Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Ja tej podniety nie rozumiem. Carlitos dla mnie to gwiazda jednego sezonu. W kolejnym obstawiam, że nic już nie ugra, więc nie będę płakał jak pójdzie do Lecha.
    Istnieje takie ryzyko, ale masz pewność, że w tym sezonie nie będzie się w tej lidze bawił tak jak w poprzednim? Miał zgasnąć już wiosną i nadal ośmieszał rywali.

A co do pozycji potrzebujących wzmocnień. W obronie Klaf ma z czego rzeźbić, personalnie tam całkiem mocni jesteśmy. Przydałoby się uzupełnienie na lewą stronę, ale właśnie będzie to tylko uzupełnieniem. Myślę, że jakieś porządniejsze wzmocnienia w tej formacji zależne będą od odejścia Jędzy lub (i) Pazdana.

Środek pola mamy dobrze zabezpieczony. Cafu, Philipps, Antolić, Mączyński. Tutaj też musiałby ktoś odejść, żeby zrobić miejsce na ewentualne wzmocnienia, a raczej się na to nie zanosi.

Przy kontuzji Niezgody może jakiś kozak do ataku by się przydał, ale wątpię, żeby kogoś takiego mieli ściągać. Niezgoda mam nadzieje wróci szybko, uzupełnili tę formację Kante, wrócił perspektywiczny Kulenović i chciał, nie chciał do grudnia jest jeszcze Eduardo. A zawsze można tam Kuchego wystawić.

Ofensywny pomocnik tutaj problem jest z ilością zawodników. Jest Szymański, jest Hama, jest Rado, jest Pasquato. Nawet jakby się udało wyzbyć sympatycznego Włocha to nie wiem czy chcieliby sprowadzić jeszcze kogoś. Po pierwsze, żeby nie blokować Szymańskiego, po drugie Hama sporo zarabia i wtedy to nie wiem czy byłoby miejsce na ławce dla niego, a może ten Rado w tej lidze jeszcze trzecią młodość złapie. Zgrupowanie dzielnie przepracował bez kontuzji.

I pole do popisu mają właśnie na pozycji skrzydłowego. A, że przez lata nam wybitnie nie wychodzi sprowadzenie skrzydłowego, który regularnie dostarczałby goli i asyst to może jednak ten Carlitos, który w ustawieniu 4-4-1-1 mógłby grać na skrzydle rozwiązałbym ten problem.

U niego dodatkowym plusem też jest to, że jak na tej "10" Szymański będzie bez formy, a dziadki Hama z Rado nie będą dawać rady to można i Carlitosa tam wystawić jako podwieszonego napastnika.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
      W zasięgu Legii to On był w zimie, teraz już zupełnie nie.
      Bo? Gosc jest za darmo. Trzeba mu dac naprawde dobry kontrakt, a zdaje sie ze Chukwu zszedl z listy plac...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        Istnieje takie ryzyko, ale masz pewność, że w tym sezonie nie będzie się w tej lidze bawił tak jak w poprzednim? Miał zgasnąć już wiosną i nadal ośmieszał rywali.

A co do pozycji potrzebujących wzmocnień. W obronie Klaf ma z czego rzeźbić, personalnie tam całkiem mocni jesteśmy. Przydałoby się uzupełnienie na lewą stronę, ale właśnie będzie to tylko uzupełnieniem. Myślę, że jakieś porządniejsze wzmocnienia w tej formacji zależne będą od odejścia Jędzy lub (i) Pazdana.

Środek pola mamy dobrze zabezpieczony. Cafu, Philipps, Antolić, Mączyński. Tutaj też musiałby ktoś odejść, żeby zrobić miejsce na ewentualne wzmocnienia, a raczej się na to nie zanosi.

Przy kontuzji Niezgody może jakiś kozak do ataku by się przydał, ale wątpię, żeby kogoś takiego mieli ściągać. Niezgoda mam nadzieje wróci szybko, uzupełnili tę formację Kante, wrócił perspektywiczny Kulenović i chciał, nie chciał do grudnia jest jeszcze Eduardo. A zawsze można tam Kuchego wystawić.

Ofensywny pomocnik tutaj problem jest z ilością zawodników. Jest Szymański, jest Hama, jest Rado, jest Pasquato. Nawet jakby się udało wyzbyć sympatycznego Włocha to nie wiem czy chcieliby sprowadzić jeszcze kogoś. Po pierwsze, żeby nie blokować Szymańskiego, po drugie Hama sporo zarabia i wtedy to nie wiem czy byłoby miejsce na ławce dla niego, a może ten Rado w tej lidze jeszcze trzecią młodość złapie. Zgrupowanie dzielnie przepracował bez kontuzji.

I pole do popisu mają właśnie na pozycji skrzydłowego. A, że przez lata nam wybitnie nie wychodzi sprowadzenie skrzydłowego, który regularnie dostarczałby goli i asyst to może jednak ten Carlitos, który w ustawieniu 4-4-1-1 mógłby grać na skrzydle rozwiązałbym ten problem.

U niego dodatkowym plusem też jest to, że jak na tej "10" Szymański będzie bez formy, a dziadki Hama z Rado nie będą dawać rady to można i Carlitosa tam wystawić jako podwieszonego napastnika.
        Głos rozsądku. Zakładam, że nie byłby przyspawany do pozycji napastnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          No tak, kupmy 13 napastników. Ciekawe kto im będzie piłki podawać.
          Czemu 13??? Mamy Niezgode, ktory jest po zabiegu i zagra byc moze we wrzesniu. Poza tym Kante. No chyba ze rozpatrujemy na powaznie naszego brazylijsko-chorwackiego oldboya....

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
            Bo? Gosc jest za darmo. Trzeba mu dac naprawde dobry kontrakt, a zdaje sie ze Chukwu zszedl z listy plac...
            Bo dobrym meczu na MŚ manager na bank wciśnie go do klubu zachodniego.
            Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
              Oczywiście, że takiej pewności nie mam i chyba nikt nie ma.
              My napastników na naszą pożal się B-że ligę już mamy (Kante i Niezgoda). Potrzeba nam kogoś na Europę - a tam Carlitos to kompletna nie wiadoma. Mogą go przykryć czapką, może być jak Prijo.
              Czyli kupujemy kota w worku wbrew pozorom. To już wolę jakąś młodszą wersję za bańkę euro.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                Oczywiście, że takiej pewności nie mam i chyba nikt nie ma.
                My napastników na naszą pożal się B-że ligę już mamy (Kante i Niezgoda). Potrzeba nam kogoś na Europę - a tam Carlitos to kompletna nie wiadoma. Mogą go przykryć czapką, może być jak Prijo.
                Czyli kupujemy kota w worku wbrew pozorom. To już wolę jakąś młodszą wersję za bańkę euro.
                Tyle,że Niezgodę mamy tak naprawdę przy dobrych wiatrach od końca września(mówi się o 4 miesiącach przerwy),a przed nami eliminacje do pucharów i opieranie gry tylko na Kante(co do którego nie ma pewności,że odpali),byłoby chyba zbyt ryzykowne.Jeśli Kante się nie sprawdzi,to zostaje nam Kuchy w ataku..
                #MioduskiOut

Komentarz

Okolice miliona za gościa, który ma 28 lat i wystrzelił z sezonem życia. Dodatkowo uważam, ze mamy większe braki na innych pozycjach, dla mnie byłby to bezsensowny ruch. Niech lepiej szukają lewego/prawego obrońcy i skrzydłowego(ew. jeszcze rozgrywającego bo nie da się wszystkiego oprzeć na Szymańskim).
                  Wybacz, lecz jeśli chcemy być polskim Bayernem to Carlitos musi być nasz. Powinniśmy kupować najlepszych graczy z innych drużyn naszej ligi. Dzięki temu też nie będzie problemy z aklimatyzacja.
                  Poza tym jakby zagrał drugi równie dobry sezon to jego wartość jeszcze by wzrosła, a nasz zarząd wtedy co najwyżej mógłby pojechać na Balice, żeby mu pomachac na do widzenia. Bo czekałoby na niego już jakieś Levante.
                  28 lat, więc jeszcze kilka sezonów na wysokim poziomie może zagrać, na pewno lepszy wybór niż jakieś nonejmy z drugiej ligi francuskiej.
                  Carlitos w Legii? Jestem na tak, zarząd ma zielone światło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                    na pewno lepszy wybór niż jakieś nonejmy z drugiej ligi francuskiej.
                    Chciałbym Carlitosa w Legii ale nie zmienia to faktu, że jak przychodzil DO Wisły to także był nonejme z drugiej ligi
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Chciałbym Carlitosa w Legii ale nie zmienia to faktu, że jak przychodzil DO Wisły to także był nonejme z drugiej ligi
                      Zgoda, ale nonejmem był ponad rok temu. Teraz się sprawdził w naszych warunkach, więc ma status gwiazdy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Zgoda, ale nonejmem był ponad rok temu. Teraz się sprawdził w naszych warunkach, więc ma status gwiazdy.
                        Ilu to ta liga już widziała jednosezonowców?
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Takich jak Carlitos? No mysle, ze nie tak wielu...

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
                            Bo dobrym meczu na MŚ manager na bank wciśnie go do klubu zachodniego.
                            Pazdan zagral 5 dobrych meczow na Euro i caly czas jest u nas...
                            Poki co Kurzawa nadal jest bez klubu, licze ze chociaz o niego walcza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                              Pazdan zagral 5 dobrych meczow na Euro i caly czas jest u nas...
                              Poki co Kurzawa nadal jest bez klubu, licze ze chociaz o niego walcza.
                              Daj spokój. Jeszcze przed mistrzostwami miał na stole oferty z kilku porządnych klubów Serie A i Bundesligi. Poza tym, ponad pół bańki euro za podpis i 600-800 tysięcy trzyletniego kontraktu. Nie ma szans, żeby został w Ekstraklasie. Serio.
                              #teamMioduski

Komentarz

• Oczywiście, że takiej pewności nie mam i chyba nikt nie ma.
                                podsumowujac: potrzebujemy pilkarza sprawdzonego, najlepiej mlodego, po kilku sezonach rownej gry na wysokim poziomie, ktory do tego zrobi roznice w europejskich pucharach. Nie chce nic mowic, ale do tego rzekomego 1 mln EUR trzeba jedno zero dorzucic przy takich oczekiwaniach Juz nie wspomne nawet o fakcie, ze Nikolic, Prijovic czy Vadis ich nie spelniali

Komentarz

Pracuję...
                                X