Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Broź odchodzi po sezonie, Vesović szykowany jest na skrzydło, a w klubie pewnie liczą, że po MŚ uda się zwolnić wysoki kontrakt Jędrzejczyka, który na boku szału nie robi.

Jak dla mnie działają bardzo rozsądnie. Przydałby się ktoś jeszcze do rywalizacji z Hlouskiem. Jak nie teraz to zaraz po sezonie.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• A mi się bardzo niepodoba ten pomysł. Przede wszystkim Jędzy z uwagi na wiek ciężko będzie się pozbyć, nawet po dobrym mundialu, więc tak czy siak ciasno będzie.
      A nawet jeśli by odszedł to nie wiem czy dobrym pomysłem jest zbliżający się do 30 murzyn, który nie jest żadnym kotem, coś tam pogrywa w Pao, ale nie jest jakimś pewniakiem, a przypomnę, że Koniczynki od paru już lat to zwykły średniak grecki.. jeżeli stranieri w takim wieku to naprawdę niech to będzie ktoś kto zagwarantuje dobry poziom. O nim ktoś napisał, że podpytał znajomych z Grecji i odp "surowy technicznie, kiepskie dośrodkowania, ale szybki" no to jeśli to prawda to mnie tak średnio to przekonuje. Ponadto po greckiej pewnie ma dosyć wygórowane oczekiwania finansowe..

Nawet jest minutowy filmik o nim na yt i szczerze mówiąc to bardziej go ośmiesza niż promuje
      Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Remy przychodził z rezerw Montpellier.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Czarny muzułmanin. To już lepiej Rymaniaka wziąć, albo zostać z kulawym Broziem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Remy przychodził z rezerw Montpellier.
            ale tam były przyczyny pozasportowe to raz.
            Dwa Coulibaly od 3 lat jest weryfikowany w średniaku ligi greckiej i nie jest tam pewniakiem do składu.

Obejrzyj nawet ten filmik 1:09 co wyskakuje jak się go wyszuka w yt.. Widać, że taki drewniak. Powtarzam jeszcze raz - w takim wieku zagraniczny musi być naprawdę wzmocnieniem. Tutaj mam spore wątpliwości.
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
              Czarny muzułmanin. To już lepiej Rymaniaka wziąć, albo zostać z kulawym Broziem.
              A śpiewał?

Komentarz

• Jeśli faktycznie mamy sprzedawać Brozia, a Veso na skrzydło to ten transfer wygląda rozsądnie, cena podobna jak oferowaliśmy niby za Olkowskiego więc też dobrze, a będzie jeszcze dodatkowy efekt w postaci większej presji na Jędzę (będzie dwóch niezłych zawodników którzy mogą obsadzić jego pozycję).
                Zamieszczone przez księciuniu
                Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
                  Czarny muzułmanin. To już lepiej Rymaniaka wziąć, albo zostać z kulawym Broziem.
                  Dobrze dobrze, dopiszemy do limitów unii, że jednak tych muzułmanów przyjmujemy.

Oczywiście aspekty piłkarskie nie mają znaczenia. Liczy się kolor skóry i wiara. Prawilnie.

Strasznie zły transfer się wydaje. Liga taka sobie, drużyna w której gra jakoś nie kozaczy. Gość jest już leciwy. Też na pozycje która wydaje się elegancko obsadzona.

No totalnie na NIE. Do tego 300 tysięcy euro, to za dużo. Skoro podobne sumy płaciliśmy za gości z LIGUE1, czy z mistrza Chorwacji. To się nie godzi.

Kurde miałem nadzieję że tam kogoś na lewe skrzydło, lewą obronę szukają. Może może napadziora, a tu taka niemiła niespodzianka.

Komentarz

• Czyli wszystko jasne - ofensywnego nie będzie
                    https://twitter.com/janekx89/status/963077070183071745

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
                      Czyli wszystko jasne - ofensywnego nie będzie
                      No przecież pisze, że ten Pervan jest do wyciągnięcia latem albo teraz za kasę.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        No przecież pisze, że ten Pervan jest do wyciągnięcia latem albo teraz za kasę.
                        Ale chodziło mi o tą niespodziankę - czyli pewnie jakiś ciekawy temat był.

Komentarz

• Jednak chcieliśmy jakiegoś napastnika. Czyli Hama i Pasquato nie wystarczy dla trenera. Szkoda że temat upadł.

Fajnie że wciąż jest szansa na Pervana.

Komentarz

Ale chodziło mi o tą niespodziankę - czyli pewnie jakiś ciekawy temat był.
                            Jakiś wysoki napastnik z Unionu Berlin z tego co zasłyszałem.
                            Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Sporo postów kolejny raz poszło się *****.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Czyli wszystko jasne - ofensywnego nie będzie
                                Tak z ciekawosci ile ten chłop zarabia na takich naiwnych co mu wierza i go cytują?

"Moze bedzie a moze nie bedzie, moze wiosna a moze latem, moze bramkarz a moze napastnik" - no zaiste superkumate info

Uwaga, teraz ja go przebijam - jakies tam zakusy na Messiego sa, zobaczymy czy cos wyjdzie.

Mozna cytowac i linkowac
                                ...ta ziemia do Polski należy
                                choć Polska daleko jest stąd,
                                bo wolność krzyżami się mierzy
                                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X