Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No jeśli tak kombinują że hajs że sprzedaży Wieteski = kupno Frankowskiego to kodziarz ok !
    Robię screena!
    #teamMioduski

Komentarz

• Kapustka odbij się od Anglii, odbił się od Niemiec. Zostaję jeszcze tylko jakaś belgia/holandia, albo powrót do naszej eklapy.

Pytanie tylko czy śpiewał ?
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
        Kapustka odbij się od Anglii, odbił się od Niemiec. Zostaję jeszcze tylko jakaś belgia/holandia, albo powrót do naszej eklapy.

Pytanie tylko czy śpiewał ?
        U zawodników, którzy nie mieli nawet takowej okazji za bardzo żeby się wykazać, powinniśmy rozstrzygać czy potencjalnie by zaśpiewał czy nie.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          U zawodników, którzy nie mieli nawet takowej okazji za bardzo żeby się wykazać, powinniśmy rozstrzygać czy potencjalnie by zaśpiewał czy nie.
          Co do Legii, to. już tam byłem. Jak miałem piętnaście lat, to wyjechałem z tą drużyną na turniej na Słowację. Ostatecznie jednak z Tarnovii trafiłem do "Pasów" i nie żałuję - mówi na łamach "Super Expressu" Kapustka.
          Zamieszczone przez Bary89
          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
            Drugie zdanie może być odpowiedzią na to pierwsze, pomijając kwestię tego, że Recą już nie są zainteresowani, a Kapustkę wezmę za podpis.
            A ile weźmie menago Kapustki za ten podpis?
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Według Kruszewskiego Reca nie chciał nawet podejmować tematu Legii tylko chce wyjechać zagranice.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                Według Kruszewskiego Reca nie chciał nawet podejmować tematu Legii tylko chce wyjechać zagranice.
                Całe szczęście więc, że tutaj nie trafi. Mentalność Polskiego kopacza, zagrać pół dobrej rundy i byle zagranicę.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  Całe szczęście więc, że tutaj nie trafi. Mentalność Polskiego kopacza, zagrać pół dobrej rundy i byle zagranicę.
                  Trochę szkoda, że ten zachód bierze z naszej ligi już takich co są względnie młodzi i 8 dobrych meczów zagrają. Nie ma tego przeskoku jak w innych krajach i ciężko budować hegemona. Najłatwiej byłoby po prostu najbogatszej Legii skupować najlepszych zawodników z ligi i tak odjeżdżać reszcie i wzmacniać swoją siłę w Europie. Tak jak chociażby w najlepszych latach robiła Wisła Cupiała. Teraz to nierealne, bo nie stać nas na rywalizacje z jakimś walczącym o utrzymanie włoskim czy francuskim klubem.

Kurzawa, Kądzior, Żurkowski, Piątek, Frankowski, Reca, Piotrowski, Szymański (z Płocka), Gumny. Już wpływają oferty za Wieteskę zapewne są zapytania o Niezgodę czy Szymańskiego. Nawet Marcjanik poszedł do Serie A.

Gdyby były ze 3 takie kluby, które tych piłkarzy najpierw ściągałyby do siebie, tam się jeszcze rozwijali, grali w europejskich pucharach to nie byłoby ciągłych agrowpierdoli i corocznych wyścigów żółwi gdzie jednego roku grają o mistrzostwo, a drugiego do ostatniej kolejki bronią się przed spadkiem.
                  Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• A najlepsze jest to, że 95% wróci z podkulonym ogonem. Jadą tam dla kasy a nie dla rozwoju. Tylko nieliczni zacisna żeby i udowodnia, że coś potrafią. I zamiast zostać topowym zawodnikiem w lidze patrz Pazdan to speiedzielaja na zachód/wschód i udowadniają jak naprawde są hujowi.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      A najlepsze jest to, że 95% wróci z podkulonym ogonem. Jadą tam dla kasy a nie dla rozwoju. Tylko nieliczni zacisna żeby i udowodnia, że coś potrafią. I zamiast zostać topowym zawodnikiem w lidze patrz Pazdan to speiedzielaja na zachód/wschód i udowadniają jak naprawde są hujowi.
                      I takich trzeba zlewać. Chcesz jechać? Jedź i przepadnij. Dawać szansę chłopakom z niższych lig, bardziej doceni transfer do Legii, niż jakiś Reca, czy inny Kurzawa.
                      Zamieszczone przez Bary89
                      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

A najlepsze jest to, że 95% wróci z podkulonym ogonem. Jadą tam dla kasy a nie dla rozwoju. Tylko nieliczni zacisna żeby i udowodnia, że coś potrafią. I zamiast zostać topowym zawodnikiem w lidze patrz Pazdan to speiedzielaja na zachód/wschód i udowadniają jak naprawde są hujowi.
                        Rozumiem polskie kluby, że jak mają na stole 2 czy 3 mln euro z zachodu to biorą, a nie chcą się bawić w jakieś 750 tys euro + 50 procentu z następnego transferu z Legii, bo nigdy nie ma gwarancji, że ten piłkarz u nas nie przepadnie tylko się jeszcze rozwinie i pójdzie za grubszy hajs, a oni w sumie z 700 tys euro w skali dwóch lat zarobią.

Żeby ich kupować to widzę tylko opcję, że sprzedajemy np. Szymańskiego za 7-8 mln euro, potem całość przeznaczamy na sprowadzenie Żurkowskiego, Piątka, Frankowskiego i Recy. Duża szansa, że któryś tutaj jeszcze wypłynie, opychamy go za kolejne grube miliony i znowu przeznaczamy na najzdolniejszych ligowców. W ten sposób karuzela się kręci.

Tylko to też nie przejdzie, bo oni nie będą chcieli przychodzić do Legii. Jak taki kopacz jak Reca co po przestawieniu na lewą obronę zagrał 4 dobre mecze nie chce nawet podejmować tematu to o czym tu mowa?

Od razu hop na zachód, a potem treningi za ciężkie, trener go nie lubi itd. itd. Potem powrót do jakieś Lechii i z dobrze zapowiadających się karier zostają przeciętnymi ligowcami, ale przez trzy sezony wypłata w EURO wpływa.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                          I takich trzeba zlewać. Chcesz jechać? Jedź i przepadnij. Dawać szansę chłopakom z niższych lig, bardziej doceni transfer do Legii, niż jakiś Reca, czy inny Kurzawa.
                          I pierwszy raz od dawna się z Tobą zgadzam
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Nie rozumiem skąd u Was zaskoczenie ze ktoś woli 350k euroszekli niz 350k PLN. Piłkarz to w obecnych czasach zawód jak każdy inny. Idziesz tam gdzie płaca więcej.

Komentarz

• A gdzie tu widzisz zaskoczenie?
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

Dokładnie. Myślę, że oni są po prostu świadomi, że Legia już może zweryfikować ich poziom, więc wolą chuchać "na zimne" i wyjechać od razu z takiego Płocka.. dlatego niech mi ktoś kolejny tu wyskoczy z płaczem, że nie kupujemy młodych, zdolnych Polaków..
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X