Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kostek75 Zobacz posta
    Skoro w rezerwach Łacha może cały czas grać Darek Dudka (ostatnio nawet przedłużył kontrakt) to byłby to niezły pomysł, żeby młodzi mieli się od kogo uczyć.
    Tylko, że Dudka to tam po to jest, żeby trenować z młodymi. A Eduardo czego ich nauczy? Jak symulować kontuzje i nie trenować?

Ciekawe czy temat Kapustki jeszcze aktualny. Czy po zakupie Carlitosa upada transfer Frankowskiego?
    Podobno nowy trener Leicester chce mu dać szansę na zgrupowaniu przed sezonem, a więc ewentualnie ruchy z nim to pod koniec sierpnia.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jak faktycznie Carlitos podpisze kontrakt, to klub powinien dostać czarny pas w poniżaniu 🤪🤪

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
        Przy obecny stanie posiadania najrozsądniej wydaje się grać 4-2-3-1, ze zmianą na 3-5-2, tylko przy tej drugiej opcji nie widzę pozycji dla Michalaka (ponoć sprawdzają go na wahadle) i trzeba byłoby dokupić kogoś do rywalizacji z Hlouskiem.

W systemie 4231 na 10 to będzie grać Szymi albo Rado a nie żaden Hama/Pasquato

A co do naszego bogactwa w ataku przy przyjściu Carlitosa to przypominam, że Niezgoda wróci raczej na wrzesień a Kulenovic to niewiadoma. Na dwie pierwsze rundy Kante wystarczy ale na te najważniejsze mecze Carlitos będzie jak znalazl
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          W systemie 4231 na 10 to będzie grać Szymi albo Rado a nie żaden Hama/Pasquato
          Heh tak rozpisałem, żeby ich wszystkich upchnąć. Fin był ważną postacią w poprzednim sezonie, a Pasquato też swoje dorzucił. Radović ma zaległości, jest już wiekowy i nie będzie raczej brany pod uwagę pod kątem pierwszej jedenastki. Na pewno nie w pierwszych meczach.

W takiej konfiguracji skrzydła mogliby obstawić Kucharczyk, Michalak, Carlitos i Vesović. Też fajnie.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Heh tak rozpisałem, żeby ich wszystkich upchnąć. Fin był ważną postacią w poprzednim sezonie, a Pasquato też swoje dorzucił. Radović ma zaległości, jest już wiekowy i nie będzie raczej brany pod uwagę pod kątem pierwszej jedenastki. Na pewno nie w pierwszych meczach.

W takiej konfiguracji skrzydła mogliby obstawić Kucharczyk, Michalak, Carlitos i Vesović. Też fajnie.
            Zaległości? N moje oko to wręcz przeciwnie, wygląda bardzo dobrze i raczej się wystawi w pierwszej jedynastce
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Zaległości? N moje oko to wręcz przeciwnie, wygląda bardzo dobrze i raczej się wystawi w pierwszej jedynastce
              Źle doczytałem.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Podoba mi się ten tag #AwaturniczaPolitykaTransferowa
                Lord Koks
                ‏@LordKoks
                Obserwowany Obserwujesz @LordKoks
                Więcej
                Dziś na prezentacji drużyny @LegiaWarszawa zostanie przedstawiony nowy zawodnik @carlitoslopez4 ïż½ïż½#AwaturniczaPolitykaTransferowa
                E: Stano

Krzysztof Stanowski
                ‏@K_Stanowski
                Obserwowany Obserwujesz @K_Stanowski
                Więcej
                Carlitos dzisiaj powinien przylecieć z Hiszpanii do Warszawy. Co oznacza, że jutro powinien przejść badania medyczne w Legii.
                E2: Stano sam ze sobą się nie zgadza
                Krzysztof Stanowski
                ‏@K_Stanowski
                Obserwowany Obserwujesz @K_Stanowski
                Więcej Krzysztof Stanowski podał/a dalej Krzysztof Stanowski
                W zasadzie to już przyleciał. Może się wyrobią ze wszystkim do prezentacji drużyny. Wydaje mi się to jeden z najważniejszych transferów w polskiej lidze w ostatnich latach.
                Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                  Podoba mi się ten tag #AwaturniczaPolitykaTransferowa

E: Stano

E2: Stano sam ze sobą się nie zgadza
                  Bo Stano może myślał, że będzie leciał z Madrytu i będzie wieczorem, a tutaj przyleciał jednak LO438 z Barcelony. Właśnie na Niego z Darkiem czekamy
                  #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                    Bo Stano może myślał, że będzie leciał z Madrytu i będzie wieczorem, a tutaj przyleciał jednak LO438 z Barcelony. A Carlitos już jest, bo właśnie na Niego z Darkiem czekamy
                    jakieś zdjęcie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      jakieś zdjęcie?
                      #teamMioduski

Komentarz

Stary, jaki ból dupy? Przecież Oni zdążyli to już przekuć w sukces.
                        Ale tylko na ichniejszym forum, które rządzi się swoimi prawami i ludzie zastanawiają się 5razy zanim coś napiszą i w końcu nie piszą nic co będzie niepopularne i niepoprawne . Natomiast na twitterze to już inna bajka, tam się nie pierdylą i nie boją się wyrażać swojego zdania i można zauważyć nie tyle co "ból dupy" a niedosyt, porażkę, kolejny prztyczek od Legii, bezsilność, zazdrość i ogólne wkuurwienie na "rutków" itd itd.

Komentarz

Bo Stano może myślał, że będzie leciał z Madrytu i będzie wieczorem, a tutaj przyleciał jednak LO438 z Barcelony. Właśnie na Niego z Darkiem czekamy
                          To mu przekaż
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• edit: dałem się podpuścić.
                            Ostatnio edytowany przez Marymoncki Dżon; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Słaba przeróbka.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• brawo Panie Miodku!

Jeszcze Kurzawa, Frankowski i solidny LO i będziemy polskim Bayernem

Komentarz

Pracuję...
                                X