Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie ten stolarski? Jedzą wrócił i juz cisza? Normalnie zagrał w tej kolejce w Lechii

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Łukasz Olkowicz @LukaszOlkowicz
      CSKA Moskwa mocno zabiega o Sebastiana Szymańskiego. Dla Legii jego sprzedaż może okazać się zbawieniem, żeby spiął się budżet.
      ..

Komentarz

• Wycisnąć od ruskich min. 5 mln euro to będzie jak za gościa, który zagrał może dobre 2 mecze będzie super wynik!
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Szymanski nigdy nie pokazal potencjalu takiego Dudy. Pomni doswiadczen i odrzucenia ofert na poziomie 8 mln za slowaka to z Szymanskim nie ma sie co zastanawiac i gonic nawet za 3 mln bo u nas chlopak nic nie zdziala.

Komentarz

• CSKA od 4 lat nie kupiło nikogo powyżej 5 baniek, a mieliby tyle wyłożyć za Szymańskiego...
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• 11 lat temu już jeden super talent od nas kupili za grube miliony. Ruscy myśleli, że będzie wykańczał akcje pod bramką rywali, a skończyło się na tym, że wykańczal butelki
              Teraz chyba będą bardziej uważać

Komentarz

• Jak kodziarz sprzeda Szymańskiego, to śmierć powinna być najmniejszym wymiarem kary.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  CSKA od 4 lat nie kupiło nikogo powyżej 5 baniek, a mieliby tyle wyłożyć za Szymańskiego...
                  Pomijając fakt czy to plotka czy nie to CSKA nigdy nie zarobiła na transferach kwoty zbliżonej do 40 milionów euro , nigdy nie sprzedała zawodnika za 30 baniek . Do aktualnego okienka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Pomijając fakt czy to plotka czy nie to CSKA nigdy nie zarobiła na transferach kwoty zbliżonej do 40 milionów euro , nigdy nie sprzedała zawodnika za 30 baniek . Do aktualnego okienka.
                    Bo nigdy nie mieli takiego talentu jak Golovin, o którego biło się pół Europy.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Bo nigdy nie mieli takiego talentu jak Golovin, o którego biło się pół Europy.
                      Być może dlatego chcą Szymańskiego? - tzn przekonali się, że trzeba inwestować aby zarobić a kasę na inwestycje już mają

Osobiście nie jestem za puszczaniem Seby za frytki do ruskich ale być może kasa musi się jednak zgadzać.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
                        Jak kodziarz sprzeda Szymańskiego, to śmierć powinna być najmniejszym wymiarem kary.
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          Być może dlatego chcą Szymańskiego? - tzn przekonali się, że trzeba inwestować aby zarobić a kasę na inwestycje już mają

Osobiście nie jestem za puszczaniem Seby za frytki do ruskich ale być może kasa musi się jednak zgadzać.
                          Z jednej strony trzymać, może będzie wart więcej. Z drugiej - czy on w Legii jest postacią TOP3 ? Niestety jeszcze nie, nie wiemy też czy będzie.
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Doświadczenie pokazuje że jeśli są dobre pieniądze na stole to trzeba sprzedawać. (Furman, Janczyk, i przede wszystkim Duda)
                            Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                              Z jednej strony trzymać, może będzie wart więcej. Z drugiej - czy on w Legii jest postacią TOP3 ? Niestety jeszcze nie, nie wiemy też czy będzie.
                              Czy jest w drużynie ktoś kto lepiej od Seby wykonuje SFG?
                              Czy jest w drużynie ktoś bardziej kreatywny?
                              Czy jest ktoś z lepszym dryblingiem? No dobrze może w porywach Veso.

IMHO Seba powinien grać jak najwięcej w Legii aby ustabilizować formę, nabrać doświadczenia i ciała - jeśli nie przypląta się kontuzja to będzie nie tyle TOP3 a TOP1 w ogólności a nie tylko w powyższych trzech punktach.
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                                Czy jest w drużynie ktoś kto lepiej od Seby wykonuje SFG?
                                Czy jest w drużynie ktoś bardziej kreatywny?
                                Czy jest ktoś z lepszym dryblingiem? No dobrze może w porywach Veso.

IMHO Seba powinien grać jak najwięcej w Legii aby ustabilizować formę, nabrać doświadczenia i ciała - jeśli nie przypląta się kontuzja to będzie nie tyle TOP3 a TOP1 w ogólności a nie tylko w powyższych trzech punktach.
                                Carlitos, pod warunkiem, że przyjdzie trener i go odpowiednio ustawi.
                                Uprzedzając pytania: lubię grę obydwu, są kozakami.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X