Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli Lopez trafiłby do Lecha to niestety będzie to ogromne wzmocnienie obozu rywala. Jak mamy poczuć kasę z Europy w tym sezonie to w ataku potrzeba takich kocurów. Kasa czeka, ale najpierw trzeba kupić drogi bilet. Nie ma tu czasu na kalkulacje. Wydawaliśmy duże pieniądze na partycypację w kosztach Necida, kupiliśmy za sporą kasę Sadiku, a to rozważania na temat gościa, który w tej lidze robił co chciał. Napiszę więcej: on powinien trafić do nas choćby z tego powodu by nie trafił na Bułgarską
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Albo chociaż podbijmy cenę tak, żeby Lecha nie było na niego stać
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ooo właśnie to miałem na myśli. Niech się zadłużą na 2 lata

Komentarz

• Ja juz kiedys pisalem - Carlitos, Kurzawa i jakis lewy obronca i okienko mozna zamykac...
          Jeden za banke ojro, drugi za darmo (znaczy za podpis) i za dobry kontrakt. Nad czym tunsie zastanawiac, „trzeba ich oplacic, przeplacic, przebic...”

Komentarz

• Rzekomo Dynamo Kijów się też zgłosiło po Carlitosa, przynajmniej takie coś wisi na transfermarkt a Lecha tam nie ma ...
            Mam mieszane odczucia, ale chyba chyba brać pod warunkiem rozsądnego i niedożywotniego kontraktu, czyli rok, max dwa, z automagicznym przedłużeniem.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
              Ja juz kiedys pisalem - Carlitos, Kurzawa i jakis lewy obronca i okienko mozna zamykac...
              Jeden za banke ojro, drugi za darmo (znaczy za podpis) i za dobry kontrakt. Nad czym tunsie zastanawiac, „trzeba ich oplacic, przeplacic, przebic...”
              Fakt. Kurzawa gra bez kompleksów, wczoraj pokazał się z dobrej strony i Nawałka może sobie pluć w brodę, że nie grał od pierwszego meczu z Senegalem. Każde jego dośrodkowanie to szansa na bramkę ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Rzekomo Dynamo Kijów się też zgłosiło po Carlitosa, przynajmniej takie coś wisi na transfermarkt a Lecha tam nie ma ...
                Mam mieszane odczucia, ale chyba chyba brać pod warunkiem rozsądnego i niedożywotniego kontraktu, czyli rok, max dwa, z automagicznym przedłużeniem.
                No musiałby być mocno magiczny, żeby się na coś takiego zgodził.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                  A ja się zastanawiam, czy rzeczywiście to taki rarytas.
                  Mielismy już przecież sporo gwiazd jednego sezonu czy choćby jednego klubu.

Niedawno wyciągnęlismy z Lecha za duże pieniądze Hamalainena.
                  Tam błyszczał, u nas liczby sie w miarę zgadzają, ale czy jego gra była tyle warta?
                  W poprzednim sezonie, gdyby nie Odidja Ofoe, to pewnie najlepszym zawodnikiem, królem ekstraklasy obwołany by został taki jeden kedzierzawy Estończyk.
                  Przepadł kompletnie w kolejnym.

Carlitos w pierwszym spotkaniu z Legią, jedyne co potrafił, to dostać żółtą kartkę.
                  W drugim cała Legia jozakowała i tam się pokazał.
                  W trzecim znów nie zaistniał.

Hiszapn wygląda na dobrego zawodnika, ale takimi wydawali się też Sheridan, czy Angulo.

W każdym razie - mam nadzieję (a ta czyją matką jest - wiadomo), że wahanie jest spowodowane tym, że sztab analizuje profil zawodnika. Zastanawia się, czy on da radę wygryźć Kucharczyka, czy nie - biorąc pod uwagę presję pod jaką Legia się znajduje itd.
                  a nie po prostu sępi kasę na dobrego grajka.
                  Tak to z tymi zagranicznymi gwiazdami u nas przeważnie jest. Błysną w jednym sezonie, a jak nie wyjadą to potem przeważnie obniżają loty. Ale z drugiej strony jeszcze większa niepewność jest sprowadzając jakiegoś (w naszych realiach) kandydata na gwiazdę. A za milion euro gościa z takimi statystykami nie znajdziemy nigdzie indziej. Tu wiemy, że w naszej ligowej młócce potrafi się odnaleźć.

Milion euro w dzisiejszych realiach to przecież nie są oszałamiające kwoty. A jakby Hiszpan odpalił jak w Wiśle to jednak byłoby z niego dużo pożytku. Nawet niech nie błyszczy z Lechami i Jagami, ale wieczny problem mamy z pokonywaniem tych teoretycznie najsłabszych drużyn. A Carlitos z nimi często pokazywał, że może się bawić.

Co do systemów to przecież można go wystawić i na skrzydle w podstawowym 4-5-1, a przy 3-5-2 może grać podwieszonego napastnika. Pensja 500-600 tys euro to też nie są chyba dla nas jakieś góry nie do przeskoczenia. Zimą skończy się kontrakt Eduardo, za rok Hamy, który zarabia 400 tys euro i już z nawiązką zostaje. Oczywiście teraz muszą na to pieniądze znaleźć, ale chciałem zobrazować, że to też nie jest robienie jakiś kominów płacowych.
                  Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Okolice miliona za gościa, który ma 28 lat i wystrzelił z sezonem życia. Dodatkowo uważam, ze mamy większe braki na innych pozycjach, dla mnie byłby to bezsensowny ruch. Niech lepiej szukają lewego/prawego obrońcy i skrzydłowego(ew. jeszcze rozgrywającego bo nie da się wszystkiego oprzeć na Szymańskim).
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Pełna zgoda, szczególnie że po odejściu Brozia mamy biedę na bokach obrony. No chyba że serio planujemy grać 3-5-2 ale jak to się skończy to chyba wszyscy wiemy.

Plotki dotyczące transferów równie bogate jak my zatrudnianiu trenera, oby się tylko lepiej skończyło.
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Ja tej podniety nie rozumiem. Carlitos dla mnie to gwiazda jednego sezonu. W kolejnym obstawiam, że nic już nie ugra, więc nie będę płakał jak pójdzie do Lecha.

Komentarz

• Celem numer jeden powinnien być Kurzawa. Długo nie będzie zawodnika z taką lewą nogą w zasięgu Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez robinfromeast Zobacz posta
                            Celem numer jeden powinnien być Kurzawa. Długo nie będzie zawodnika z taką lewą nogą w zasięgu Legii
                            W zasięgu Legii to On był w zimie, teraz już zupełnie nie.
                            #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Okolice miliona za gościa, który ma 28 lat i wystrzelił z sezonem życia. Dodatkowo uważam, ze mamy większe braki na innych pozycjach, dla mnie byłby to bezsensowny ruch. Niech lepiej szukają lewego/prawego obrońcy i skrzydłowego(ew. jeszcze rozgrywającego bo nie da się wszystkiego oprzeć na Szymańskim).
                              Gracz roku w ESA to dla ciebie bezsensowny ruch? Naprawdę spodziewasz się "konkretnych" wzmocnień? Rozumiem, że mamy braki na innych pozycjach ale to jest realne wzmocnienie w rozsądnych pieniądzach.

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
                                Gracz roku w ESA to dla ciebie bezsensowny ruch? Naprawdę spodziewasz się "konkretnych" wzmocnień? Rozumiem, że mamy braki na innych pozycjach ale to jest realne wzmocnienie w rozsądnych pieniądzach.
                                No tak, kupmy 13 napastników. Ciekawe kto im będzie piłki podawać.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X