Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W pewnym momencie po Magierze w końcu się jedenastka Legii wykreowała i wyglądała ona mniej więcej tak (sam środek pola i atak):
    Mączyński Moulin
    Kucharczyk Gui Hama
    Niezgoda

Nikt raczej nie będzie zdziwiony jak w marcu będzie ona wyglądać tak:
    Phillips Antolić
    Vesović Rado Szymański
    Eduardo

Jeden wartościowy, kreatywny zawodnik by chyba na ten moment wystarczył do zamknięcia kadry. Runda nas krótka czeka 16 meczów + ewentualne 3 (jeśli przejdziemy Arkę) w PP.

Wzmocnienia Legii według Mioduskiego odeszło 11 zawodników, a przyszło 6. z czego 1 kontuzjowany .Powodzenia
    No to dowaliłeś do pieca. Poza Moulinem i Guim reszta odeszła, która odejść miała:
    - czwarty stoper
    - czwarty defensywny pomocnik, który przegrywał na koniec z Kopczyńskim rywalizacje
    - grubasek z rezerw
    - młody zdolny, któremu Warszawa w głowie zaszumiała i grał w rezerwach
    - bramkarz rezerw
    - drugi bramkarz rezerw
    - rezerwowy napastnik na którym się nawet trochę zarobić udało
    - obrońca z rezerw

I ten 11 to nie wiem kogo liczysz? Szczepańskiego?
    Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Myślałem że w Pucharze Polski Legia gra z Górnikiem i jeśli wygra to ma jedno spotkanie w finale.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        W pewnym momencie po Magierze w końcu się jedenastka Legii wykreowała i wyglądała ona mniej więcej tak (sam środek pola i atak):
        Mączyński Moulin
        Kucharczyk Gui Hama
        Niezgoda

Nikt raczej nie będzie zdziwiony jak w marcu będzie ona wyglądać tak:
        Phillips Antolić
        Vesović Rado Szymański
        Eduardo

Jeden wartościowy, kreatywny zawodnik by chyba na ten moment wystarczył do zamknięcia kadry. Runda nas krótka czeka 16 meczów + ewentualne 3 (jeśli przejdziemy Arkę) w PP.
        skład, który przedstawiasz oczywiście może w praktyce okazać się naprawdę kozacki, ale tutaj jest zbyt dużo niewiadomych..
        Rado musi być zdrowy i mieć siłę na grę od pierwszych minut, Eduardo to samo, a na razie wygląda słabo i nie wiem czy nagle wystrzeli. Dwa, że już mówiłem jakiś czas temu, że grać z przodu dwoma 35-latkami.. Pressing? chyba zapomnijmy o nim..
        Ponadto muszą wpasować się do zespołu (i wyleczyć najpierw niektórzy..) Philipps, Antolić i Veso, a także Szymański zaczać grać na miarę potencjału i ustabilizować tą formę..
        No to kurczę przepraszam, ale ja nauczony doświadczeniem wiem, że większość z tych rzeczy nie wypali, a jak połowa się uda to będzie super
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
          Myślałem że w Pucharze Polski Legia gra z Górnikiem i jeśli wygra to ma jedno spotkanie w finale.
          No tak z Górnikiem, nie Arką. Maksymalnie 19 meczów rozegramy. Jesienią nawet nie awansując do fazy grupowej pucharów było ich ponad 30.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Ale wiesz, że w lecie też jest okienko transferowe?
            Teraz jest dobry czas na wkomponowanie kogoś kto ma tak jak Rado reżyserować grę a takiego transferu ewidentnie brakuje

Latem wkomponowywanie to będzie na boisku zrozumienie jak z pamiętnych bojów z Kazachami i Tyraspolem
            Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
            Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
            To jest Służewiec To są Nasze Termopile
            Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
            Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
            Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
            W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
            A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
              Teraz jest dobry czas na wkomponowanie kogoś kto ma tak jak Rado reżyserować grę a takiego transferu ewidentnie brakuje
              Ja się zastanawiam, dlaczego Pasquato wyglądał tak słabo w sparingach. Pod koniec jesieni wydawało się, że już łapie formę, zgrywa się i pokazywał mega przebłyski. Może w meczach o stawkę odpali?
              Moglibyśmy też porzucić pomysł gry dwoma defensywnymi/środkowymi pomocnikami na rzecz drugiego napastnika. Z Remym na stoperze o wyprowadzanie piłki powinno być łatwiej.

Komentarz

Latem wkomponowywanie to będzie na boisku zrozumienie jak z pamiętnych bojów z Kazachami i Tyraspolem
                A dajesz sobie sprawę, że Legia z ograniczonym budżetem nie może sobie pozwolic na wzmocnienie każdej pozycji w jedno okno? Tym bardziej, że za rozgrywającego trzeba zapłacić grube pieniądze a na dobrą sprawę praktycznie nikt takowego w lidze nie ma.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                  Ja się zastanawiam, dlaczego Pasquato wyglądał tak słabo w sparingach. Pod koniec jesieni wydawało się, że już łapie formę, zgrywa się i pokazywał mega przebłyski.
                  No właśnie, przebłyski.

Typ nie był po żadnej kontuzji, przyszedł gotowy do gry, a całą jesień spędził na ławce.

Pamiętam jakiś mecz, wszedł w 45 minucie, całą drugą połowę był w sumie najgorszy na placu, ale w doliczonym czasie dał piękną asystę i z tego powodu miał już wymiatać

Pamiętam go z tego, że strasznie dużo piłek traci, podejmuje złe decyzje, gra bezjajecznie. Nikt nie ma wątpliwości, że Włoch ma bardzo dobrą technikę, tyle że nie robi z niej użytku. 45 minut być niewidocznym czy tam tracić piłki i dać w końcu bardzo ładną asystę to jednak za mało.

No i do sedna - nie wiem co miały zmienić te przygotowania, jak to Księciunio napisał "ogórek po przygotowaniach wciąż jest ogórkiem".

Pewnie jego rola będzie podobna jak na jesieni - rezerwowy, od czasu do czasu da dobrą zmianę, ale generalnie niewypał.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                    No właśnie, przebłyski.

Typ nie był po żadnej kontuzji, przyszedł gotowy do gry, a całą jesień spędził na ławce.

Pamiętam jakiś mecz, wszedł w 45 minucie, całą drugą połowę był w sumie najgorszy na placu, ale w doliczonym czasie dał piękną asystę i z tego powodu miał już wymiatać

Pamiętam go z tego, że strasznie dużo piłek traci, podejmuje złe decyzje, gra bezjajecznie. Nikt nie ma wątpliwości, że Włoch ma bardzo dobrą technikę, tyle że nie robi z niej użytku. 45 minut być niewidocznym czy tam tracić piłki i dać w końcu bardzo ładną asystę to jednak za mało.

No i do sedna - nie wiem co miały zmienić te przygotowania, jak to Księciunio napisał "ogórek po przygotowaniach wciąż jest ogórkiem".

Pewnie jego rola będzie podobna jak na jesieni - rezerwowy, od czasu do czasu da dobrą zmianę, ale generalnie niewypał.
                    U ruskich wypalił, myślałem, że tu też da radę, tym bardziej mając w pamięci tą asystę czy zajebistą brameczkę z woleja. Jeśli faktycznie nie odpali na wiosnę to już nic z niego tu nie będzie.

Komentarz

• Nic z niego nie będzie.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        Jak całe te letnie okienko, ale po udanej końcówce jesieni wydawało mi się że to akurat on ma szansę by zaistnieć na dłużej. Szkoda, pokazał że ma technikę, ale co z tego jak nie chce jej wykorzystywać?
                        Zamieszczone przez księciuniu
                        Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Szymczyk twierdzi, że jest szykowana jakaś niespodzianka ofensywna.
                          Czyli co, Nasri?
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Nic z niego nie będzie.
                            Nie mamy z przodu pewności i jakości:

Pasquato szrot
                            Hama chimeryczny
                            Rado leciwy i niepewny
                            Eduardo leciwy i szklany

Faza grupowa LE to będzie nieprawdopodobny wyczyn, porównywalny do zdobycia Moskwy
                            Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                            Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                            To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                            Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                            Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                            Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                            W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                            A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                              Szymczyk twierdzi, że jest szykowana jakaś niespodzianka ofensywna.
                              Czyli co, Nasri?
                              link ?
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Nie mamy z przodu pewności i jakości:

Pasquato szrot
                                Hama chimeryczny
                                Rado leciwy i niepewny
                                Eduardo leciwy i szklany

Faza grupowa LE to będzie nieprawdopodobny wyczyn, porównywalny do zdobycia Moskwy
                                Same niepewniaki

Dobre jest to, że każdy z nich ma potencjał i może wymiatać.

Ale nie ma co się oszukiwać. Na dzień dzisiejszy brak nam napastnika i ofensywnego środkowego pomocnika który grał by zajebiście w każdym meczu, pewniaka. Takiego jak był Niko czy VOO.

Oby ta ofensywna niespodzianka sprawiła że szczeny nam opadną.

Jeszcze jedna sprawa, gdyby, gdyby nasz nowy prawy skrzydłowy nie miał kontuzji, nie było by aż tylu narzekań.

Komentarz

Pracuję...
                                X