Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
    Gra jakby nie chciał
    Za mocne słowo. Lebiega sezonu. Od 1,5 roku spina się tylko w reprze.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
      (...) Dlatego proponowałbym już zakończyć akcję "wypychanie Jędzy", zaakceptowanie że zostanie z nami i sprawienie, że będzie się tu czuł potrzebny i wróci do swojej dobrej formy, bo to będzie najkorzystniejsze dla drużyny.
      Przepraszam że zapytam, a w jaki niby sposób ?
      Czy to jest poradnia zdrowia psychicznego dla wypalonych zawodowo kopaczy, czy jednak Klub, w którym całkiem godziwie płacą, za nie do końca adekwatną do zarobków pracę na boisku ?

Komentarz

• A tu spec z TT od ligi Chorwackiej:

Piotr Mogielski
        ‏@_mogiel_
        Obserwowany Obserwujesz @_mogiel_
        Więcej
        Steliano Filip ciekawy grajek. W Hajduku głównie nie przebił się z powodu słabszej gry w defensywie, gdzie tam przy tylko jednym poważnym obrońcy trzeba jednak dobrze bronić. W ofensywie trochę kopia Vesovicia, szybki z dobrym dośrodkowaniem i strzałem, imo idealny na wahadło.

Komentarz

• Ja tam go rok w rok w każdym FMie ściągałem więc akceptuję

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            Ja tam go rok w rok w każdym FMie ściągałem więc akceptuję
            I to jest argument. Bierzmy go!
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
              Ale chyba nie tylko za ulozenie nogi gral wszystko w Gorniku i dostal powolanie do repy? Poza tym pytalem na jakiej podstawie wytykasz mu brak wytzrymalosci - podaj jeden sensowny argument. W dodatku ciagle slysze od tym wahadle - nie wiadomo jak bedxie grala druzyna i jakie beda funkcje na skrzydlach, zaryzykowalbym ze gorszy od Hlouska nie bedzie, a z pewnoscia dokladniej wrzuci.
              Ja piszę o jego wyjeździe do Serie A, a nie graniu w Legii. U nas przy starym 4-2-3-1 spokojnie mógłby grać.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
                Przepraszam że zapytam, a w jaki niby sposób ?
                Czy to jest poradnia zdrowia psychicznego dla wypalonych zawodowo kopaczy, czy jednak Klub, w którym całkiem godziwie płacą, za nie do końca adekwatną do zarobków pracę na boisku ?
                ale jest gościem stąd. Też mnie wkurwia jego gra, ale skoro chce zostać, to przestańmy na każdym kroku go wypychać z klubu, bo to mu na pewno nie pomoże w powrocie do formy.
                Marcino napisał, że może zmobilizuje go do wyjazdu posiedzenie na ławce w Legii, tylko ja się pytam jakim ch*jem?
                Skoro gość w doskonale znanym miejscu sobie, gdzie wszystkich zna, gra słabo i może będzie grzał ławę, to ma iść do nowego miejsca, gdzie dojdzie czynnik aklimatyzacyjny i tam ma nagle doznać oświecenia i stać się ostoją obrony?
                Gość ma już swoje lata, grał zagranicą, swoje zarobił, teraz ma tu swoje biznesy i w dodatku albo już mu się urodziło albo urodzi na dniach dziecko.. I się kurła dziwicie, że gość nie jest skory teraz na wojaże zagraniczne.
                Nie ma świętych krów, jak ktoś coś odpierdala to czeka go kara, ale czy słyszeliście, żeby Jędza coś źle robił? Nie przykładał się do treningów? Jego jedynym punktem aktu oskarżenia jest słaba forma. Uj wie co za tym leży. Czy rzeczywiście mu się nie chce? I Co to znaczy "nie chce się"? Przecież i tak trenuje, gra mecze. Nie chce mu się, więc się daje ogrywać jak dziecko, żeby słyszeć potem kurwienie na swoje nazwisko? Dziwne hobby.
                więc zamiast pierdolić jaki to on zły (kibice i zarząd) i próbować wytransferować (zarząd) to lepiej zaakceptować tą sytuację, poklepać po plecach, przybić piąteczkę, życzyć zdrowego dziecka i powrotu do formy. Cała filozofia.
                Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jędza ma jeden prosty sposób, żeby zakończyć gadki o jego pensjach i wypychaniach go. Niech się weźmie za robotę i zacznie grać, a nie być wieczną lebiegą prawie każdego meczu.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Nie ukrywam, że ja na to liczę. Gra w trójce obrońców, gdzie będzie pozbawiony zadań ofensywnych i będzie mógł skupić się na tym, w czym jest najlepszy - czyli twarda gra w obronie, pojedynki na ziemi i w powietrzu, niewątpliwie może w tym pomóc.

Komentarz

• A może jakąś delegację z kwiatami wysłać do Artura, żeby przeprosić za tego "lebiegę sezonu". No bo jak ma mu się chcieć dobrze grać, skoro na forum tak go traktują...

Z twardej gry to pozostały mu chwyty poniżej pasa, które bardziej żenują i którymi ryzykuje że będziemy grać w 10.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No niestety. Leśnodroski dał kontrakt życia wcale nie najlepszemu obrońcy w lidze i musimy to piwo wypić. Udało się z Chukwu, nie wychodzi z Jędrzejczykiem. Na renegocjacje umowy też pewnie nie ma szans, bo kto by się zgodził, żeby zredukować sobie takie zarobki. Najzabawniejsze jest to, że Carlitos, który wciąga tę ligę nosem zarobi 600 tysięcy Euro za rok, a taki Jędrza, który może nawet nie mieć miejsca w pierwszym składzie, skasuje 800 k.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        A może jakąś delegację z kwiatami wysłać do Artura, żeby przeprosić za tego "lebiegę sezonu". No bo jak ma mu się chcieć dobrze grać, skoro na forum tak go traktują...
                        Plus koniecznie jakaś laurka dla Nagy'a, który chodzi wyraźnie przygaszony.
                        Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                          ale jest gościem stąd. Też mnie wkurwia jego gra, ale skoro chce zostać, to przestańmy na każdym kroku go wypychać z klubu, bo to mu na pewno nie pomoże w powrocie do formy.
                          Marcino napisał, że może zmobilizuje go do wyjazdu posiedzenie na ławce w Legii, tylko ja się pytam jakim ch*jem?
                          Skoro gość w doskonale znanym miejscu sobie, gdzie wszystkich zna, gra słabo i może będzie grzał ławę, to ma iść do nowego miejsca, gdzie dojdzie czynnik aklimatyzacyjny i tam ma nagle doznać oświecenia i stać się ostoją obrony?
                          Gość ma już swoje lata, grał zagranicą, swoje zarobił, teraz ma tu swoje biznesy i w dodatku albo już mu się urodziło albo urodzi na dniach dziecko.. I się kurła dziwicie, że gość nie jest skory teraz na wojaże zagraniczne.
                          Nie ma świętych krów, jak ktoś coś odpierdala to czeka go kara, ale czy słyszeliście, żeby Jędza coś źle robił? Nie przykładał się do treningów? Jego jedynym punktem aktu oskarżenia jest słaba forma. Uj wie co za tym leży. Czy rzeczywiście mu się nie chce? I Co to znaczy "nie chce się"? Przecież i tak trenuje, gra mecze. Nie chce mu się, więc się daje ogrywać jak dziecko, żeby słyszeć potem kurwienie na swoje nazwisko? Dziwne hobby.
                          więc zamiast pierdolić jaki to on zły (kibice i zarząd) i próbować wytransferować (zarząd) to lepiej zaakceptować tą sytuację, poklepać po plecach, przybić piąteczkę, życzyć zdrowego dziecka i powrotu do formy. Cała filozofia.
                          Hehehe.

Równie dobrze to Artur może pójść na rękę Legii i renegocjować umowę na 450-500 tysięcy euro w "zamian" za spokój w interesach i życiu rodzinnym, bo wiem że taka inicjatywa ze strony klubu była
                          #teamMioduski

Komentarz

• https://twitter.com/carlitoslopez4/s...40123920388096
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                              Hehehe.

Równie dobrze to Artur może pójść na rękę Legii i renegocjować umowę na 450-500 tysięcy euro w "zamian" za spokój w interesach i życiu rodzinnym, bo wiem że taka inicjatywa ze strony klubu była
                              to jeżeli masz takie info to wal, bo ja nie słyszałem dotychczas żadnych narzekań na Jędzę poza boiskiem.

pisać taki liścik pożegnalny i z małej litery klub..? niezbyt rozsądnie

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                                A może jakąś delegację z kwiatami wysłać do Artura, żeby przeprosić za tego "lebiegę sezonu". No bo jak ma mu się chcieć dobrze grać, skoro na forum tak go traktują...
                                Ja proponowałem nagradzać szczapą drewna... to prawie jak kwiatek
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X