Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Lech płaci ziemniakami i pyta, czy może być winny grosika.
    Loczek, Ty ich nie przebijesz?
    Lech idzie na grubo, najpierw Tiba teraz Carlitos. Zapowiedzi Piorka Rutkowskiego ze słynnej konferencji nie idą na próżno

Komentarz

• A co z tym Bułgarem i Chorwatem, co to mój imiennik pisał, który ponoć chodzi słuchać plotek do Biedronki (w Hiltonie )?

Komentarz

• Nie Bułgar i Chorwat, tylko Chorwat z Bułgarskiej, nie przyjdzie a odszedł, i nie do Legii a z Lecha.

Komentarz

• To ja już poproszę Chorwata z Baby Jagi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
            A co z tym Bułgarem i Chorwatem, co to mój imiennik pisał, który ponoć chodzi słuchać plotek do Biedronki (w Hiltonie )?
            Bardzo duży wpływ na ruchy kadrowe ma ewentualny awans do kolejnej rundy eliminacji w Lidze Mistrzów.
            Zamieszczone przez Bary89
            Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
              Bardzo duży wpływ na ruchy kadrowe ma ewentualny awans do kolejnej rundy eliminacji w Lidze Mistrzów.
              Drugiej, trzeciej czy czwartej ?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jest I długo wyczekiwany transfer[emoji16]
                Zmiany w sztabie medycznym. Doktor Filip Latawiec został drugim lekarzem Legii Warszawa. [emoji664]
                https://t.co/CIXgF7Z5DN

Komentarz

• Zamieszczone przez Suicide squad Zobacz posta
                  I ciul temat sprowadzenia Carlitosa się wysypał...

Ale jest światełko w tunelu. Wystarczy szydzić z Lorenzo, podpuścić go, a następnie napisać coś w stylu "łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu" i do Legii przyjdzie zawodnik przez duże Z

Co z Ryczkowskim, który odszedł do Górnika Zabrze? Jest jakaś opcja pierwokupu przez Legię?

Przecież "Z" (Przez WIELKIE Z) jest od dawna członkiem forum!

(tylko ostatnio cos jakby częściej na ławce rezerwowych)
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                    Przecież "Z" (Przez WIELKIE Z) jest od dawna członkiem forum!

(tylko ostatnio cos jakby częściej na ławce rezerwowych)
                    Przyczajony tygrys, ukryty smok

Z transferami do Legii to spokojnie. Jak wiadomo okienko jest otwarte do 31 sierpnia. Ponadto jak napisał ten, co ma auto w avatarze Dean Klafuric ma czas do meczu o Superpuchar (14 lipca), żeby ocenić piłkarzy. Kto się przyda, gdzie są potrzebne wzmocnienia. Więc pewnie w połowie lipca zacznie się ruch w interesie. O ile Cork nie pokaże wcześniej naszym gwiazdom, że nie są Stalą Mielec.

Chyba że trafi się okazja, jak za Carlitosa Ból dupy byłby w Poznaniu bezcenny, gdyby jednak przyszedł do nas, bo tam pewnie już niektórzy w koszulkach z jego nazwiskiem chcą paradować
                    #MioduskiWON

Komentarz

• Na twitterze lata info, że w przyszłym tygodniu Carlitos pojawi się u nas na testach medycznych

Komentarz

• Legia Warszawa złożyła ofertę transferu Carlosa Lópeza!

Krakowska Wisła otrzymała ofertę transferową z warszawskiej Legii za króla strzelców Ekstraklasy poprzedniego sezonu, Carlosa Lópeza. Rozmowy w sprawie ewentualnych przenosin Hiszpana do zespołu aktualnych mistrzów Polski trwają.

Warto jednak w tym miejscu dodać, że sam zawodnik pozytywnie wyrazić miał się o swojej ewentualnej przyszłości - właśnie w drużynie ze stolicy. Inną opcją, którą rozważa Carlitos, jest wprawdzie powrót do Hiszpanii, ale aktualnie żaden klub z jego ojczyzny nie zgłosił się do Wisły, w sprawie jego pozyskania.
                        Nie wiem czy jakieś ruchy były wykonywane, ale taki info pojawiło się na wislaportal.pl

Komentarz

• Miodek zaczął czytać forumke - zauważył, że Carlitos został tu klepnięty, więc jednak sięga do kieszeni

Komentarz

• Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
                            Nie wiem czy jakieś ruchy były wykonywane, ale taki info pojawiło się na wislaportal.pl
                            My podobno oprócz kasy oferujemy Wiśle Pasquato plus dopłacanie do jego kontraktu przez rok czy tam pół.

Komentarz

• Ktoś mi wytłumaczy dlaczego oni (fani Skisłej) Hiszpana, który grał tam rok od judaszów jadą..? i do MąkiTSW porównują..
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jeśli byłby to transfer w rozsądnych pieniądzach i kontrakcie to ok. Ale jeśli mamy mu robić jakiś komin płacowy to dla mnie kompletnie niezrozumiały ruch.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X