Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O kürwa, dosyć znamienne, że dublet zdobyty a każdy tu już ma gotową listę co najmniej 1/3 grajków do wyjebania

Komentarz

• Podobno Dilaver mocno podpadł Zarządowi Lecha (m.in. otwarcie sprzeciwił się zwolnieniu Bjelicy). Całkiem spoko z niego grajek, z niewolnika nie ma pracownika, więc może wkurwimy Leszków i się z nim dogadamy

On rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron i przejdzie z kartą w ręku do nas

Poznański ból dupy gratis.
      Janusz z Południowej

Komentarz

• Myślę, że wielkich zmian nie będzie tym razem. Mamy mnóstwo świeżaków, czyli zawodników, którzy są z nami od kilku miesięcy. Większość z nich od Remy'ego po Antolica to solidni zawodnicy, ale jak do tej pory bez błysku. Gdyby dołożyć do tego jednego dobrego napadziora i jednego ofensywnego pomocnika to można już coś w Europie pograć.

Sezon też będzie specyficzny, gdyż teraz prawie 2 miesiące przerwy na MŚ, sezon skończył się w połowie maja, więc z regeneracją będzie trochę inaczej i transfery często będą kręciły się dookoła graczy z reprezentacji.

Stabilizacja, pozostanie Klarufica na stanowisku trenera oraz 2-3 dobre transfery.
        Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=MiQ0I4NoMEg

niezłe statystyki, niezła cena. Pewnie nie dla Legii.

p.s. pitolenie czas zacząć.

Komentarz

• Koniecznie trzeba posadzić Hlouska na ławce. Dzięki Adam za super przygodę z Legią ale na tą chwilę potrzebujemy liczb po bokach obrony.
            LO jest potrzebny chociazby z tego wzgledu, zeby Hlouska nie zajechac do konca. W ciagu dwoch sezonow rozegral lacznie 87 mecze, praktycznie kazdy po 90 minut. To sa miazdzace statystyki, szczegolnie dla goscia, ktory lata od linii do linii.

Komentarz

• Dilaver jest na wylocie z Lecha i można byłoby się nim zainteresować. Jeden z najlepszych obrońców Ekstraklasy. Kontrakt niby do 2021, ale nie wiem, czy po ostatnich przebojach u leszków nie będą chcieli z nim rozwiązać umowy zwłaszcza, że przyszedł za friko. Ponoć jakąś spinę miał z Rutkowskim i chce odejść.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Dilaver jest na wylocie z Lecha i można byłoby się nim zainteresować. Jeden z najlepszych obrońców Ekstraklasy. Kontrakt niby do 2021, ale nie wiem, czy po ostatnich przebojach u leszków nie będą chcieli z nim rozwiązać umowy zwłaszcza, że przyszedł za friko. Ponoć jakąś spinę miał z Rutkowskim i chce odejść.
                Może to o nim mowa

Rutkowski opowiedział też historię o tym, jak piłkarz Lecha przyszedł niedawno do jego gabinetu i przekonywał go, że trzecie miejsce w lidze to też sukces. – Wyrzuciłem go z biura. Tak się nie da wygrywać.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Może to o nim mowa
                  No on i Situm.

U nas gra się tylko o mistrzostwo, wszystko albo nic, także szybko przywyknie.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    No on i Situm.

U nas gra się tylko o mistrzostwo, wszystko albo nic, także szybko przywyknie.
                    Skoro to on to niech idzie do Górnika albo Jagi
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Rutkowski opowiedział też historię o tym, jak piłkarz Lecha przyszedł niedawno do jego gabinetu i przekonywał go, że trzecie miejsce w lidze to też sukces. – Wyrzuciłem go z biura. Tak się nie da wygrywać.
                      Według spoconego Arka było odwrotnie. Podobno mu tam minimalizm zarzucił, że się z trzeciego miejsca cieszą i żałują na transfer Situma. Z tego ich całego zaciągu najlepszy piłkarz, top3 stoperów w Ekstraklasie, ale wątpię, żeby w sytuacji jaka teraz jest w Poznaniu jeszcze Dilavera nam sprzedali. Nierealne.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Situma i Dilavera chętnie wezmę, najchętniej Carlitosa i dwóch Polaków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                          Situma i Dilavera chętnie wezmę, najchętniej Carlitosa i dwóch Polaków.
                          Situma? Przecież to kompletne drewno. Kucharczykowi to mógłby torby nosić z samochodu do szatni co najwyżej.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ja bym postarał się ściągnąć Recę z Wisły Płock. Cena wyjściowa 1 mln euro jest do zbicia. W zamian, na podobnych zasadach co Wieteskę, można by im oddać Hołownię (również LO), który zaliczył bardzo przyzwoity sezon w Ruchu Chorzów. Do tego wypożyczyć Kopczyńskiego plus jakiś procent od transferu. I pewnie w 0,5 mln euro by się domknęło transfer. A chłopak w tym sezonie zaliczył 3 gole i 6 asyst. To o całe 3 gole i 6 asyst więcej, niż nasz Hlousek...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                              Ja bym postarał się ściągnąć Recę z Wisły Płock. Cena wyjściowa 1 mln euro jest do zbicia. W zamian, na podobnych zasadach co Wieteskę, można by im oddać Hołownię (również LO), który zaliczył bardzo przyzwoity sezon w Ruchu Chorzów. Do tego wypożyczyć Kopczyńskiego plus jakiś procent od transferu. I pewnie w 0,5 mln euro by się domknęło transfer. A chłopak w tym sezonie zaliczył 3 gole i 6 asyst. To o całe 3 gole i 6 asyst więcej, niż nasz Hlousek...
                              Reca nie grał całego sezonu w roli lewego obrońcy, lecz przeważnie wybiegał jako skrzydłowy, stąd te liczby. Mógłbyś przestać tworzyć alternatywną rzeczywistość. O wiele ciekawiej, a jednocześnie solidnej w obronie, wygląda Guilherme, który z racji zaawansowania technicznego idealnie pasowałby do stylu grania piłką. Reca to jest młodsza kopia Hlouska z nieco lepszym dryblingiem.

Poza tym po co Wiśle Kopczyński?
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• A ten białostocki GUI jaki ma paszport?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X