Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Twitter.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Oho, zaczęły się kumate infoski.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ciekawy ze względu na statystyki i ligę w jakiej gra, grał też w eu pucharach w tym sezonie. Nie mam pojęcia kto to jest, dlatego że, nigdy go nie widziałem w akcji wcześniej, nigdy o nim NIC nie słyszałem. Ciekawy ze względu na to że 11 bramek strzelił, a na 5 meczy bodajże był wyeliminowany przez kontuzję.

Pojawiły się w dzisiejszej audycji na WeszloFM podczas audycji lecimy z koksem. Potem ludzie związani z Legią zaczęli twittować o tych piłkarzach.

Mam nadzieję że już wszystko wiesz i jest ci lżej na duszy.

Oczywiście że "kumate infoski" PLOTKI, no ale taki temat, następnym razem wielkimi literami pogrubioną czcionką będę pisać: UWAGA PLOTA, UWAGA z TWITTERA, UWAGA Z WESZLOFM PLOTKA
        Ostatnio edytowany przez FlashGordon; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
          5 meczy
          I na tym zakończmy jakiekolwiek dyskusje.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• No racja popełniłem babola, powinienem napisać meczów. Zdarza się. Ja z tobą o niczym nie dyskutowałem i nie miałem zamiaru dyskutować, puściłem na forum info które usłyszałem na WeszloFM podczas audycji Lecimy z Koksem. To tyle. Żadnej dyskusji tu nawet nie było.

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
              No racja popełniłem babola, powinienem napisać meczów. Zdarza się. Ja z tobą o niczym nie dyskutowałem i nie miałem zamiaru dyskutować, puściłem na forum info które usłyszałem na WeszloFM podczas audycji Lecimy z Koksem. To tyle. Żadnej dyskusji tu nawet nie było.
              A ja ci dziękuję za te informacje,nie mam czasu żeby siedzieć cały dzień na Twitterze to przynajmniej raz na jakiś czas wejdę na forum i poczytam o plotkach [emoji106]

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
              Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
                A ja ci dziękuję za te informacje,nie mam czasu żeby siedzieć cały dzień na Twitterze to przynajmniej raz na jakiś czas wejdę na forum i poczytam o plotkach [emoji106]

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
                Również jestem za publikacją tego typu doomysłów, w końcu od tego jest ten wątek.

Komentarz

• Trzeba zrobić miejsce dla Dilavera

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                    Trzeba zrobić miejsce dla Dilavera
                    Możliwe, tylko że Dilaver to środkowy obrońca. Przynajmniej na tej pozycji grał w lechu. Stojanovic jest prawym obrońcą. Ogólnie transfer wydaje się mało prawdopodobny. Dinamo za niego zapłaciło ponad milion euro, transfermarkt mówi że 2 miliony, ale tam niektóre sumy są wzięte z kosmosu. I teraz ma iść do nas. W sumie fajnie by było gdyby ta informacja nie okazała się totalną plotką. Gość zagrał 30 meczów, został mistrzem Chorwacji, zdobył tam puchar, grał od deski do deski, jest młody, bo 22 lata. Gdyby doszedł do skutku, dobry transfer by to był

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      I na tym zakończmy jakiekolwiek dyskusje.
                      Zakończmy działalnośc kibicowską Pół trybuny co tydzień wali takiego babola przy jednej piosence
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Oczywiście, że "meczy" też jest poprawnie, chociaż brzmi niezbyt ładnie.
                        Forma meczy nie jest niezgodna z systemem gramatycznym polszczyzny – ma bliski analogon w postaci formy mieczy, której nikt przecież nie kwestionuje. Jest jednak – jak pokazuje Korpus Języka Polskiego PWN – czterokrotnie rzadziej używana od formy meczów. Poza tym występuje głównie w prasie, drukach ulotnych i w języku mówionym, prawie zaś nieobecna jest w książkach, czyli wydawnictwach, które są redagowane staranniej. Można by ją uważać za wariant gorszy, ale słownikarze w ogóle ją dyskredytują. Czynią to zgodnie z oczekiwaniem społecznym, gdyż osób, którym forma meczy się nie podoba, jest wiele. Nie jest Pan w swoich odczuciach odosobniony.
                        cytat za sjp

Sorry za off, musiałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                          Zakończmy działalnośc kibicowską Pół trybuny co tydzień wali takiego babola przy jednej piosence
                          A to już kwestia tego jak obecnie uczą w gimnazjach. Skoro dla niektórych "męczy" jest poprawnie....
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• "Tomasz Ćwiąkała z Eleven poinformował na Twitterze, że pojawiło się zainteresowanie dwoma zawodnikami Legii Warszawa. O Michała Pazdana pytały trzy kluby Ligue 1 i dwa tureckie, a do Rosji może wrócić Artur Jędrzejczyk. Na razie jednak nie ma żadnych konkretów. "Jędza" nie pali się do wyjazdu, a Pazdan ma jeszcze rok umowy ze stołecznym klubem."

legionisci.com
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Epopeja pt. "gdzie i kiedy odejdzie Pazdan" jak widać nie ma końca. Nie policzę ile już zakładów wygrałem o to, że zostanie. Co okienko (od ponad dwóch lat) ten sam szum... Myślę, że nawet zmiana agencji managerskiej mu nie pomoże. A Jędza - a kto by się ruszał na jego miejscu? Nic nie gra, ogromna kasa wpada na konto, kontrakt długi. To nie jest ambitniak, tylko leniwy cwaniak, który wycycka Legię do ostatniego dnia kontraktu i ostatniej złotówki.

Komentarz

• Janekx89: "Legia musi dać minimum milion euro za Frankowskiego, ponieważ tyle zagwarantował Kucharski w zobowiązaniu. Jeszcze nie wiadomo, jakie są możliwości finansowe Legii. To jest w zasadzie zależne tylko od decyzji Mioduskiego i transferów z klubu. Wygląda na to, że sprzedani zostaną Pazdan i Jędrzejczyk, który zejdzie z ogromnego kontraktu"
                                | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

Pracuję...
                                X