najmocniejszym punktem obrony. Glosy, zeby go puscic, przypominaja mi dyskusje z zimy 2017 gdy Legia sprzedawala Nikolica, a niektorzy mowili, ze w sumie czemu nie, bo w fazie grupowej LM slabo sie prezentuje (jak to teraz brzmi...) i blyszczy przede wszystkim w Ekstraklasie. No i Legia go puscila, a od tego czasu najskuteczniejszy napastnik Legii w sezonie strzela mniej wiecej tyle ile Niko walil w ciagu rundy.
              Zalozmy jednak, ze Legia sprzedaje Pazdana. Kto nam zostaje na srodek obrony?
              - Astiz - wiekowy i z dala od dalekiej formy,
              - Wieteska - mlody i niepewny,
              - Zyro - jw,
              - Jedrzejczyk - poki co to bardziej prawy obronca i mniej wiecej od 1,5 roku ciezko powiedziec, ze jest formie. Do tego tykajaca bomba, ktora jakims cudem unika wielu czerwonych kartek
              - Remy - zdecydowanie lepiej sie czuje jako defensywny pomocnik.
              Komfortowa sytuacja bym tego zdecydowanie nie nazwal - kazdy z nich aktualnie laduje na srodku obrony przede wszystkim z braku laku.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                mimo, ze specjalnym fanem Pazdana nie jestem to uwazam, ze nawet sfochowany i rozkojarzony (jak co pol roku) jest najmocniejszym punktem obrony. Glosy, zeby go puscic, przypominaja mi dyskusje z zimy 2017 gdy Legia sprzedawala Nikolica, a niektorzy mowili, ze w sumie czemu nie, bo w fazie grupowej LM slabo sie prezentuje (jak to teraz brzmi...) i blyszczy przede wszystkim w Ekstraklasie. No i Legia go puscila, a od tego czasu najskuteczniejszy napastnik Legii w sezonie strzela mniej wiecej tyle ile Niko walil w ciagu rundy.
                Zalozmy jednak, ze Legia sprzedaje Pazdana. Kto nam zostaje na srodek obrony?
                - Astiz - wiekowy i z dala od dalekiej formy,
                - Wieteska - mlody i niepewny,
                - Zyro - jw,
                - Jedrzejczyk - poki co to bardziej prawy obronca i mniej wiecej od 1,5 roku ciezko powiedziec, ze jest formie. Do tego tykajaca bomba, ktora jakims cudem unika wielu czerwonych kartek
                - Remy - zdecydowanie lepiej sie czuje jako defensywny pomocnik.
                Komfortowa sytuacja bym tego zdecydowanie nie nazwal - kazdy z nich aktualnie laduje na srodku obrony przede wszystkim z braku laku.
                No chyba nie bardzo, o czym sam zresztą wspominał.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

A ja widzę. Forma.
                  Uffff, na szczęście jest Wieteska i Astiz. Oba pokazują ostatnio, że są w topformie. Wieteske to chyba zaraz powoła Brzęczek a Astiza Enrique...

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Pazdan co by o nim nie powiedzieć, że pewnie nie chce tutaj do końca być, że co pół roku chodzi obrażony, że nie odszedł, to mimo wszystko w ważnych meczach to jest chłop pewniakiem jakich mało. Zdarzają mu się błędy w meczach o nic, ze słabszym przeciwnikiem w lidze, ale jeśli jest ciężkie gatunkowo spotkanie to nie popełnia błędów.

Sprzedać jeśli tylko od razu przyjdzie wartościowe zastępstwo (mówi się o Kosanoviciu (ex Cracovia) i tym Albańcu)

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                      Pazdan co by o nim nie powiedzieć, że pewnie nie chce tutaj do końca być, że co pół roku chodzi obrażony, że nie odszedł, to mimo wszystko w ważnych meczach to jest chłop pewniakiem jakich mało. Zdarzają mu się błędy w meczach o nic, ze słabszym przeciwnikiem w lidze, ale jeśli jest ciężkie gatunkowo spotkanie to nie popełnia błędów.

Sprzedać jeśli tylko od razu przyjdzie wartościowe zastępstwo (mówi się o Kosanoviciu (ex Cracovia) i tym Albańcu)
                      Czerwona kartka z Sheriffem

https://www.youtube.com/watch?v=jSgxtLcOrOA
                      Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
                        Usunąłem ten mecz z pamięci

Co nie zmienia faktu, że jak jest dograny zmiennik, sprzedawać.

Komentarz

A ja widzę. Forma.
                          Je*ac forme, licza sie zaslugi.
                          Meczy juz ten Pazdan, co runda to samo... Opieranie na nim obrony kompletnie nie ma sensu skoro gosc ciagle siedzi na walizkach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                            Je*ac forme, licza sie zaslugi.
                            Meczy juz ten Pazdan, co runda to samo... Opieranie na nim obrony kompletnie nie ma sensu skoro gosc ciagle siedzi na walizkach.
                            Ja tam do niego nic nie mam bo zawsze był mocnym pkt drużyny. Natomiast widać, że nie jest jeszcze gotowy do gry, że głowa jest gdzie indziej.
                            Sa mlodzi Wieteska i Zyro, jest doświadczony Astis a i Remy Zara pewnie wróci. Także droga wolna Michał.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

Ja tam do niego nic nie mam bo zawsze był mocnym pkt drużyny. Natomiast widać, że nie jest jeszcze gotowy do gry, że głowa jest gdzie indziej.
                              Sa mlodzi Wieteska i Zyro, jest doświadczony Astis a i Remy Zara pewnie wróci. Także droga wolna Michał.
                              Wieteska popełnia mnóstwo błędów, Żyro ma bardzo mało doświadczenia, a Astizowi też trafiają się ostatnio babole. Jędza też nie zawsze będzie mógł zagrać na środku, w ważniejszych meczach przyda się z Hlouskiem na bokach. Do tego mogą dojść jeszcze kontuzje.

Jeśli faktycznie Michał zdecyduje się na transfer powinniśmy szukać jeszcze jednego obrońcy.
                              Zamieszczone przez księciuniu
                              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Kurka...tak oglądam te mecze, patrzę na Wieteskę z tą jego łatką "mnóstwa błędów" i jakoś tego mnóstwa nie mogę sobie przypomnieć. Co innego Astiz - ten to rzeczywiście już dużo baboli walnął.

Komentarz

Pracuję...
                                X