Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nasza polityka transferowa uległa nieco poprawie. Oby tylko nowy trener w niej nie namieszał za bardzo.
    Swoją drogą to przyjdzie taki Nawałka i z miejsca da plac Jędzy, Pazdkowi i Mące ? Raczej nie, ale ich notowania będą stały wysoko.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Nasza polityka transferowa uległa nieco poprawie. Oby tylko nowy trener w niej nie namieszał za bardzo.
      Swoją drogą to przyjdzie taki Nawałka i z miejsca da plac Jędzy, Pazdkowi i Mące ? Raczej nie, ale ich notowania będą stały wysoko.
      No to trzeba opylić potencjalnych "pupilków" jak najszybciej

Ja się nie dziwię promocji na Pazdka, ale z drugiej strony gdyby chciał zostać to bym mu dał małą podwyżkę, nie za dużą żeby we łbie się nie przewróciło. Niestety Pazdek na razie jest bez formy choć liczę na jej powrót.

Generalnie to Wieteska z Żyro powinni mieć plac, ile można czekać? A mają potencjał i są już lepsi od większości analogów w eklapie. Może by tak Rymaniaka ściągnąć za drobne do kompletu? Jeden z lepszych drwali w eklapie! Z takim ciężko "dyskutować" na boisku
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        No i mieliśmy skupić się głównie na Polakach. Na razie Kante i Carlitos a zaraz kolejny obcokrajowiec zamiast Pazdana. Zaraz opierdole piłkarzom trzeba będzie składać przez tłumaczy przysięgłych.
        Kante, Carlitos + powroty Wieteski, Michalaka, Hołowni, Nawotki, Żyro i Majeckiego. O tym zapomniałeś?

Chcemy stawiać na Polaków, a najlepiej młodych i swoich to w tym okienku oni dostają szansę zaistnieć w drużynie i zostać. A czy ją wykorzystają to już zależy od nich. Taki Michalak podobno podczas przygotowań najgorszy, z Koroną najgorszy. Nic na siłę, jak nie prezentuje odpowiedniego poziomu to niech idzie się ogrywać dalej. Jednak już taki Wieteska z Żyro się całkiem nieźle prezentują.
        Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ogólnie dobrzy Polacy, to ci, którzy do nas nie przyszli i nie przyjdą, a ci, którzy przyszli i przyjdą to szrot, nie nadający się do Legii. Na tyle pisania Kijka, już nie powinno być większych wątpliwości...
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ogólnie to wszyscy są dobrzy dopóki na boisko nie wybiegną w koszulce Legii.

A z tymi Polakami nie ma takiej tragedii. Malarz, Pazdan, Jędza, Mączyński, Kucharczyk + młodzi Szymański, Wieteska, Żyro, Szymański, Niezgoda, Michalak, Majecki.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Ogólnie dobrzy Polacy, to ci, którzy do nas nie przyszli i nie przyjdą, a ci, którzy przyszli i przyjdą to szrot, nie nadający się do Legii. Na tyle pisania Kijka, już nie powinno być większych wątpliwości...
              No tak... Bo ten „Kurzawa to za kogo”?
              A tak serio to mam nadzieje, ze ta druzyna w koncu odpali, bo na papierze ten sklad nie ma prawa grac tak nedznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                powroty Wieteski, Michalaka, Hołowni, Nawotki, Żyro i Majeckiego. O tym zapomniałeś?.
                Nie nie zapomniałem. Celowo ich nie wspomnialem bo żaden z nich nie jest i na razie nie będzie kluczową postacią a np. Michała to szybko życie zweryfikowało.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Nie nie zapomniałem. Celowo ich nie wspomnialem bo żaden z nich nie jest i na razie nie będzie kluczową postacią a np. Michała to szybko życie zweryfikowało.
                  A jaki Polak za którego nie trzeba płacić więcej niż 1.5 mln euro mógłby tu być kluczową postacią?

Komentarz

• Antaras, Kijek specjalizuje się w krytyce działań wszelkich Mioduskiego, nie udzielaniu konstruktywnych odpowiedzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      A jaki Polak za którego nie trzeba płacić więcej niż 1.5 mln euro mógłby tu być kluczową postacią?
                      A to już nie moja rola. Mamy szeroki pion sportowy i prezesa z "kompetencjami strategicznymi" to on jest ninja negocjacyjna.

Jak mnie Mioduch wyblaga i zapłaci to mu powiem a po jego stronie jest piłeczka godnych negocjacji Polaków młodych (a zapewne jak oglądasz ekstraklasę więcej niż tylko mecze Legii to doskonale znasz te nazwiska).

Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                      Antaras, Kijek specjalizuje się w krytyce działań wszelkich Mioduskiego, nie udzielaniu konstruktywnych odpowiedzi.
                      O jejku jejku.
                      Bo Ty mnie znasz i wiesz.
                      Więc w przeciwieństwie do Ciebie bylemtu zanim Mioduch chociażby pomyślał i będę dużo po Mioduchu.

#TeamVuko

Komentarz

• Niech Piekario ogarnia Runje.

Komentarz

O jejku jejku.
                          Bo Ty mnie znasz i wiesz.
                          Więc w przeciwieństwie do Ciebie bylemtu zanim Mioduch chociażby pomyślał i będę dużo po Mioduchu.
                          Byłeś gdzie ? To że zarejestrowałem się w 2016 nie znaczy że interesuje się Legią od 2016, a jeśli to jest dla Ciebie wyznacznik to gratulacje. Masz rację nie znam cię jako człowieka, znam cię jako forumowicza z twoich wpisów i tyle. Mi to wystarcza aby wiedzieć w czy się specjalizujesz na forum od czasu gdy Mioduski usunął Leśnodorskiego. Nie należę do obozu Lesnego lub Miodka, gdyz każdy z nich i ci co przyjdą po nich będą budować potęgę Legii, wychodzę z założenia że Mioduski nie jest wrogiem Legii, facet nie ma czucia sportu prawdopodobnie jak Leśnodorski i nie ma żyłki hazardzisty. Lecz głupi nie jest, popełnia błędy jak każdy kto coś robi, nałatwiej siedzieć i klepać teksty jak ta wyżej do Antarasa: "Jak mnie Mioduch wyblaga i zapłaci..."
                          Wniosek jest prosty nawet jakby zapłacił i wybłagał to nic nie poradzisz bo nie wiesz, potrafisz tylko krytykować i tyle.
                          Pozdrawiam.
                          Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Buehheheheehe

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Niech Piekario ogarnia Runje.
                              Tymbardziej że Chorwat przebiera nóżkami aby uciec z Białegostoku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                                Tymbardziej że Chorwat przebiera nóżkami aby uciec z Białegostoku.
                                Mimo,że dobry grajek to obcokrajowiec. Zawsze lepiej ,,kupić" Augustyna,Kopacza czy Rymianiaka
                                (L)egionowo

Komentarz

Pracuję...
                                X