Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Tak to kurfa "przydupas Mioduskiego", a teraz się o przecieki pyta
    czy jedno z drugim się wyklucza? wręcz bym powiedział, że to naturalne, że to pytanie do Ciebie

szkoda Nodzia, niestety wydaje mi się, że jeżeli to pół roku na Węgrzech, w doskonale znanym środowisku mu nie pomogło (chociaż może właśnie powinni go wysłać w jakieś nieznane..?), to nic już z gościa nie będzie.. Przepadł, zablokował się na amen, uj wie co, ale chyba powoli można go na straty spisywać.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Stary, jaki ból dupy? Przecież Oni zdążyli to już przekuć w sukces.
      W Krakowskim internecie natomiast, ku mojemu zdziwieniu, pomijając bóldupne komentarze typu "jak go zarząd odda Legii to przestaję kibicować Wiśle", "Je***y najemnik, niewdzięcznik, pijak i złodziej", część opinii jest zadziwiająco rozsądna. Są świadomi, że klub jest w takim miejscu, że strata Carlitosa to dla nich w tym momencie najmniejszy kłopot i cieszą się, że można jakąś kasę wyciągnąć, nawet kosztem wzmocnienia naszego Klubu. Ale najbardziej zaskoczyły mnie zdania, że to nawet lepiej, że Carlitos przyjdzie do Legii, a nie Lecha, bo Wisła w tym momencie i tak nie ma co równać do Legii. Znacznie bliżej im do rywalizacji z Lechem, więc w zasadzie to lepiej, że nie wzmacniają bezpośredniego rywala, który jest realnie w ich zasięgu
      Brawo Kraków, w końcu przemówił zdrowy rozsądek
      | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Krzysztof Srogosz pisał w maju, że Kapustka przychodzi.
        Nie jest powiedziane, że tak się nie stanie
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Stary, jaki ból dupy? Przecież Oni zdążyli to już przekuć w sukces.
          W czwartek czytałem na twitterze, że w poniedziałek "w Warszawie spadaną kapcie" i, że transferowy hit. Widziałem konto jakiegoś dzieciaka, który był tym nieprawdopodobnie podjarany, a jak w piątek okazało się, że chodzi o Carlitosa to prawie wybuchł ze szczęścia. Jak on się musi teraz czuć?

Nie ma co przesądzać, bo Hiszpan nie przez przypadek przedłuża wszystko, czekając na lepsze oferty. Przyjdzie to super, nie przyjdzie to Kulenovic dostanie szanse. Wiem, że grał tylko w sparingach, ale wygląda dobrze i jak dostanie szanse to jest w stanie w tej lidze pokazać bardzo dużo (zwłaszcza gdyby jeszcze trochę przypakował). Jedyny problem to jego kontrakt, który wygasa za rok.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
            Przyjdzie to super, nie przyjdzie to Kulenovic dostanie szanse. Wiem, że grał tylko w sparingach, ale wygląda dobrze i jak dostanie szanse to jest w stanie w tej lidze pokazać bardzo dużo (zwłaszcza gdyby jeszcze trochę przypakował).
            O to to. Bardzo bym chciał zobaczyć Kulenovicia w Ekstraklasie. Sądzę, że mógłby narobić sporo zamieszania. Ma zmysł i potrafi uderzać z wielu pozycji. Jeśli go za szybko nie puścimy, powinien być z niego dobry pożytek.
            | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Gramy na trzech frontach, potrzeba zarówno jakości w podstawie, na ławie i na wyciągnięcie ręki.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                Gramy na trzech frontach, potrzeba zarówno jakości w podstawie, na ławie i na wyciągnięcie ręki.
                Dokładnie. Jak się nie skompromitujemy w pucharach, to będzie szansa żeby pokazało się wielu grajków. O to bym się nie martwił.

Komentarz

• Po przyjściu Carlitosa zostałoby do obsadzenie jeszcze miejsce na lewym wahadle/obronie i to do pierwszego składu. Bo mam wrażenie, że Hlousek cofa się w rozwoju, jest totalnie surowy i przewidywalny. Do tego jakby udało się pogonić Jędrzejczyka (oby) to ktoś na jego miejsce i kadra gotowa

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                    Po przyjściu Carlitosa zostałoby do obsadzenie jeszcze miejsce na lewym wahadle/obronie i to do pierwszego składu. Bo mam wrażenie, że Hlousek cofa się w rozwoju, jest totalnie surowy i przewidywalny. Do tego jakby udało się pogonić Jędrzejczyka (oby) to ktoś na jego miejsce i kadra gotowa
                    Dokładnie, tak samo myślę. Oczywiście pod warunkiem, że nikt nie odejdzie, ale na to się nie zanosi.
                    na lewe wahadło/LO ściągnąć naprawdę jakiegoś mocnego zawodnika, gwaranta tych 5 asyst w sezonie i można kończyć offseason i wkomponowywać nowe nabytki.
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Mateusz Miga @MateuszMiga
                      28 min.28 minut temu
                      Carlitos wybrał @LegiaWarszawa. Tu chyba już nic się nie może wysypać.

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                        Po przyjściu Carlitosa zostałoby do obsadzenie jeszcze miejsce na lewym wahadle/obronie i to do pierwszego składu. Bo mam wrażenie, że Hlousek cofa się w rozwoju, jest totalnie surowy i przewidywalny. Do tego jakby udało się pogonić Jędrzejczyka (oby) to ktoś na jego miejsce i kadra gotowa
                        Hlousek, żeby dobrze grać to musi być w dobrej formie fizycznej. Zimą zaczął od kontuzji nogi w pierwszym sparingu, a jeszcze miał operowanego palca gdzie dopiero na start rundy normalnie mógł funkcjonować. Do tego przez te lata go trochę zajechaliśmy nie mając alternatyw.

Nagy podobno ma iść na wypożyczenie z opcją pierwokupu.
                        Nawotka, Żyro, Hołownia, Berto, Praszelik pewnie też na wypożyczenia.
                        Wieteska, Michalak i Kulenović pewnie dostaną szansę.
                        Majecki skoro ma zaczynać od roli 3 bramkarza to nie wiem czy większym pożytkiem nie byłoby dla niego kolejne wypożyczenie i rozegranie pełnego sezonu w seniorskiej piłce. Za rok skończy się kontrakt Cierzniakowi, Malarz będzie rok starszy i zacznie z dużo lepszej pozycji startowej.

Klaf mówił, że chce mieć 25 piłkarzy (nie licząc bramkarzy) w kadrze na ten sezon.
                        Jędza, Vesović, Pazdan, Remy, Wieteska, Astiz, Hlousek, Iloski
                        Michalak, Kucharczyk, Cafu, Antolić, Philipps, Mączyński, Szymański, Rado, Hama, Pasquato
                        Carlitos, Eduardo, Kulenović, Kante, Niezgoda

Akurat powinno zostać miejsce na wzmocnienie tej lewej strony.

I wbrew temu co tutaj się pisało to naprawdę mamy mocną kadrę, może nie ma wielkich indywidualności, ale z tej ławki jest komu wejść i powalczyć o skład.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jeśli Carlitos faktycznie do nas trafi to robi się ciekawa sytuacja w ataku. Poza nim mielibyśmy jeszcze świeżo kupionego Kante, Niezgodę po niezłym sezonie oraz młodego Kulenovića. Eduardo można już spisać na straty - pół roku kontraktu, a przedsezonowych doniesień z Warki można wyczytać, że prezentował się dużo słabiej nawet od młodego Chorwata. Teraz pytanie, jakim systemem byśmy grali, bo przy jednym napastniku tych 3 rezerwowych to trochę słabo, ale już w ustawieniu z dwoma jest jak najbardziej ok.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            Jeśli Carlitos faktycznie do nas trafi to robi się ciekawa sytuacja w ataku. Poza nim mielibyśmy jeszcze świeżo kupionego Kante, Niezgodę po niezłym sezonie oraz młodego Kulenovića. Eduardo można już spisać na straty - pół roku kontraktu, a przedsezonowych doniesień z Warki można wyczytać, że prezentował się dużo słabiej nawet od młodego Chorwata. Teraz pytanie, jakim systemem byśmy grali, bo przy jednym napastniku tych 3 rezerwowych to trochę słabo, ale już w ustawieniu z dwoma jest jak najbardziej ok.
                            Carlitos na 10 i jedziemy. Podobno 3-5-2 było ćwiczone, więc miejsce jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                              Carlitos na 10 i jedziemy. Podobno 3-5-2 było ćwiczone, więc miejsce jest.
                              Ewentualnie przy naszym starym, sprawdzonym 4-2-3-1 przecież równie dobrze może grać na lewym skrzydle. Nie jest to piłkarz przypisany do jednej pozycji.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• O której ląduje w Warszawie?
                                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Pracuję...
                                X