Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Dębiński powiedział w Lidze+ Extra, że Legia złożyła ofertę za Carlitosa.
    To by było piękne. Próbować zawsze można. Zawodnik pewny, sprawdzony, pasuje do naszych założeń.
    W ataku mamy zdecydowanie zbyt małą siłę.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
      Dębiński powiedział w Lidze+ Extra, że Legia złożyła ofertę za Carlitosa.
      Składać można, ale pewnie zaśpiewają 3 mln EUR jak zawsze

Komentarz

• Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
        Składać można, ale pewnie zaśpiewają 3 mln EUR jak zawsze
        Janex ćwierkał, że cena za niego to 1,5 mln i ma oferty z La Liga.
        Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
        Oglądał ktoś tego gagatka dłużej, niż na youtubowych skrótach ? Jakieś opinie?
        Kiedyś czytałem, że ma problematyczny charakter. Że się niby dziwnie zachowywał, jak przyjeżdżał do Polski na kadrę. Ale może to jakieś brednie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Kiedyś czytałem, że ma problematyczny charakter. Że się niby dziwnie zachowywał, jak przyjeżdżał do Polski na kadrę. Ale może to jakieś brednie.

Jaką kadrę ? Przecież te dwa poprzednie posty są o Carlitosie.
          Cibicki to jakieś nieporozumienie jak dla mnie. Lepiej, żeby to nie wypaliło.

Komentarz

• Niby siła rażenia w ataku jest mała ale przecież Jarek Niezgoda dobrze rokuje, rozwija się powoli ale systematycznie. Ściągniemy Carlitosa, to przecież nie posadzimy go na ławie. W grę dwoma napastnikami też nie wierzę. I Jarek pewnie znowu by poszedł na wypożyczenie. A Carlitos miałby u nas niezłą trampolinę, tak jak Niko i Prijo i za sezon by go nie było. Ja tam bym wolał grać w lidze Niezgoda plus Kucharczykiem na podmeczonego rywala/w razie kontuzji JN. Bo puchary nam raczej nie groza w tym sezonie. No chyba, że jednak wzmocnimy się i tam jakoś awansujemy...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              Niby siła rażenia w ataku jest mała ale przecież Jarek Niezgoda dobrze rokuje, rozwija się powoli ale systematycznie. Ściągniemy Carlitosa, to przecież nie posadzimy go na ławie. W grę dwoma napastnikami też nie wierzę. I Jarek pewnie znowu by poszedł na wypożyczenie. A Carlitos miałby u nas niezłą trampolinę, tak jak Niko i Prijo i za sezon by go nie było. Ja tam bym wolał grać w lidze Niezgoda plus Kucharczykiem na podmeczonego rywala/w razie kontuzji JN. Bo puchary nam raczej nie groza w tym sezonie. No chyba, że jednak wzmocnimy się i tam jakoś awansujemy...
              A potem Niezgoda doznaje kontuzji i gramy Eduardo na szpicy. Super pomysł, po co nam napastnicy, co nie?
              Lubię Niezgodę, ale kibicujemy Legii, a nie konkretnym zawodnikom. Ja spokojnie widzę Niezgodę na szpicy i Carlitosa jako podwieszonego, ale to tak nawiasem mówiąc, bo ten transfer jest nierealny.

Komentarz

• Biorąc pod uwagę cyrk z wykupem Cierzniaka to już widzę że lekką ręką puszczają swojego najlepszego zawodnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                  A potem Niezgoda doznaje kontuzji i gramy Eduardo na szpicy. Super pomysł, po co nam napastnicy, co nie?
                  Lubię Niezgodę, ale kibicujemy Legii, a nie konkretnym zawodnikom. Ja spokojnie widzę Niezgodę na szpicy i Carlitosa jako podwieszonego, ale to tak nawiasem mówiąc, bo ten transfer jest nierealny.
                  A przeczytałeś całego mojego posta? Napisałem wyraźnie, że wtedy opcja jest Kucharczyk bo to jego ulubiona pozycja. Oczywiście, że to nie jest atak na podbój Europy ale na naszą ligę jak najbardziej. Nie chcę powtórki z sytuacji, że mamy kocura w ataku, który po dobrym sezonie odejdzie (bo swoje lata ma i to ostatni dzwonek), a potem nie mamy nikogo z przodu bo Niezgoda wypożyczony/nieograny i potem szukamy naprędce jakichś zapchajdziur typu Sadiku.

Oczywiście jeśli mieliby grać razem, to jak najbardziej (pomijając realność tego transferu)

Komentarz

A przeczytałeś całego mojego posta? Napisałem wyraźnie, że wtedy opcja jest Kucharczyk bo to jego ulubiona pozycja. Oczywiście, że to nie jest atak na podbój Europy ale na naszą ligę jak najbardziej. Nie chcę powtórki z sytuacji, że mamy kocura w ataku, który po dobrym sezonie odejdzie (bo swoje lata ma i to ostatni dzwonek), a potem nie mamy nikogo z przodu bo Niezgoda wypożyczony/nieograny i potem szukamy naprędce jakichś zapchajdziur typu Sadiku.

Oczywiście jeśli mieliby grać razem, to jak najbardziej (pomijając realność tego transferu)
                    Ile można jechać na Kucharczyku? Jako zmiennik, do kontr, jak najbardziej, ale nam na gwałt potrzeba jakości w ataku. Sprowadzenie kogoś pokroju Carlitosa totalnie nie wyklucza gry Niezgody. Nie ma szans, by Jarek został wypożyczony.

Komentarz

• Ja też zdecydowanie wolę Kucharczyka z ławki, niż w podstawie
                      Jedyny scenariusz, w którym miałby grać w wyjściowej, to właśnie kontuzja Jarka. Oczywiście, że sytuacja w której na boisku przebywają jednocześnie Niezgoda + drugi napastnik/podwieszony napastnik to bajka. Obawiam się jednak, że mogłoby to nie nastąpić, a w przypadku odpadnięcia z pucharów i grania co tydzień, to Niezgoda by siedział głównie na ławce, czego by mi było bardzo szkoda.

Komentarz

Ja też zdecydowanie wolę Kucharczyka z ławki, niż w podstawie
                        Jedyny scenariusz, w którym miałby grać w wyjściowej, to właśnie kontuzja Jarka. Oczywiście, że sytuacja w której na boisku przebywają jednocześnie Niezgoda + drugi napastnik/podwieszony napastnik to bajka. Obawiam się jednak, że mogłoby to nie nastąpić, a w przypadku odpadnięcia z pucharów i grania co tydzień, to Niezgoda by siedział głównie na ławce, czego by mi było bardzo szkoda.
                        Jest liga, jest PP, może będą puchary, a my chcemy grać jednym Niezgodą i być może Kuchym? Po prostu, lepszy będzie grał, ale 1-2 napastników to najważniejsze zakupy na letnie okienko.

Komentarz

• A może by tak Krzysiu Piątek?

Strzela sporo bramek, w dodatku młody. Może za 1,5 mln euro Filipak by go sprzedał.

W połączeniu z Niezgodą to mielibyśmy duet marzeń, jak na polskie realia

Komentarz

• Zamieszczone przez michu_wielun Zobacz posta
                            Biorąc pod uwagę cyrk z wykupem Cierzniaka to już widzę że lekką ręką puszczają swojego najlepszego zawodnika.
                            Sporo się zmieniło w zarządzie Wisły od tego czasu. Nie ma już Cupiała ...
                            Piątek ? Przebiera w dobrych ofertach, niebawem zmiana barw.
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                              Jest liga, jest PP, może będą puchary, a my chcemy grać jednym Niezgodą i być może Kuchym? Po prostu, lepszy będzie grał, ale 1-2 napastników to najważniejsze zakupy na letnie okienko.
                              Ja po prostu wolałbym poszukać kogoś młodego zdolnego, ala Jarek kiedy go braliśmy, ogrywac go powoli a za 2-3 lata mieć bardzo dobry duet napastników plus wartościowy zmiennik (w dodatku z Polski). Nie przekonuje mnie strategia kupowania "gotowych" grajków na tu i teraz bo będziemy wtedy ciągle w tym samym miejscu. Jeden czy dwóch wypali, 5 totalnie nie. I tak ciągle. Ja już jestem tym zmęczony.

Komentarz

Ja po prostu wolałbym poszukać kogoś młodego zdolnego, ala Jarek kiedy go braliśmy, ogrywac go powoli a za 2-3 lata mieć bardzo dobry duet napastników plus wartościowy zmiennik (w dodatku z Polski). Nie przekonuje mnie strategia kupowania "gotowych" grajków na tu i teraz bo będziemy wtedy ciągle w tym samym miejscu. Jeden czy dwóch wypali, 5 totalnie nie. I tak ciągle. Ja już jestem tym zmęczony.
                                Ja bym chciał mieć 11 warszawiaków, ale mówimy o rzeczach realnych. Carlitos jest sprawdzony, obecnie to najlepszy zawodnik ligi i byłby mega wzmocnieniem. Zaraz wymyślą nowego Eduardo i będzie płacz.
                                Na Piątka tym bardziej nie ma szans.

Komentarz

Pracuję...
                                X