Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Ciekawe skąd finansowanie tego transferu? Jakiś zamknięty fundusz?
    Żaden fundusz PE nie sfinansuje Ci zakupu takiego piłkarza. Miodek łebski gość, za rok wchodzi nowe rozdanie z praw telewizyjnych za około 300 mln złotych, więc tort do podziału zwiększy się dwukrotnie. Dodatkowo, liczy na kasę z dostania się do LM/LE. W ostateczności, sprzeda kogoś z tercetu Niezgoda/Szymański/Wieteska.

A pewnie prawda leży jeszcze gdzieś indziej, po prostu w tym momencie przyjmijmy założenie, że nas stać.
    Ostatnio edytowany przez michal_kowalik19; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://legia.com/aktualnosci/carlito...arszawie-59130

Komentarz

• Zamieszczone przez michal_kowalik19 Zobacz posta
        Żaden fundusz PE nie sfinansuje Ci zakupu takiego piłkarza. Miodek łebski gość, za rok wchodzi nowe rozdanie z praw telewizyjnych za około 300 mln złotych, więc tort do podziału zwiększy się dwukrotnie. Dodatkowo, liczy na kasę z dostania się do LM/LE. W ostateczności, sprzeda kogoś z tercetu Niezgoda/Szymański/Wieteska.

A pewnie prawda leży jeszcze gdzieś indziej, po prostu w tym momencie przyjmijmy założenie, że nas stać.
        Na ten moment płaci 500 tys euro, a więc chyba na tyle to Legię stać. A jak trzeba będzie dopłacić to w momencie jak wejdziemy do fazy europejskich pucharów, a więc tym bardziej będzie nas stać.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
          Na ten moment płaci 500 tys euro, a więc chyba na tyle to Legię stać.
          Czyli dokładnie tyle, ile Legia dostanie od FIFA za udział Pazdana i Jedzy w MŚ

Komentarz

• Zamieszczone przez głos z trybun
            Dlaczego zdjęcie ścięte w jakiej sytuacji zrobione? Jaki sens wstawiać to?

Bo ja wiem jak wygląda całe zdjęcie, wiem też że koleś poprosił go żeby tak zrobił pokazał jak i Carlitos nawet nie wiedział dlaczego. Ale kibice Wisły mają heheszki. A ty chodzisz i powtarzasz.

Komentarz

• Zamieszczone przez głos z trybun
              @FlashGordon

Dobrze, że teraz wie jak pokazywać...

Kiedyś też wiedział.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Cieszy mnie, że właściciel/Prezes zaczyna się uczyć, co to jest Legia Warszawa! Wypali czy nie, sznyt też jest ważny...

Komentarz

• Jako że potwierdzone można napisać: Brawo Mioduch! I inne ludziska w kołnierzykach maczający w tym palce (a może i gardło? ) Ludzie z Was będą.
                  A jak mi zakontraktujecie Kurzawę to stawiam flakon jakiś na łeb. Gra warta świeczki - rozważcie

Carlitos - król strzelców poprzedniego. sprawdzony w ekstraklapie, a nie jakiś kot w worku jak Czukwu czy wynalazek Necid.
                  Lepszego napadziora za ten hajs nie mogli sprowadzić. 28 lat? Jeszcze 6 może spokojnie pograć na wysokim poziomie, ktoś tam się dojebał o wiek i dodał mu rok.
                  Hajs na niego pokryje się zapewne z hajsem za udział Pazdana i Jędzy na MŚ, więc nie ma co srać żarem, że wydaliśmy hajs.
                  Kante - Niezgoda - Carlitos i zamiatamy buraczaną ligę do 31. kolejki
                  Do grupy LE powinno styknąć. Tylko niech jakiegoś dzika na LO wezmą to wtedy spokojna rozczochrana.
                  Mamy 3 rodzaje rozgrywek, to bogactwa nie będzie za dużego.

Filmik "z Kilera" miodzio na serduchu

Jak zagra drugi taki sezon to za rok pójdzie za 5x tyle.

Gul w Poznaniu niesamowity musi być. I bardzo kurva dobrze. Jeszcze niech tego Portugalczyka im zaperdolą. Tak dla zasady

Bienvenido a Varsovia Carlos!

Liczymy na 20+ w tym sezonie, przy 30 będziesz kot nad kotami.
                  q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                    Jako że potwierdzone można napisać: Brawo Mioduch! I inne ludziska w kołnierzykach maczający w tym palce (a może i gardło? ) Ludzie z Was będą.
                    A jak mi zakontraktujecie Kurzawę to stawiam flakon jakiś na łeb. Gra warta świeczki - rozważcie

Carlitos - król strzelców poprzedniego. sprawdzony w ekstraklapie, a nie jakiś kot w worku jak Czukwu czy wynalazek Necid.
                    Lepszego napadziora za ten hajs nie mogli sprowadzić. 28 lat? Jeszcze 6 może spokojnie pograć na wysokim poziomie, ktoś tam się dojebał o wiek i dodał mu rok.
                    Hajs na niego pokryje się zapewne z hajsem za udział Pazdana i Jędzy na MŚ, więc nie ma co srać żarem, że wydaliśmy hajs.
                    Kante - Niezgoda - Carlitos i zamiatamy buraczaną ligę do 31. kolejki
                    Do grupy LE powinno styknąć. Tylko niech jakiegoś dzika na LO wezmą to wtedy spokojna rozczochrana.
                    Mamy 3 rodzaje rozgrywek, to bogactwa nie będzie za dużego.

Filmik "z Kilera" miodzio na serduchu

Jak zagra drugi taki sezon to za rok pójdzie za 5x tyle.

Gul w Poznaniu niesamowity musi być. I bardzo kurva dobrze. Jeszcze niech tego Portugalczyka im zaperdolą. Tak dla zasady

Bienvenido a Varsovia Carlos!

Liczymy na 20+ w tym sezonie, przy 30 będziesz kot nad kotami.
                    W punkt

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      ...
                      Mam mieszane odczucia, ale chyba chyba brać pod warunkiem rozsądnego i niedożywotniego kontraktu, czyli rok, max dwa, z automagicznym przedłużeniem.
                      Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                      No musiałby być mocno magiczny, żeby się na coś takiego zgodził.
                      Czyżby był jednak aż tak bardzo magiczny?
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Dobra, Carlitos na ogromny plus, ale jeszcze trzeba Kurzawę sprowadzić, by liczba kadrowiczów się zgadzała na wypadek odejścia któregoś z obecnych.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                          Dobra, Carlitos na ogromny plus, ale jeszcze trzeba Kurzawę sprowadzić, by liczba kadrowiczów się zgadzała na wypadek odejścia któregoś z obecnych.
                          Bez szans, serio. On ma już chyba nawet jakieś kwity w .it podpisane.
                          #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                            Dobra, Carlitos na ogromny plus, ale jeszcze trzeba Kurzawę sprowadzić, by liczba kadrowiczów się zgadzała na wypadek odejścia któregoś z obecnych.
                            Zmienia sie trener kadry.
                            Nie wiadomo, czy ci obecni dalej będą kadrowiczami. W przypadku Jędzy - wątpliwe.
                            Mączynski też był człowiekiem Nawałki i nie wiadomo, czy nadal będzie w kadrze.
                            Tym bardziej - jeśli liczymy na kadrowiczów z Legii, to taki Kurzawa by sie przydał.

Z drugiej strony - wobec mizerii na kadrowych skrzydłach* - kto wie, może Kuchy King zostanie kadrowiczem
                            A może Szymański lub Niezgoda, jeśli nadal będzie się rozwijał, jak do tej pory.

*nieuchronny koniec karery Błaszczykowskiego, Makuszewski szklany, Frankowski niepewny...
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                              Można się spodziewać jeszcze jakiegoś transferu w najbliższym czasie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                                powiem szczerze bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzi. Jak każdemu rodakowi życzę mu powodzenia, ale nie widzę go po prostu za granicą na pozycji skrzydłowego.. Nie wiem, może znajdą mu nowe miejsce na murawie i się okaże, że idealnie pasuje ze swoją świetnie ułożoną nogą, na skrzydle jednak bez szybkości, przebojowości, dynamiki to nie ma czego szukać. Dlatego też byłem/jestem jego wielkim przeciwnikiem w Legii, bo choćby miał dać 10 asyst w sezonie z SFG, to nie da nam tego czego oczekujemy od skrzydłowego.
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X