Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No wiesz, porównaj chociażby najlepszego piłkarza rok temu Vadisa, z najlepszym obecnie Carlitosem.

Dzięki super skautingowi wydaliśmy właśnie bańkę euro na 29letniego gracza. Nie wiem co się musi stać aby te pieniądze odzyskać....
    Dlatego ciekawią mnie posty zatroskanych ksiegowych na forum. Ciekawe czy cokolwiek mrukną czy klęcząco przed Mioduchem jak łączy nas piłka przed Bońkiem.

Owszem jesteśmy na kolanach jako liga natomiast nie robimy nic aby się podnieść. No ale ok, dzięki awaturniczej polityce transferowej Mioducha wzięliśmy Carlitosa. Napisałem spoko natomiast nie widzę powodów do internetowej erekcji jak zakochani w Mioduchu.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Panie...

Przecież jestem znany z obiektywizmu, co nie?
      Dobra dobra, pewnie nucisz sobie pod nosem "Choćby superpuchar zwyciężyła Arka, ja najbardziej lubię Mioduskiego Darka"
      Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
        Kijek co ty ćpiesz. Upadek ekstraklasy? Żeby upaść to najpierw trzeba być powyżej kolan, a nie wiem czy kiedykolwiek ekstraklasa była na takim poziomie. Przypomnę, że np. jeszcze 5 lat temu tytuł króla strzelców, napastnika i piłkarz sezonu zdobył.. Robert Demjan, więc chyba progres jest (VOO to był meteoryt, a Nikolic to chyba nie jakaś mega różnica w porównaniu do Carlitosa - skuteczniejszy, z lepszym instynktem, ale inne aspekty, głównie techniczne na korzyść Hiszpana)
        Typowe. Przed chwilą beczał, że Legia nie potrafiła utrzymać Vadisa, któremu proponowano ponad bańkę Euro rocznie, a teraz dziwnie zatroskany o finanse. XD Aha i jakby ten Vadis nie przychodził zapuszczony z brzuszkiem, a Guilherme to znali chyba tylko ci grający w Football Managera. Jaki to był płacz, że obaj odchodzą i Legia pozbywa się wszystkich kreatywnych zawodników, którzy przychodzili jako znaki zapytania, zaś teraz umniejsza piłkarzowi przez duże P, który tę ligę zamiótł.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Że doczekam momentu, aż Stanowiski pochwali Miodka [emoji106][emoji12] Co się porobiło...

Komentarz

• A za uja nie pochwali. Tan baran ma taki problem do aktualnego zarządu Legii że szybciej na zgryzotę padnie niż jedno słowo pochwał napisze. Zaraz coś znajdzie z czego będzie się nabijał, pisząc jakieś swoje dwuznaczne zdania i zacznie wszczynać kłótnie z użytkownikami co będą Legii bronić. Przecież to jest hipokryta pierdolony. Według niego, co puszczał już nie raz w eter, Legia nie ma kasy, Miodka nie stać na wykup Legii bo jest goły i wesoły, a taki Wandzel to go może w butach kupić. I każda zmiana jest zła, a kasy to mamy 0.1.
            Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
            Że doczekam momentu, aż Stanowiski pochwali Miodka [emoji106][emoji12]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Michał Knura

@knuram
              9 min.9 minut temu
              Z informacji, które otrzymałem teraz. Wisła otrzyma za Carlitosa 500-600 tysięcy euro. Piłkarz ma zarabiać 50 tysięcy euro na miesiąc. Badania zostały wykonane w klinice w Hiszpanii, dlatego Hiszpan wyjechał z Myślenic
              To już całkowicie po promocji go kupimy
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

No wiesz, porównaj chociażby najlepszego piłkarza rok temu Vadisa, z najlepszym obecnie Carlitosem.

Dzięki super skautingowi wydaliśmy właśnie bańkę euro na 29letniego gracza. Nie wiem co się musi stać aby te pieniądze odzyskać....
                .
                Np awansowac do LM?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• 500k â‚Ź dla Wisły i 50k â‚Ź miesięcznie dla Carlitosa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                    To już całkowicie po promocji go kupimy
                    Co Ty opowiadasz. Kumaty gość wyżej pisze przecież, że zapłacili bańkę Euro i to jeszcze za 29 letniego graja (rocznik 1990)... chyba, że to nie ten Carlitos.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
                      Panowie tylko bez kłótni, właśnie do nas przyszedł najlepszy napastnik ekstraklasy, to jest czas na lizanie się po fiutach, a nie darcie ryja.
                      Ehmmm.
                      Cóż - smacznego życzę
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Np awansowac do LM?
                        Tak np.

Tylko jak patrzę na tą drużynę vs. Ta która za Berga walczyła z Celticiem i ta z Magiera w LM to śmiech mnie ogarnia no ale ok, gramy o LM.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          Upadek Wisły - niewyobrażalny. Ojej
                          Ano.

I też mnie to cieszy. Wisła, obok oczywiście Ksp, a także Widzewa, Cracovii i Jagiellonii, jest na mojej wąskiej liście klubów, po których mogą zostać zgliszcza

Carlitos - no no, brawo Mioduch.

Transfer w stylu Bogusia

Mam tylko nadzieję, że została odrobiona lekcja i został przeanalizowany pod kątem szeroko rozumianego charakteru, czyt. czy poradzi sobie z presją, czy miasto go nie pochłonie i czy nie zacznie gwiazdoczyć (oczywiście tego wszystkiego w 100% nie można przewidzieć) - ale jeśli z jego psychiką wszystko ok, to jest to mega wzmocnienie jak na nasze warunki.

Komentarz

Tak np.

Tylko jak patrzę na tą drużynę vs. Ta która za Berga walczyła z Celticiem i ta z Magiera w LM to śmiech mnie ogarnia no ale ok, gramy o LM.
                            Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Tomasz Brzyski - Michał Żyro, Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović - Ondrej Duda

Mnie też.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dochodzą teraz głosy, że 500-600 to ma być pierwsza transza, a całość ok. 1.1 mln euro. Mam nadzieje, że jednak będzie bliżej tej drugiej kwoty, bo ta pierwsza to kompromitacja

https://twitter.com/knuram/status/1014537116452376577
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Nie wiem co się musi stać aby te pieniądze odzyskać...
                                W Poznaniu jest klub co to tylko patrzy, żeby dobrze sprzedać i to jest najważniejsze. My mamy wygrywać, a jak widać po ostatnich latach, to wygrywanie pozwala także zarabiać. Jak Carlitos pomoże wygrywać, to wpłynie to choćby na cenę Szymańskiego więc stratni nie będziemy. Jeśli kwoty podawane przez dziennikarza z Krakowa są prawdziwe to już w ogóle idiotyzmem byłoby go nie brać za takie pieniądze. Bo nie ma szans ściągnąć kogoś młodego, kto miał choćby zbliżone liczby za taką sumę. Jak się chłop potwierdzi u nas, że nie jest jednosezonowym meteorytem to za te 1,5 bańki euro za rok zawsze można go popchnąć i już wyjdziemy na zero.

Szacun dla Miodka za ten transfer, bo nie wierzyłem zupełnie, że się uda. Drugi szacun pójdzie jakby tak się pozbyć Jędrzejczyka i podpisać Czerwińskiego z Lubina.

Komentarz

Pracuję...
                                X