Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli kolejny krakus ehhh... Pisałem o tym Czerwińskim z Lubina, ale lepszy Stolarski z Lechii niż jakiś wynalazek z Albanii. Ciekawe ile Jagiellonia śpiewa za Runje.
    Ostatnio edytowany przez johnny39; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Co nam po tych piłkarzach,skoro nie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia??
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ja już transferami przestałem się podniecać. Tu Messi by przyszedł i grałby piach. 100%.

Komentarz

• Wszystko fajnie, ale nie ma jeszcze nowego trenera, a klub ściąga nowego zawodnika. Może robić by te wymiany jak już będzie trener, bo za chwile okaże się że ściągnięto zawodnika a trener nie widzi go w swojej koncepcji. No chyba że trener ma dostosować swój plan na zespół do piłkarzy których według swojego uznania ściągnie Kepcija. Jeśli miało by tak być, znaczy się że będzie trener marionetka, który będzie trenował tych co dostanie, a nie tych których potrzebuje do swojej wizji.

Komentarz

• Problemem zespołu na razie nie jest forma piłkarzy, myślę. Tylko brak trenera. Czy to możliwe, żeby nowe nabytki które dobrze albo bardzo dobrze grały w poprzednim sezonie (Wieteska, Kante, Carlitos), żeby oni wszyscy nagle stracili formę i grali piach? Czy możliwe żeby drużyna która mimo wszystko wygrała MP i PP nagle przegrywała z Luksemburgiem? Po prostu nie mamy trenera a że piłka to gra zespołowa, nie ma wyników bo ci ludzie zupełnie nie wiedzą jak grać (choć z Dudelange to nawet bez trenera powinni wygrać). Ściągnięcie trenera (w pełnym znaczeniu tego słowa) to będzie najważniejszy ruch Mioduskiego od miesięcy. Jeśli trener będzie normalny, uważam, że Carlitos i Kante odpalą jak Niko i bardziej niż Prijo. Być może już po odpadnięciu z Europy ale o ile dostaniemy dobrego trenera, to jeszcze z tej drużyny będziemy się cieszyć (no, chyba że odpadniemy z LE i nagle Miodek uzna że trzeba Carlitosa i Kante sprzedać...). Przydałoby się jeszcze dużo jakości w obronie, ale poza tym to, na razie nie ma co wydawać kasy na kolejne transfery siedzące później na ławce, tylko zainwestować w trenera. I to szybko, bo najpierw Luksemburg a potem Cluj to idealne losowanie aby dostać się do LE. Dobrze gdyby na Cluj już trochę ta Legia była poskładana, o ile grajki poradzą sobie na gorącym terenie w stolicy Luksemburga.

Komentarz

• Transfer Stolarskiego na plus (chociaż również wolałbym Czerwińskiego), ale co do oddania Michalaka mam duże wątpliwości.

Wartość Stolarskiego to ok. 500 tys euro. Czyli Michalaka oddajemy również za taką kwotę.
              Kto obecnie jest bardziej Legii przydatny? Stolarski bez dwóch zdań.
              Na kim w przyszłości będzie można lepiej zarobić? Raczej na Michalaku.

Dlaczego? Dlatego, że Stolarski na prawej obronie ma olbrzymią konkurencję do walki o szeroką kadrę reprezentacji. Natomiast Michalak na skrzydle już niekoniecznie. Dodatkowo selekcjonerem został Brzęczek, który go doskonale zna i można być pewnym iż da mu szansę. A wiemy, że 2-3 dobre mecze w kadrze mogą spowodować iż Konrad za roku odejdzie z Lechii za 3-4 mln euro.

Obyśmy tego nie żałowali za rok. Lepsza opcja byłaby z płatnością za Stolarskiego i rocznym wypożyczeniem bez opcji wykupu. No ale kasy nie ma ...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                Transfer Stolarskiego na plus (chociaż również wolałbym Czerwińskiego), ale co do oddania Michalaka mam duże wątpliwości.

Wartość Stolarskiego to ok. 500 tys euro. Czyli Michalaka oddajemy również za taką kwotę.
                Kto obecnie jest bardziej Legii przydatny? Stolarski bez dwóch zdań.
                Na kim w przyszłości będzie można lepiej zarobić? Raczej na Michalaku.

Dlaczego? Dlatego, że Stolarski na prawej obronie ma olbrzymią konkurencję do walki o szeroką kadrę reprezentacji. Natomiast Michalak na skrzydle już niekoniecznie. Dodatkowo selekcjonerem został Brzęczek, który go doskonale zna i można być pewnym iż da mu szansę. A wiemy, że 2-3 dobre mecze w kadrze mogą spowodować iż Konrad za roku odejdzie z Lechii za 3-4 mln euro.

Obyśmy tego nie żałowali za rok. Lepsza opcja byłaby z płatnością za Stolarskiego i rocznym wypożyczeniem bez opcji wykupu. No ale kasy nie ma ...
                A jaki w tym interes mialaby Lechia? bo chyba nie myslisz ze pusciliby goscia za te 500 tys...

Komentarz

• Ciężko w tym znaleźć jakąś logikę. Lechia oddaje podstawowego prawego obrońcę a bierze szóstego skrzydłowego.
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Tak po prawdzie to chyba łatwiej będzie później sprzedać Stolarskiego za niezłe pieniądze, niż Michalaka.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• To w Krakowie będzie kolejny ból dupy, bo ten zawodnik wywodzi się z Wisły. Już kiedyś miał do nas przejść, ale wybrał zgodowicza Lechię, bo wiedział że wtedy będzie miał spokój od społeczności z Reymonta.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Oglądał ktoś tego Stolarskiego w co najmniej kilku meczach? on warty uwagi jest?
                        Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
                          Oglądał ktoś tego Stolarskiego w co najmniej kilku meczach? on warty uwagi jest?
                          Tak, jest.

Dla nas bdb wymiana. Dziwię się Lechii - no chyba że jeszcze coś dopłacamy?
                          Bo Michalak to taki Wróblewski bis - gaz, klapki na oczach i nic ponadto.

Komentarz

• Tylko, że patrząc na szczęście Loczka, to Michalak wystrzali i odejdzie za 20 milionów euro do menczesteru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                              Tylko, że patrząc na szczęście Loczka, to Michalak wystrzali i odejdzie za 20 milionów euro do menczesteru.
                              bez przesady, skończy się tym że w meczu z Lechią strzeli nam bramkę

mimo wszystko, skoro ma się znowu tułać po wypożyczeniach, to lepszy ten cały Stolarski

Komentarz

• Ogólnie gramy bez skrzydłowego a taki "talent" jak Michalak jeżeli mierzy wysoko powinien bez rywalizacji zająć miejsce na skrzydle.
                                Jak zawsze rzeczywistość weryfikuje - presja ? Nie wiem po ostatnich blamażach rzy.ać mi się chce i robić dziwne nadzieje że to wymiatacz będzie.

Komentarz

Pracuję...
                                X