Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Mówił też, że Magiera ma pełne poparcie; tuż przed zwolnieniem. To że Blond Pinokio mówi co mu wygodnie ma raz dobre, a raz złe strony.
    W każdym klubie, największe "medialne" wsparcie trenera ze strony zarządu, czy tam prezesa, zwykle jest tuż przed jego zwolnieniem.
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Przecieki z TT na temat napastnika

https://twitter.com/bartkovy_01/stat...036089345?s=19

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
        Nie mogę wbić na ten profil. Można prosić o jakiś screen lub cytat?

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
          Typowe kumate info z Twittera, niby coś wiem, ale nie powiem.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
            "Nazwiska nie będę podawał, bo potem będzie pierdolenie jak nie podpisze. Skończył mu się kontrakt, dwa bardzo sezony w lepszej lidze niż Ekstraklasa. Może dziennikarze się czegoś dowiedzą... "

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
              Typowe kumate info z Twittera, niby coś wiem, ale nie powiem.
              Czyli standard.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• a kto sie chwalil, ze zna szczegoly wynajmu mieszkania Mauricio, ale nie chce o tym pisac?

Komentarz

• A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
                    "Nazwiska nie będę podawał, bo potem będzie pierdolenie jak nie podpisze. Skończył mu się kontrakt, dwa bardzo sezony w lepszej lidze niż Ekstraklasa. Może dziennikarze się czegoś dowiedzą... "
                    W komentarzach do tego posta pada nazwisko Cristian López jako pasujący do opisu:

https://www.transfermarkt.pl/cristia...spieler/114282

Takie tam transfery z TT

Komentarz

• Ten Cristian López nie urywa wiadomo czego ale może być, byle by był mądrze podpisany kontrakt. Z takimi to nie wiadomo kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi

p.s. Druga liga a nas ledwo stać na niego
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez trx. Zobacz posta
                        W komentarzach do tego posta pada nazwisko Cristian López jako pasujący do opisu:

Takie tam transfery z TT
                        Statystyki podobne do Kante. Ten w polskiej lidze w 62 meczach 17 goli z gry, 2 z karnych.
                        Lopez we francuskiej drugiej lidze w 63 meczach 19 goli z gry, 7 z karnych.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                          a kto sie chwalil, ze zna szczegoly wynajmu mieszkania Mauricio, ale nie chce o tym pisac?
                          A gdzie ja napisałem, że nie chce ?
                          Zacznij czytać z rozumieniem.
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Takie tam transfery z TT
                            Ale bzdura. Wystarczy wejść na transfermarkt i jest pewnie z tuzin piłkarzy spełniające te wymagania.
                            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                              Ale bzdura. Wystarczy wejść na transfermarkt i jest pewnie z tuzin piłkarzy spełniające te wymagania.
                              Jasne, ja przecież nie mówię, że to jest nasz przyszły transfer. Wrzucam tylko twitterowe domysły, bo nie wszyscy posiadają TT a od tego jest ten temat.

Komentarz

Jasne, ja przecież nie mówię, że to jest nasz przyszły transfer. Wrzucam tylko twitterowe domysły, bo nie wszyscy posiadają TT a od tego jest ten temat.
                                I bądź pozdrowiony Dobry Człowieku! Wrzucaj ile znajdziesz!
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X