Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamiast kolejnej bitwy i dyskusji ekipa Leśnego vs ekipa Miodka, zastanówmy się lepiej co to za czterej Polacy, z którymi negocjują ciekawe czy kończą im się kontrakty czy mowa tu o normalnych negocjacjach najpierw z klubem..
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
      Zamiast kolejnej bitwy i dyskusji ekipa Leśnego vs ekipa Miodka, zastanówmy się lepiej co to za czterej Polacy, z którymi negocjują ciekawe czy kończą im się kontrakty czy mowa tu o normalnych negocjacjach najpierw z klubem..
      Proponuję jednak wsłuchać się w wypowiedź, która została źle przetłumaczona w napisach - "We were in serious negotiations"
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamiast kolejnej bitwy i dyskusji ekipa Leśnego vs ekipa Miodka, zastanówmy się lepiej co to za czterej Polacy, z którymi negocjują ciekawe czy kończą im się kontrakty czy mowa tu o normalnych negocjacjach najpierw z klubem..
        A co tu gdybać ?
        Ludzie od transferów na ogół pracują cały rok, a w okienku to tylko dopinają co się da. Żewłak i spółka działali poza schematem ...
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Raczej nietrudno się domyślić o kogo chodziło. Zwłaszcza, że te nazwiska padały na forumce. Olkowski, Wszołek. Pozostali dwaj pewnie też pewnie z Zachodu, niechciani w swoich klubach.
          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• gdzie info o tych Polakach ?
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
              gdzie info o tych Polakach ?
              Wywiad z Kepcija na youtube.

Nie zdziwiłbym się gdyby chodziło u Kurzawę. Kończy mu się kontrakt, nowego nie chce podpisać. Gdyby szedł za zagranicę pewnie jakieś ploteczki by latały po mieście, a jak do Legii to lepiej siedzieć cicho, bo by go kibice Górnika zlinczowali.
              Janusz z Południowej

Komentarz

• Kurzawa? Ten gościu byłby ok., gdyby można sobie było wpuszczać zawodnika na wykonywanie stałych fragmentów gry. Tak to on się niczym innym nie wyróżnia. Ani to materiał na Vadisa, ani na Remyego w drugiej linii. Nie wiem, mnie on tam nie przekonuje.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Żaden Kurzawa. Dopiero co pozbywamy się szrotu, a tu znowu miałby przyjść jednorundowiec?
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ja tam słyszałem, że szykują się na Kapustkę
                    #teamMioduski

Komentarz

• Z kim na 100% rozmawiali:
                      Wszołek
                      Sobiech
                      Olkowski
                      Michalak
                      Cezary Wilk
                      fac fideli sis fidelis

Komentarz

• Zamieszczone przez LLM Zobacz posta
                        Z kim na 100% rozmawiali:
                        Wszołek
                        Sobiech
                        Olkowski
                        Michalak
                        Cezary Wilk
                        co za Michalak?
                        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez LLM Zobacz posta
                          Z kim na 100% rozmawiali:
                          Wszołek
                          Sobiech
                          Olkowski
                          Michalak
                          Cezary Wilk
                          Cezary Wilk? Przecież to jest piłkarski inwalida w tym momencie. Od listopada 2015 roku rozegrał 3 mecze w zawodowym futbolu i ma już 32 lata.

Z Michalakiem to chyba nie ma co rozmawiać, bo to jest nasz zawodnik, który latem tutaj wraca. To już raczej z Wieteską mogą rozmawiać, bo w sumie to nie wiadomo jak to jest z tym jego transferem do Górnika i możliwością powrotu.

Wszołek wbrew temu co się mówiło, że jest na wylocie z QPR to on tam rzadko na ławce siada ostatnio, większość występów po 90 minut. Wczoraj nawet asystę zaliczył z Aston Villa.

Olkowski bardzo prawdopodobne, bo myślę, że będą starali się latem wzmocnić boki obrony. Skoro Jędza na 3 miesiące przed MŚ tej formy nie ma to bardzo się obawiam, że kiedyś ją będzie jeszcze miał.

A Sobiech to ma statystyki w 2.Bundeslidze na poziomie Zwolińskiego, 42 mecze w ciągu dwóch sezonów i 4 gole.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Wilk nie przyjdzie to kibic sąsiadek.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ciekawostka.
                              https://twitter.com/scoutsattending/...69504970330112
                              Karlo Letica, którym interesowaliśmy się kilka miesięcy temu, na celowniku Arsenalu. Kanonierzy obserwują też młodego polskiego bramkarza
                              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Niby Real też bardzo zainteresowany..

Wysoki GK z Chorwacji jednak wzbudza we mnie mieszane uczucia..
                                Teoretycznie 6 czystych kont w 9 spotkaniach w Hajduku robi wrażenie, ale tam chyba poza Dinamo, Rijeką, Hajdukiem i Osijekiem to reszta to strasznie niski poziom.
                                I poza tym mamy Majeckiego
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X