Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kwoty, które padają w mediach za Marco Paixao są abstrakcyjne. Nie zaproponowalibyśmy 500 tysięcy euro za 29-letniego napastnika Śląska Wrocław. Śmieszne, że w ogóle ktoś to na poważnie pisze. Jakieś pieniądze zaoferowaliśmy za Portugalczyka, bo potrafi grać w piłkę i pasowałby nam do koncepcji gry, ale to nie jest niezbędny zawodnik - powiedział nam prezes Legii Bogusław Leśnodorski pytany o atakującego WKS-u.

W ostatnich dniach w mediach można było znaleźć doniesienia o kolejnych ofertach Legii za napastnika Śląska. W piątek pojawiła się informacja o 500 tysiącach euro w pakiecie z jednym z legionistów. - Paixao poczuł drugi oddech i chciałby jeszcze coś zdziałać w poważnym futbolu. To nam się podoba. Niektórzy przedstawiają jednak nasze negocjacje, jak wielką, desperacką walkę o Portugalczyka. Obraz tego jest strasznie przejaskrawiony - dodaje sternik Legii.
    Tak jak myslałem.500 tys. euro za Paixao jest wymysłem jego menadżera

Komentarz

• Zamieszczone przez kikuchijo Zobacz posta
      Ale sezon do którego przystępował Urban był dużo trudniejszy niż to co nas czeka teraz - czyli tylko 16 meczów.
      Runda jest tak samo trudna, gdyż latem są już eliminacje do europejskich pucharów, a ściąganie napastnika w sierpni za pięć dwunasta będzie ogromnym błędem. Mam inne zdanie co do konieczności ściągnięcia napastnika na już.

Komentarz

• Niektórzy z was widzę, że uwierzyli już w to, że Legia stała się z dnia na dzień klubem klasy europejskiej pełną gębą, oraz, że naszą powinnością jest teraz, aby co okienko sprowadzać na Ł3 gwiazdki nie łapiące się do pierwszej 11-ki w Porto, Sevilli czy Galatasaray, a kto wie, może nawet i podkradanie najlepszych grajków z tej klasy zespołów. I to od razu pięciu, bo jeden to przecież siara w chooy. Wiadomix, my jesteśmy Legia, nam się należy, w gazecie czytałem, że jesteśmy teraz bogaci i możemy wszystko. Jak tam czytam pobieżnie ten wątek, to większości tu się udzielającym, zwłaszcza tym młodocianym stażem i duchem, przydałby się soczysty plaskacz na odmułę. Jak widzę ten niczym nieuzasadniony płacz i lament, to łapska same zaciskają się w odmulającą pięść. Za chwilę będziecie wyzywać Leśnego i spółkę od najgorszych kurew, bo wasze napompowane do granic możliwości ego nie zaakceptuje braku w podstawowym składzie napastnika z 30 trafieniami na koncie w lidze hiszpańskiej.

Ja, pozwólcie więc, pójdę trochę pod prąd z którym płyną liczni forumowi eksperci, wróżbici i krzykacze. Oczywiście również jak wy chciałbym już na chwilę obecną mieć zakontraktowanych 3 zawodników z solidnymi nazwiskami oraz bogatymi CV, talentami za grube miliony, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Legia jeszcze nie jest na tym etapie, aby mogła sobie pozwolić co okienko na trzech zagranicznych wyjadaczy, którzy z miejsca gwarantowaliby szczękoopadalizm. Ci, na jakich nas obecnie stać, czyli odpady z lig cypryjskich, rezerw portugalskich, słowackich asów etc. wcale nie gwarantują wielkiego skoku jakościowego. Wręcz przeciwnie, łatwo się na nich wyłożyć, co już kilka razy przerabialiśmy w ostatnich latach, ale widzę, że ciągle wam mało. Mnie więc wręcz cieszy to, że jeszcze nikogo nie zakontraktowaliśmy, bo to oznacza, że klub nie chce wydawać pieniędzy na byle szrot, żeby tylko uciszyć forumowych płaczków. Na moje oko to jednak kalkulują w ten sposób, żeby był to strzał w dziesiątkę. Zapłacą nawet i bańkę-półtorej, ale za pewniaka pasującego do nowej koncepcji Berga. Póki co, bazujecie tylko na doniesieniach z twittera i prasy. Jeśli na tej podstawie osądzacie działania klubu to gratuluję, ja zatem mam prawo decydować o waszym niskim ilorazie IQ na podstawie tutejszych postów. Zostały trzy tygodnie do meczu z Koroną. W **** czasu. Dla mnie to mogą kupić kogoś nawet i na dzień przed nim, a nawet i latem, bo osobiście uważam, że z taką kadrą jaką dysponujemy obecnie, mistrzostwo Polski jest formalnością. Największym objawieniem transferowym tego okienka jest całkowicie odmieniony sztab szkoleniowy. To w nim osobiście pokładam największą nadzieję, a nie w jakimś nowym napastniku, kimkolwiek on będzie, a będzie przecież na pewno. Czasem wystarczy poukładać na nowo klocki, tchnąć nową myśl w zespół, by ten zaczął grać jak natchniony, a grajek, który nie powąchał nawet murawy u Urbana, stał się nagle gwiazdą u Berga.

Serio Panowie, otrząśnijcie się trochę, przestańcie bujać w obłokach i pompować ten balon, który ma nas niby wprowadzić do Ligi Mistrzów. Doceńcie to co mamy, a mamy najlepsza kadrę w lidze, świetną sytuację startową, wielkie nadzieje związane z nowym sztabem szkoleniowym. Jeśli do początku rozgrywek nikogo nie zakontraktują, a mecz z Koroną ujebią, wtedy ok, będzie można bluzgać i wieszać na nich psy, jak zawsze, ale plisska, oszczędźcie nam czytania tych bzdur i lamentów odnoszących się do każdego tweeta jakiegoś zjeba.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Arczi jak zwykle mega celnie.

Od siebie dodam tylko, że ja nie jestem pewien, czy ja w ogóle chcę żeby kiedykolwiek co sezon przychodziło 3 nowych z zachodu, chociażby i dobrych. Po 4 sezonach miejsc dla Polaków nie starczy. Po to się inwestuje w akademię, żeby stamtąd brać, to tam powinna iść kasa, a nie na bałkańskich czy latynoskich najemników.
          Ostatnio edytowany przez Sgt.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
            Arczi jak zwykle mega celnie.

Od siebie dodam tylko, że ja nie jestem pewien, czy ja w ogóle chcę żeby kiedykolwiek co sezon przychodziło 3 nowych z zachodu, chociażby i dobrych. Po 4 sezonach miejsc dla Polaków nie starczy. Po to się inwestuje w akademię, żeby stamtąd brać, to tam powinna iść kasa, a nie na bałkańskich czy latynoskich najemników.
            A na awatarze rozumiem Polak ze szkółki...
            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              A na awatarze rozumiem Polak ze szkółki...
              Ha! Celnie Oczywiście w awatarze chodzi o moment, ale ustrzeliłeś mnie dobrze

Komentarz

• Póki co ze szkółki nikt się nie nadawał i wszyscy poza Alanem wrócili do rezerw. Ludzie są rozczarowani, bo liczyli, że pierwsze autorskie okienko Leśnego i Żewłaka będzie troszkę inaczej wyglądało. Niby są jeszcze trzy tygodnie to startu ligi, ale czy to jest dużo czasu na wkomponowanie nowego zawodnika? Dyskusyjne...
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Nie nadawał, czy może od początku byli zabrani tylko dla pijaru, a Berg i tak wiedział z kim będzie chciał bezpiecznie siegnąć po mistrzostwo, zeby sie nie skompromitować na początku?

Komentarz

• Jeśli rzeczywiście uznali, że koszty transferu są zbyt duże jak na potrzeby w tym okienku to rzeczywiście poważnie myślą o ugraniu czegoś w pucharach. Sezon się skończy, a problem wróci. Potem znowu zacznie się przeciąganie liny i zapowiedzi, że jak awansują do LM to przyjdzie ktoś super.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez JLB Zobacz posta
                      Nie nadawał, czy może od początku byli zabrani tylko dla pijaru, a Berg i tak wiedział z kim będzie chciał bezpiecznie siegnąć po mistrzostwo, zeby sie nie skompromitować na początku?
                      A skąd on miał wiedzieć na początku kto się nada, a kto nie? Myslisz, że w Norwegii siedział i oglądał mecze rezerw Legii, Podbeskidzia i Kolejarza Stróże? Zrobił przegląd kadr i tyle. Widać nie przypadek, że i JU po nich nie sięgał.
                      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Jedną z przyczyn takich oczekiwań i rozczarowań kibiców są wypowiedzi nikogo innego jak prezesa. To on wiele razy w wywiadach mówił,że nie będzie już piłkarzy z DVD,a przychodzi Guilherme. On mówił, że nie ma mowy o Paixao, bo celują w lepszych, a składamy za niego oferty. On mówił, że podstawowym celem jest napastnik, bo takiego brakowało nam jesienią a teraz okazuje się niepotrzebny.
                        PS. Ja się nawet cieszę, że nikt nie przyjdzie, bo Efir,na którego liczę, nie miałby szans nawet na końcówki meczów.
                        PS2. Doceniam zmiany, które następują za Leśnego. Uważam jednak, że powinien rozsądniej się wypowiadać a nie brylować w mediach, puszczając często sprzeczne komunikaty z tym co się później dzieje.

Komentarz

• Leśny na temat potencjalnych transferów zimą. Kto inny jak nie prezes rozbudzał emocje związane z transferami i pisał o konieczności sprowadzenia napastnika?

29.08.2013
                          Ile wydacie zimą na wzmocnienia?
                          - Nie wiem, ale żeby dać jakiś obraz, to powiem, że kilka milionów.
                          5.12.2013
                          - My ciągle jesteśmy w przebudowie. W zimie przyjdzie dwóch, trzech nowych piłkarzy. Nie więcej - powiedział Leśnodorski.

- Co do napastnika, wszystko wskazuje na to, że taki do nas trafi - zdradził prezes Legii, sugerując, że do ataku szukają zawodnika wśród Polaków, a defensywę chcą wzmocnić kimś z zagranicy, bo w naszym kraju trudno znaleźć dobrego stopera.
                          13.01.2014
                          - Spokojnie. To dopiero początek okienka. Dyrektor Michał Żewłakow i jego ludzie działają. Mamy listę kilkunastu piłkarzy, z których kilku na pewno trafi do Legii. Jeśli nie tej zimy, to latem albo w kolejnych 12 miesiącach. Media częściej podają nazwiska kandydatów do gry u nas, niż ja je wymieniam. Nie mam w zwyczaju ujawniać personaliów, bo potem słysząc nazwę "Legia", ich pracodawcy chcą za nich o kilkanaście lub często nawet kilkadziesiąt procent więcej.
                          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• to że agenci widząc "Legia" krzyczą więcej , da się potwierdzić.
                            mnie dziwi jedna rzecz - w mediach kreuje się wizerunek "klubu z pomysłem", a nagle okazuje się, że tych kandydatów do dołączenia zbyt wielu nie ma . i teraz - czy i jak długo nowy scouting się będzie uczyć, czy Legia to aby miejsce na to!?
                            ------------------------------------------------
                            Hey man, you know I'm really OK
                            The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Bo jak w internecie o czymś nie piszą, to znaczy, że tego nie ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Bo jak w internecie o czymś nie piszą, to znaczy, że tego nie ma.
                                jasna sprawa. masz rację. pieniądz & biznes lubią ciszę.
                                ale jedna drobna kwestia - do końca okna zostały 4 dni . a pierwszy obóz za nami . nowy gracz, o ile się taki trafi, jest o jeden obóz w plecy w kwestii zgrania z drużyną i poznania filozofii HB.
                                ------------------------------------------------
                                Hey man, you know I'm really OK
                                The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

Pracuję...
                                X