Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Lorenzo jaka jest szansa pozbycia się Jędrzejczyka? Mam świadomość, że nie pali się do wyjazdu. Ciekawe jaki ma kontrakt, czy podnosi z boiska.
    Generalnie to nie chce się ruszać stąd, bo mu dobrze, ale czuje trochę presję związaną z jego zarobkami i być może uda się go pozbyć, a Mioduski jest w stanie puścić go za grosze, żeby tylko zejść z kontraktu. Jaki to kontrakt? Z moich informacji to 210 tysięcy netto + 2 tysiące euro za wyjście w pierwszym składzie i taki ciekawszy bonus to 350 tysięcy złotych za mistrzostwo, więc kwartalnie ciuła na dobre mieszkanie na Wilanowie. A tak w ogóle to cwany z niego lis, bo ma tutaj kilka mieszkań, a mimo to klub wynajmuje mu inne mieszkanie, a te swoje on wynajmuje innym
    #teamMioduski

Komentarz

• Dzięki za info Panowie. Trzymam kciuki ja Artura, żeby znalazł w sobie jeszcze chęć grania w piłkę, im dalej od Legii tym lepiej.
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
        A tak w ogóle to cwany z niego lis, bo ma tutaj kilka mieszkań, a mimo to klub wynajmuje mu inne mieszkanie, a te swoje on wynajmuje innym
        To może jeszcze opowiesz jaki cwany lis jest z Mioducha i Mauricio w sprawie wynajmu mieszkania podczas jego gry w Warszawie

A jak nie wiesz o co chodzi to ustal że swoich źródel.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          To może jeszcze opowiesz jaki cwany lis jest z Mioducha i Mauricio w sprawie wynajmu mieszkania podczas jego gry w Warszawie

A jak nie wiesz o co chodzi to ustal że swoich źródel.
          A nie pomyliło Ci się z Eduardo?
          #teamMioduski

Komentarz

• Napisałem wyraźnie.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Napisałem wyraźnie.
              To faktycznie muszę do Darka podbić i zapytać, akurat jutro wieczorem przyjeżdża na rozmowy z Jurkiem to go popytam, co tam odwalił. Nie mniej jednak, sprawy mieszkaniowe Eduardo to też dość zabawna historia.
              #teamMioduski

Komentarz

• Wieteskę sprzedajemy, bo młodszy Żyro ma wyższe notowania w klubie. Co więcej, podobno może trafić do Górnika na podobnych zasadach do Wieteski

A ja mam pytanie z innej beczki - czemu klub nie przedłużył kontraktu z Hołownią? Tracimy jednego z najbardziej utalentowanych lewych obrońców w kraju za ekwiwalent (ok. 180 tys zł).

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                  Wieteskę sprzedajemy, bo młodszy Żyro ma wyższe notowania w klubie. Co więcej, podobno może trafić do Górnika na podobnych zasadach do Wieteski
                  Na chwilę obecną to Wieteskę Legia kupuje, a nie sprzedaje. Ma przyjść i walczyć o meczową 18. Wpłynie dobra oferta to odejdzie.
                  Zamieszczone przez Bary89
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                    Wieteskę sprzedajemy, bo młodszy Żyro ma wyższe notowania w klubie. Co więcej, podobno może trafić do Górnika na podobnych zasadach do Wieteski

A ja mam pytanie z innej beczki - czemu klub nie przedłużył kontraktu z Hołownią? Tracimy jednego z najbardziej utalentowanych lewych obrońców w kraju za ekwiwalent (ok. 180 tys zł).
                    Pewnie gierki managerów i nie chcieli przedłużać kontraktu. Ot życie.....za późno pewnie zabrali się do rozmów bo chyba trudno uwierzyć, że to przegapili chociaż wszytko jest możliwe w tym klubie

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                      Pewnie gierki managerów i nie chcieli przedłużać kontraktu. Ot życie.....za późno pewnie zabrali się do rozmów bo chyba trudno uwierzyć, że to przegapili chociaż wszytko jest możliwe w tym klubie
                      Już mieliśmy jeden młody talent co miał być zmiennikiem Hlouska, nawet gola na młodzieżowym EURO strzelił i potem grał, ale w rezerwach.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

To faktycznie muszę do Darka podbić i zapytać, akurat jutro wieczorem przyjeżdża na rozmowy z Jurkiem to go popytam, co tam odwalił. Nie mniej jednak, sprawy mieszkaniowe Eduardo to też dość zabawna historia.
                        No weź opowiedz, no weź....bo ja nie jestem kumaty
                        Janusz z Południowej

Komentarz

Własne.

Na razie wraca (zbliża się zakupowy deadline), konkretnych ofert jeszcze nie ma, ale jest masa zapytań, więc pewnie coś tam dla niego wybiorą. Na 90% tutaj nie zostanie.
                          Tak nisko cenią jego umiejętności gry w obronie, że przesądzone, że odejdzie bez dostania szansy? Czy po prostu pieniądze potrzebne, a 2 mln euro piechotą nie chodzi?
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Prasa się rozpisała na podstawie jakichś niejasnych informacji że Montpellier chce go kupić i podobno już zaczęli rozmowy, od razu, na wszelki wypadek z Legią, a nie z Górnikiem. Potem zaczęto mówić że więcej drużyn się nim interesuje, zmienił się też wydźwięk informacji, zaprzestano pisać że już zaraz składają oferty, a zaczęto że Wieteska jest "obserwowany" przez kluby zagraniczne. Ostatnio dodano jeszcze jedną opcję, że będzie walczył u nas o pierwszy skąd, a jeśli pojawi się dobra oferta to zostanie sprzedany. Wszystko to dywagacje pismaków, nie potwierdzone przez nikogo oficjalnie.

Osobiście chciał bym aby Wieteska przyszedł do nas, wywalczył pierwszy skład, grał dużo i dobrze.

Jeszcze jedno. Informacja związana z tym że Montpellier jest zainteresowsne usługami Wieteski została wygrzebana gdzieś z francuskiego Twittera i profili związanych z Montpellier, chyba nawet NIE oficjalnych.

Ogólnie te wszystkie licytacje ileż to klub nie weźmie za Wieteske, że zaraz go odsprzeda po zakupie, są ***** warte.
                            Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                            Tak nisko cenią jego umiejętności gry w obronie, że przesądzone, że odejdzie bez dostania szansy? Czy po prostu pieniądze potrzebne, a 2 mln euro piechotą nie chodzi?
                            Ostatnio edytowany przez FlashGordon; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czerwiński ma zostać na stałe w Piaście. Pazdan, Remy, Wieteska, Astiz myślę, że całkiem fajnie obstawiony środek obrony. Pazdan z Remym jak na naszą ligę dwóch kozaków plus jako rezerwowi jeden zdolny, młody Polak, plus bardzo doświadczony obrońca. Optymalna opcja. Chyba, żeby w końcu udało się Pazdanowi odejść to wtedy w jego miejsce trzeba sprowadzić gościa do pierwszego składu. I tutaj z polskiej ligi optymalną opcją byłby Runje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                Czerwiński ma zostać na stałe w Piaście. Pazdan, Remy, Wieteska, Astiz myślę, że całkiem fajnie obstawiony środek obrony. Pazdan z Remym jak na naszą ligę dwóch kozaków plus jako rezerwowi jeden zdolny, młody Polak, plus bardzo doświadczony obrońca. Optymalna opcja. Chyba, żeby w końcu udało się Pazdanowi odejść to wtedy w jego miejsce trzeba sprowadzić gościa do pierwszego składu. I tutaj z polskiej ligi optymalną opcją byłby Runje.
                                Może powróci temat Olkowskiego? Miał swoje 5-10 minut, ale teraz kariera gwałtownie zahamowała. Ma kontrakt do 2019 w Kolonii i chyba chętnie by go wypożyczyli bądź sprzedali.

Komentarz

Pracuję...
                                X