Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jeśli byłby to transfer w rozsądnych pieniądzach i kontrakcie to ok. Ale jeśli mamy mu robić jakiś komin płacowy to dla mnie kompletnie niezrozumiały ruch.
    Czuję, że to taki transfer Miodka w stylu Leśnego, czyli żeby zagrać na nosie Lechowi, Wiśle ku uciesze warszawskiej gawiedzi

Mam nadzieję, że starczy kasy na jakiegoś kota na lewe wahadło, bo jeżeli mamy grać 352, to tutaj jest paląca potrzeba, a z reszty naprawdę można zlepić bardzo fajny zestaw.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• pewnie będzie w górnej granicy zarobkowej. Carlitos, Frankowski, Kurzawa i można zamykać okno!
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Jeszcze ponoć Wojtkowskiego chcą. Ja nie wiem co Ci kibice Wisły tak cisną, może dzięki temu chociaż im stadion odbanują
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          Czuję, że to taki transfer Miodka w stylu Leśnego, czyli żeby zagrać na nosie Lechowi, Wiśle ku uciesze warszawskiej gawiedzi
          Jakoś musi zdobyć większe zaufanie, a przecież PP, MP to za mało dla większości. Jeśli to dojdzie do skutku to mamy transfer gościa, który może Nam dać tyle radości co Niko, Prijo.
          Piszecie o kominach - za jakość trzeba zapłacić. Trzymamy za grubą kasę Jędzę, Hamę, a co oni są w stanie zrobić w meczu ? Co przesądzić ? Kto nie ryzykuje ten pije tanie wina

ps. Takim Prijo to pachnie na kilometr ... https://footroll.pl/footlol/video/35...egia-0-2-video
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Wziac Carlitosa i pozbyc sie Hamy wyjdzie na plus.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
              Wziac Carlitosa i pozbyc sie Hamy wyjdzie na plus.
              Łatwo napisać, trudniej zrobić. Kto weźmie 32-letniego chimerycznego Fina, który ma ciągłe dołki formy z pensją ponad 400 tys euro rocznie? A jak mu mają większość kontraktu wypłacać to już niech lepiej siedzi u nas na tej ławce, bo czasami się przydaje.

Do podpisywania kontraktów muszą bardziej przyszłościowo podchodzić, a nie potem Jodłowiec do 35-roku życia ponad 100 tys zł miesięcznie, Jędrzejczyk do 33 po 800 tys euro rocznie. Formę tracą, a płacić trzeba.
              Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Pozbyć się Pasquato i Kopczynskiego I już się zwolnia środki na kontrakt dla Hiszpana.
                Oby przyszedł Carlitos, świetny grajek. [emoji41]

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                  Łatwo napisać, trudniej zrobić. Kto weźmie 32-letniego chimerycznego Fina, który ma ciągłe dołki formy z pensją ponad 400 tys euro rocznie? A jak mu mają większość kontraktu wypłacać to już niech lepiej siedzi u nas na tej ławce, bo czasami się przydaje..
                  Nie przesadzajmy. Hamalainen od 2013 roku prezentuje podobny liczbowo sezon. Ostatnio 10 goli (tylko Niezgoda więcej) + 8 asyst (nikt nie miał więcej) i 41 rozegranych meczów. W Lechu miał podobnie, a jak sam napisałeś, lata lecą. Takich piłkarzy nie kupuje się po to, by ich potem sprzedać, a po to by swoim doświadczeniem i znanymi umiejętnościami spłacili się grą. Hama to zrobił zdecydowanie => udany transfer mimo sporego ryzyka

Info: Hamalainen ma 31 lat + rok kontraktu, ma Jodłowiec ma 32 lata (odszedł). Jędrzejczyk ma 30 lat i 2 lata kontraktu. Widać w tym nawet jakąś logikę. Wynalazek Eduardo pomijam

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                    Nie przesadzajmy. Hamalainen od 2013 roku prezentuje podobny liczbowo sezon. Ostatnio 10 goli (tylko Niezgoda więcej) + 8 asyst (nikt nie miał więcej) i 41 rozegranych meczów. W Lechu miał podobnie, a jak sam napisałeś, lata lecą. Takich piłkarzy nie kupuje się po to, by ich potem sprzedać, a po to by swoim doświadczeniem i znanymi umiejętnościami spłacili się grą. Hama to zrobił zdecydowanie => udany transfer mimo sporego ryzyka

Info: Hamalainen ma 31 lat + rok kontraktu, ma Jodłowiec ma 32 lata (odszedł). Jędrzejczyk ma 30 lat i 2 lata kontraktu. Widać w tym nawet jakąś logikę. Wynalazek Eduardo pomijam
                    Za miesiąc kończy 32, a więc kontrakt ma do 33 roku życia. Jodłowiec jest wypożyczony, a zapewne połowę pensji mu w Piaście opłacamy. W tamtym roku cudownie mu się sam kontrakt o dwa lata przedłużył. Jędza ma kontrakt do końca 2020 roku, czyli będzie miał skończone 33 lata.

I chodzi mi o dołki formy w trakcie sezonu, bo miał momenty gdzie ciągnął ten wózek, ale runda wiosenna po meczu ze Śląskiem już słabiutka. Pewnie nie bez znaczenia ma jego alergia, że jak się ciepło zaczyna robić to Fin gaśnie.
                    Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                      Ktoś mi wytłumaczy dlaczego oni (fani Skisłej) Hiszpana, który grał tam rok od judaszów jadą..? i do MąkiTSW porównują..
                      Spróbuj w końcu pisać nazwy klubów bez używania inwektyw. Co to forum Lecha cz innego Widzewa?
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Hama w MLS by sie zahaczyl.

Komentarz

• Dokładnie, Hama ma rok kontraktu jeszcze i z pewnością go wypełni. Szczerze mówiąc to dla mnie nawet to nie jest typ zawodnika, którego widziałbym jako lidera Legii. Taki joker, który ma swoje lepsze momenty, kiedy potrafi liderować w pojedynczych meczach i tyle. I z tego wywiązuje się bardzo dobrze. Został sprowadzony po to, żeby dać nam ważne gole i żeby wkurwić Poznaniaków. Z obu zadań wywiązał się chyba nawet z nawiązką.
                          Owszem - obecnie nie daje tyle żeby być w czołówce zarabiających, ale tak wygląda rynek. Ciężko to ogarnąć tak, żeby mieć piłkarzy klasowych, ktorych się pożąda i jednocześnie ogarnąć ich kontrakty tak, żeby najlepiej kończyły się w wieku 30 lat, przed regresem formy. Jednym z powodów dlaczego Hama tu przybył,, była długość kontraktu. Messi zarabiający największą kasę, w wieku 30+ lat, kiedy już pow powoli (ale widocznie) zjeżdża w dół, to też nie jest najlepszy ruch, a nawet od strony czysto ekonomicznej nielogiczny, ale co zrobicie - trzeba i tyle.

@bosscorleone - to ty jesteś tym ziomkiem co uznał, że napisanie "Białoruś" na Jagę i ich metody, to obraza dla ludzi Podlasia? Idąc tym tokiem rozumowania, to co pisząc Skisła obrażam ludzi mieszkających nad Wisłą albo z Krakowa?

I w ogóle upomina mnie osoba która: Reprezentantów Polski nazywa "paździerami w białych koszulkach", a naszego długoletniego zawodnika "patałachem".
                          Naprawdę zdecyduj się, wybierz jedną stronę barykady, bo takie przypierdalanie się dla samego przypierdalania jest bardzo słabe i zawodne. Kara jest szybka.
                          Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• a ten Wojtkowski z Wisły to fajny temat?

edit:

transfermarkt podaje, ze kiedyś w Legii u19 był
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                              a ten Wojtkowski z Wisły to fajny temat?

edit:

Moim zdaniem bardzo fajny!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                                a ten Wojtkowski z Wisły to fajny temat?

edit:

Był w Legii od 12 do 16 roku życia, potem nam go Pogoń podwędziła i po roku opędzlowała do Lipska. Podobnie rok temu zrobili z Walukiewiczem i teraz ma iść do Serie A za milion euro.

Talent niewątpliwie ma nieprzeciętny, ale on gra na pozycji Szymańskiego więc jakby go pozyskali to od razu musiałby iść na wypożyczenie.

Komentarz

Pracuję...
                                X