Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Wymień ze dwóch, trzech głodnych, nie krępuj się.
    Szymański z Płocka.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• proszę bardzo:
      Majecki, Michalak

Czy mają szansę na grę? Nie wiem. Ktoś musi dostać szanse, żeby mógł ją wykorzystać.
      Jest sztab ludzi, który nad tym pracuje. Niech pokażą na co ich stać - to jest kwestia priorytetów. Moim zdaniem kwestia świeżej polskiej krwi to powinien być jedne z priorytetów na to okno. Jak będzie to się okaże. Jak nie będą to Ci, których wymieniłem, bo będą za słabi niech przyjdą inni lepsi.

Jest też sprawa stołka trenera. Pewnie jak kwestia w tym zakresie nie będzie rozstrzygnięta, to ciężko będzie o jakieś mocniejsze ruchy transferowe.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Szymański z Płocka.
        Też ostatnio już o nim pisali, że obserwują go zachodnie kluby. Cena na pewno nie jak za Piotrowskiego, ale dla nas lewnie za duzo.. naprawdę ciężko nam będzie ściągnąć młodego i ogranego już na poziomie ekstraklasy Polaka. (Na odpowiednim poziomie oczywiście)
        Musimy bardziej poszukać kolejnych Jarków Niezgód.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez PrzeterminowanySer Zobacz posta
          proszę bardzo:
          Majecki, Michalak
          Gorzej Ci? Oni są już nasi
          Podaj nie naszych i zapomnij o Wietesce bo on w sumie też nasz

edit: Pomogę, Loska i Kurzawa, ale co więcej rozsądnego jest w naszym zasięgu?
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Nie rozumiemy się ani trochę. Co za różnica kto jest nasz, a kto nie nasz. Chodzi o to jaki jest jest pomysł na drużynę i kto dostanie realną szansę i będzie miał szansę ją wykorzystać. Po transferach to już będzie widać. Jak sprowadzą przeciętniaków z zagranicy, to nasi młodzi, żadnej szansy nie będą mieli. W takim wypadku lepiej niech dalej grają na wypożyczeniach, a sztab niech planuje ściągnąć lepszego Polaka. Może ja zadam teraz pytanie. Uważasz że nie ma żadnego Polaka, w naszym zasięgu, który by mógł wejść do pierwszej drużyny, rozwinąć się i grać w podstawie?

Komentarz

• Zamieszczone przez PrzeterminowanySer Zobacz posta
              Nie rozumiemy się ani trochę. Co za różnica kto jest nasz, a kto nie nasz. Chodzi o to jaki jest jest pomysł na drużynę i kto dostanie realną szansę i będzie miał szansę ją wykorzystać. Po transferach to już będzie widać. Jak sprowadzą przeciętniaków z zagranicy, to nasi młodzi, żadnej szansy nie będą mieli. W takim wypadku lepiej niech dalej grają na wypożyczeniach, a sztab niech planuje ściągnąć lepszego Polaka. Może ja zadam teraz pytanie. Uważasz że nie ma żadnego Polaka, w naszym zasięgu, który by mógł wejść do pierwszej drużyny, rozwinąć się i grać w podstawie?
              Przecież podałem swoje typy w przeciwieństwie do Ciebie. To duży kłopot niestety, bo łatwo pisać tak sobie bez podania szczegółów "wziąć Polaków", tylko skąd?
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Czego oczekujesz? Że jest to moja praca, mam na nią czas i dostępne narzędzia dzięki którym mój notes jest pełen nazwisk piłkarzy. Każdego z nich widziałem na żywo wielokrotnie i zaraz napisze w następnym poście analizę gry, potencjalne możliwości i ryzyka.

Czy może, że jestem kibicem co ogląda tylko swoje mecze i *** wie o tej robocie, ale chce oglądać przynajmniej kilku Polaków w drużynie. Bez odbioru.
                Ostatnio edytowany przez PrzeterminowanySer; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Zmiana krzaków na polskie znaki

Komentarz

• Nikt od ciebie nie oczekuje żadnych szczegółowych raportów, tak samo jak udzielania się na tematy, o których nie masz pojęcia. Tu się udzieliłeś, więc chyba masz, a teraz okazuje się, że nie masz i jeszcze masz pretensje, że ktoś "podrążył".
                  Często tą samą drogą idą dziennikarze i to nawet szanowani i poczytni jak Borek, którzy oczekują, że w Legii będą grali najzdolniejsi, młodzi Polacy. Ale już wymienić, którzy dokładnie mogliby trafić do nas, biorąc pod uwagę realia finansowe to już żaden wymienić nie potrafi..
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Brać Guilherme z Jagi, gość zaczyna zaliczać znaczący progres w górę.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• A co myslicie o Recy do rywalizacji z Hlouskiem?
                      Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
                        A co myslicie o Recy do rywalizacji z Hlouskiem?
                        Nie do wyjęcia za sensowne pieniądze. Cena dla Legii będzie zaporowa.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
                          A co myslicie o Recy do rywalizacji z Hlouskiem?
                          Oprócz szybkości nie zauważyłem jakiś większych atutów.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                            Brać Guilherme z Jagi, gość zaczyna zaliczać znaczący progres w górę.
                            No, jakby zaliczał progres w dół, to dopiero byłoby wydarzenie.
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jeszcze odwiedź odpowiedni temat i wyjaśnij czy poprawne jest "nad Zegrze" czy "do Zegrza"
                              )
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Nie do wyjęcia za sensowne pieniądze. Cena dla Legii będzie zaporowa.
                                Skąd masz takie info?
                                Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                                Oprócz szybkości nie zauważyłem jakiś większych atutów.
                                Liczby, ogranie w ekstraklasie, wiek, wzrost, uniwersalność. Wiadomo, nie za miliony, ale jeśli by się udało go wyrwać to jak dla mnie nie ma się co zastanawiać. Z Płockiem mamy dobre układy, więc kto wie.

Komentarz

Pracuję...
                                X